مشاور صاحب نام خیانت زوجین باشگاه سوارکاری اش را افتتاح کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت و روان به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: Dr.Akhavan, mahshid-banoo, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: چهار شنبه 2 اردیبهشت 1394, 2:24 am
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

مشاور صاحب نام خیانت زوجین باشگاه سوارکاری اش را افتتاح کرد

پست توسط mehrnaz.sal » چهار شنبه 2 اردیبهشت 1394, 2:30 am

  حمید ایروانی می گوید : مدتها بود که قصد داشتم تا باشگاه سوارکاری خود را در استانبول ترکیه راه اندازی کنم ، زیرا اعتقاد دارم سوارکاری و ارتباط با اسب بسیاری از مشکلات روحی و نیز مسائل مرتبط با خیانت های زناشویی را مرتفع می سازد.

به گزارش پایگاه سوارکاری کلاس هورس ، حمید ایروانی از جمله سوارکاران و مشاورین صاحب نام و موفق در زمینه مسائل خانواده و خیانت های زناشویی است که به دلیل نگاه متفاوت و عملکرد منحصربفردش در این حوزه از محبوبیت خاصی در میان چهره های مشهور سیاسی ، هنری و اقتصادی کشور ترکیه و ایران برخوردار است.

هرچند عده ای او را بعد از دکتر سینا تهرانی، گرانترین و موفقترین مشاور خانواده در ایران می دانند، اما نگاه متفاوت و منطقی وی به روابط زوجین و خیانت زناشویی از او چهره ای محبوب در میان قشر مرفه دو کشور ایران و ترکیه ساخته است.

کنان ایمیرزالی اوغلو هنرپیشه معروف کشور ترکیه و بازیگر نقش اول سریال معروف ازل ezelاز حمید ایروانی به عنوان بهترین مشاور و دوست صمیمی خود و سایر هنرمندان مشهور ترکیه یاد می کند که در شرایط سخت بهترین راهکارها را به ایشان ارائه داده است.

دکتر ایروانی از جمله منتقدان بسیار تند نظام آموزشی دانشکده های روانشناسی در ایران است و معتقد است مباحث کهنه و ناکارآمد تدریس شده در این دانشکده ها ، مشاورین و متخصصینی ضعیف و ناتوان در حل مشکلات مردم تحویل جامعه داده است که همین مساله باعث دلسردی عموم و عدم اطمینان آنها به مشاورین خانواده در ایران گردیده است.

حمید ایروانی هر ماه به مدت دوهفته در دفتر گروه مشاورین مشهور درس زندگی به خانواده های ایرانی مشاوره داده و مابقی زمان های خود را در دفتر مشاوره خود در استانبول سپری می کند.

نشریات ترکیه وی را مشاور طبقه ثروتمند این کشور معرفی می کنند که جایگاه خاصی در میان خانواده هنرمندان ، سیاستمداران و تجار ترکیه ای دارد.لازم به ذکر است که امیا اوزلو میکاپ آرتیست مشهور ترک نیز که چهره شناخته شده ای برای دختران و زنان مرفه تهرانی است ، همسر این مشاور صاحب نام ایرانی است.


 

ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي و روان پزشكي”