مشکل دوربین دیمو مارون ام5

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي ديمو به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

مشکل دوربین دیمو مارون ام5

پست توسط ali.m14 » جمعه 2 مرداد 1394, 5:00 am

سلام.من ی اشتباهی کردم گوشی دیمو مارون ام 5 خریدم.الان دوربینش مشکل پیدا کرد.بردم نمایندگی با اینکه گوشیم هنوز گارانتی داره اما با بهونه های مختلف درست نکردن.گفتن گوشی رو بفرست کارخونه.خیلی جالبه.
مشکل گوشی اینه که وقتی وارد دوربین میشم پیغام "اتصال به دوربین امکان پذیر نیست" رو میده.موقع کاردن با گوشی هم بعضی موقع مینویسه "fail to initializing camera"
فکر میکنم با فلش کردن درست بشه.نمایندگیش میگفت مارون ام 5 چهار تا فایل فلش داره.همه رو باید امتحان کنی ببینی کدوم جواب میده.مارون ام 5 همون TXL P-808 هستش
لطفا کمک کنین

New Member

Re: مشکل دوربین دیمو مارون ام5

پست توسط ali.m14 » سه شنبه 6 مرداد 1394, 9:24 pm

من یکی از فایل های فلشو دارم.میخوام این فایلو نصب کنم میترسم به گوشی من نخوره.از کجا بدونم این فایلی که دارم برای گوشی من هست یانه؟قبل نصب نشون میده یابعد نصب؟

New Member

پست توسط ali.m14 » پنج شنبه 15 مرداد 1394, 12:42 am

هی میگن از تولید ملی حمایت کنین.گووووور بابای همشون.اشغالا.به نظرتون مشکل دوربین و فلش گوشیم با فلش حل میشه؟ اگه سخت افزاری باشه قطعاتش پیدا میشه؟

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 115 بار

پست توسط nasser9090 » جمعه 16 مرداد 1394, 11:33 am

ali.m14 نوشته شده:هی میگن از تولید ملی حمایت کنین.گووووور بابای همشون.اشغالا.به نظرتون مشکل دوربین و فلش گوشیم با فلش حل میشه؟ اگه سخت افزاری باشه قطعاتش پیدا میشه؟

فلشش بکنید امیدوار باشید که درست بشه اگه نشد کلا بیخیال دوربین بشید یا یه گوشی نو برند تهیه بکنید.

ارسال پست

بازگشت به “Dimo”