۱۶ میلیون تومان حقوق می‌گیرم نه ۲۷ میلیون!!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

۱۶ میلیون تومان حقوق می‌گیرم نه ۲۷ میلیون!!!

پست توسط sinaset »

به گزارش مشرق، هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک با اشاره به اینکه تعداد نمایندگان حقوق‌بگیر مجلس دهم از وزارت نفت افزایش داشته است گفت: این موضوع را شخص وزیر نفت تایید کرده که غیر از نمایندگان ادوار، وکلای ملت در مجلس فعلی هم از این وزارتخانه حقوق می‌گیرند.
 
تصویر
وی ادامه داد: برخی نمایندگان که پیش از ورود به مجلس حقوق‌بگیر وزارتخانه یا سازمان دیگری بودند که تنها ۴ میلیون تومان دریافتی داشتند اکنون با انتقال پرونده‌شان به وزارت نفت حقوق چند برابری می‌گیرند.

خادمی اظهار کرد: این نمایندگان نزد زنگنه وزیر نفت رفته و درخواست انتقال پرونده خود را به این وزارتخانه کرده‌اند، وزیر نفت هم با بالاترین حقوق آنها را منتقل کرده است و این افراد بعد از پایان دوره مجلس هم می‌تواند به راحتی به وزارت نفت بروند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس همچنین در واکنش به ادعایی مبنی بر دریافت حقوق ۲۷ میلیون تومانی از وزارت نفت، گفت: بنده ۳۱ سال سابقه در وزارت نفت دارم و رتبه کاری من اُوِر دی است و وزارت نفت بر اساس رتبه کاری حقوق بنده را می‌پردازد.

وی ضمن تکذیب حقوق ۲۷ میلیون تومانی بیان کرد: بنده ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرم و حاضرم در صورتی که زنگنه و دیگران فیش حقوقی خود را منتشر کنند، فیش حقوقی خود را منتشر کنم.

خادمی افزود: اگر مصوبه مجلس درباره اینکه هیچ مدیری در تهران نباید بیشتر از ۲۰ میلیون تومان بگیرد، نبود بنده باید بیشتر از این مقدار با این رتبه در وزارت نفت حقوق می‌گرفتم.

نماینده مردم ایذه و باغملک گفت: اکثر مدیرعامل‌هایی که از جنوب کشور به تهران می‌آیند در خانه‌های سازمان وزارت نفت اسکان می‌گیرند و بنده هم در همین خانه‌های سازمانی زندگی می‌کردم تا اینکه زنگنه اعلام کرد می‌خواهد خانه‌ها را به صورت ملکی به نورچشمی‌های خود واگذار کند، بنده هم خانه‌ سازمانی را تحویل داده و بیرون آمدم، زیرا با زنگنه درگیر بودم.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

Re: ۱۶ میلیون تومان حقوق می‌گیرم نه ۲۷ میلیون!!!

پست توسط sinaset »

با عرض سلام

بازهم حقوق دولتی! و مزایا!! دقیقا همان چیزهای که مملکت ما رو به سمت انواع اقسام فساد ها برد! 

برخره،تا کی قرار است، این حقوق و مزایا قطع شود! و اقتصاد به سمت خصوصی شدن پیش برود! که چنین افرادی، که تعدادشون از میلیون ها نفر رد میکند! به صورت اهسته دارمد و مزایا ثابت و پایدار داشته باشند!؟ (جالب اینجاست،چند صد رئیس جمهور عوض شد! ولی اینها و طرز فکرشان هنوز هستن و پایدار و ثابت!!! )

درامد دقیقا باید براساس کار باشد،که شخص انجام میدهد! اگر بیشتر شود! کشور صدمه می بینید و حق و حقوق دیگران خورده میشود! و این میشود!که امروز اقتصاد ما شده!

کسانی که هنوز طرفدار سیستم قدیمی و حال حاضر هستن! ببینید نتیجه، این حقوق ها دولتی! که هرکز تمامی ندارد! و شخص انچنان طمع کار میشود! که هر چقدر هم بگیرید بازهم می گوید کم است! 

تا دیروز ارزو داشتن، کمی  پول تویه جیبشان باشد! مسافت ها طولانی رو پیاده نروند! و یک تاکسی چیزی پیدا کنند با ان کریه کنند و بروند! 

حالا وضعیت کشور به جایی رسیده! که خود رئیس مجلس سالها پیش اعلام کرد! که اکثر پول حاصل از فروش نفت! خرج خود نیروها دولتی و مزایایی انها میشود!

اقتصاد باید به سمت کارهای با ارزش حرکت کند! تا پشتبانه قوی داشته باشد! مثل امروز نشود،که پول و همه چیز بی ارزش! چون کاری انجام نمی شود!که ارزشی به واحد پول افزوده شود! ..

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3363
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4698 بار
سپاس‌های دریافتی: 6996 بار

Re: ۱۶ میلیون تومان حقوق می‌گیرم نه ۲۷ میلیون!!!

پست توسط bamn »

با سلام .

همین چند روز پیش بود که در یکی از سایت ها خواندم فساد از آن زمانی آغاز شد که در اوج جنگ تحمیلی و اوایل دهه شصت نماینده های مجلس به آقای رفسنجانی گفته بودند ما دیگر پیکان نمی خواهیم ، به ما بنز بدهید! و آقای رفسنجانی هم دستور داده بود پاترول بدهند!!!

اما نکته اینجاست که فساد از بالا به پایین نیست! از پایین به بالا هم نیست! فساد و رانت از هر جایی از بدنه جامعه و کشور ممکن است رخنه کند و پخش شود!

آقای حمید داودآبادی در کتاب " از معراج برگشتگان " خاطره ایی نقل کرده از سال های اواسط جنگ! وی برای مدتی در پشت جبهه مشغول فعالیت می شود و همراه چند نفر از دوستانش که عضو ستاد جمع آوری کمک های مردمی بوده اند به یکی از شهرستان های جنوب کشور می رود برای تحویل گرفتن و حمل محموله کمک های مردمی که از سوی ایرانیان مقیم خارج کشور به آن شهر فرستاده شده بود . روز اول که از تهران حرکت کرده اند در رستوران وقتی آقای داودآبادی می خواسته پول غذایش را حساب کند همراهانش نگذاشته اند و گفته اند چون حکم ماموریت داریم همه هزینه ها با ستاد است ، در طول مسیر رفت و برگشت هم در بهترین رستوران ها و با بهترین غذاها از خودشان پذیرایی می کرده اند و راوی را هم حسابی نمک گیر نمودند!!!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات

***

کانال بنده در ایتا :

hahbamn@
New Member
پست: 19
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۲:۴۰ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 24 بار

Re: ۱۶ میلیون تومان حقوق می‌گیرم نه ۲۷ میلیون!!!

پست توسط غلامحسین عرب زاده »

هیچگاه خرزهره گلابی نمیده انتظارات مردم زیاد ازحده خشت اول با اب وبرق مجانی گذاشته شده ماهم پذیرفتیم حالاهم دیگه هیچ جای نگرانی نیست به رفتارزالو دقت کنید زالو انقدرحریص است که هرگاه به جایی چسبیدانقدرخون میمکد تا بپکد وخودش بیفتذ
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3363
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4698 بار
سپاس‌های دریافتی: 6996 بار

Re: ۱۶ میلیون تومان حقوق می‌گیرم نه ۲۷ میلیون!!!

پست توسط bamn »

غلامحسین عرب زاده نوشته شده: پنج‌شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷, ۶:۱۷ ق.ظهیچگاه خرزهره گلابی نمیده انتظارات مردم زیاد ازحده خشت اول با اب وبرق مجانی گذاشته شده ماهم پذیرفتیم حالاهم دیگه هیچ جای نگرانی نیست به رفتارزالو دقت کنید زالو انقدرحریص است که هرگاه به جایی چسبیدانقدرخون میمکد تا بپکد وخودش بیفتذ
*
دوست عزیز ، اصل حرفتان درست است ، اما استدلالتان درست نیست! مطمئناً منظور شما و خیلی از ساده دلانی که منبعشان بی بی سی ، منوتو ، آمدنیوز و ... است و بدون تحقیق ، یک طرفه به قاضی می روند ، از عبارت " ... خشت اول با آب و برق مجانی گذاشته شده ... " آن قطعه سخنرانی امام خمینی(ره) درباره آب و برق مجانی است که ضد انقلاب آن را از اصل سخنرانی امام در آورده تا منطق انقلاب را زیر سئوال ببرد! شما با یک تحقیق ساده در اینترنت می توانید سخنرانی کامل امام را پیدا کنید که وقتی برخی اعضا دولت موقت دم از آب و برق مجانی می زدند در پاسخ به آنها گفته بود ما برای آب و برق مجانی انقلاب نکردیم ، وعده ایی ندهید که نتوانید عمل کنید!!!

همین ها سال هاست بدون ارائه سند و مدرک می گویند بخشی از پول خودروهای داخلی به حساب بیت رهبری و سپاه و ستاد فرمان امام و ... واریز می شود برای همین قیمت خودروهای داخلی اینقدر بالاست ، و بسیاری هم این دروغ را با اینکه بارها و بارها تکذیب شده و برای تکذیبش سند آورده شده ، باور کرده اند ، و حاضر نیستند قبول کنند ایراد از نهادهای انتخابی است ، نه نهاد های انقلابی!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات

***

کانال بنده در ایتا :

hahbamn@
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1682
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3404 بار
سپاس‌های دریافتی: 5800 بار

Re: ۱۶ میلیون تومان حقوق می‌گیرم نه ۲۷ میلیون!!!

پست توسط shafagh »

واقعا پول مار است كه به روش اضطراري رنجري بايد سر و دم ان را زد و بعد خورد.

من نمي دانم اين حرص چيست كه بجان بعضي ها افتاده. بنده كاري به حقوق كارگزاران دولتي و غيره ندارم زيرا اين وظيفه قانوني و شرعي دستگاهاي نظارتي و بازرسي است كه به اين امور رسيدگي كنند و البته صد در صد مسئول هستند، اما معتقدم هر فردي خودش بايد انصاف داشته باشد و كاري نكند كه افراد بي بضاعت يا كارمند و كارگر حقوق بگير حسرت بخورند يا بعبارتي خون دل بخورند. 

بنده (فقط حسب مطالعه حديث عرض مي كنم و فقط قسمتي از ان بيادم مانده ) قسمتي از قول شريف و كريمه حضرت علي (ع) را در اينجا ذكر مي كنم كه در باره حلال و حرام است:

در مورد همه مسائلي كه يك مسلمان كسب مي كند حضرت ميفرمايند:
 
"في حلالها  حساب  و في حرامها  عقاب "

يعني در چيزهايي كه خداوند متعال بر انسان حلال فرمود حق و حسابي وجود دارد (كه بايد ادا شود) و بر چيزهايي كه حرام فرموده مسلما عقوبت و مجازاتي تعيين شده است (چنانچه شخص توبه و جبران نكند)

اين كلام كه اصل ان از مبداء وحي است سخني جامع و قطعي است و براي يك مسلمان جاي شك و شبهه اي در رعايت حقوق در حلال ها و اجتناب از  حرام ها جاي شكي باقي نمي گذارد.

انسان بايد عاقبت نگر باشد و اين نكته به قلب و باطن او برسد كه ما به حال خود رها نشده ايم و ناظريني دقيق بر ما موكل هستند كه ثبت مي كنند انچه را كه ما كسب مي كنيم و ان پرونده ارجاع مي شود به قيامت. تا وقت داريم اصلاح كنيم خود را و جبران كنيم انچه از خطا كه بعمل اورده ايم. اين قضايا كه تعارف و رودربايستي ندارد بايد گفت.

خطيب هاي جامعه موظفند افراد را بيدار كنند. اين همه بحث هاي كارشناسي اقتصادي و غيره كه معمولا با لغت ها و الفاظي كه عامه مردم از ان چيزي برداشت نمي كنند ادا مي شود فايده اي در اصلاح انفس ندارد. علما و خطيبان ديني هستند كه بايست فكر و باطن مردم را با كلام الهي و نبي و ائمه معصومين (س) روشن كنند حتي مسئولين كشور ارجح به شركت در شنيدن ان وعظ ها و خطابه ها هستند.

مي گويند ( البته بنده عين روايت كلمه به كلمه در خاطرم نيست و ان را به قلم خود نوشته ام ) رسول الله (ص) كه خود قران ناطق و مخاطب وحي الهي بودند گاهي به افرادي مي گفتند كه قرآن را براي ايشان تلاوت كنند. پرسيده شد يا رسول الله شما كه خود مخاطب وحي و افضل مردم در علم به قرآن هستيد چرا از ديگران مي خواهيد كه قران را در محضر شما تلاوت كنند؟ ايشان فرمودند شنيدن قرآن اثري ديگر دارد.

بهرحال خود قرآن هم ميفرمايد              فَذَكِّرْ إِنْ نَفَعَتِ الذِّكْرَى
 
(به مردم) ياد اوري كن كه ياد اوري سود مي بخشد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”