روش های فروش سیم کارت

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 16
تاریخ عضویت: چهار شنبه 1 آبان 1398, 4:27 pm

روش های فروش سیم کارت

پست توسط site rondbaz » سه شنبه 24 دی 1398, 4:44 pm

روش های فروش سیم کارتفروش سیم کارت، به دلایل متفاوتی انجام می شود. علاوه بر سیم کارت های صفری که تازه تولید شده اند و باید خریداری شوند، کاربران سیم کارت های مصرف شده خود را در بعضی مواقع به فروش می رسانند. بدین صورت نیاز به دانستن روش هایی برای فروش [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] خود خواهند داشت. هر گونه سیم کارتی بدون توجه به نوع و اپراتور آن را می توان به راحتی از روش های مختلفی خریداری کرد. از زمان بوجود آمدن سیم کارت ها تا به امروز، شماره های متفاوتی از اپراتور های مختلفی خریداری و فروخته شده است. فروش سیم کارت می تواند به روش های مختلفی انجام شود که بستگی به خود افراد دارد. امروزه برای فروش سیم کارت ها روش های متنوع و مناسبی در نظر گرفته شده است که سرعت فروش و روند آن را بهتر و مناسب تر کرده است.
 فروش سیم کارت می تواند به صورت حضوری انجام شود. بعلاوه می توان با مراجعه به سامانه های اینترنتی و سایت های تبلیغاتی برای خرید و فروش، سیم کارت مورد نظر خود را برای فروش گذاشت. به غیر از روش های گفته شده می توان از اپلیکیشن های تبلیغاتی مناسب که با هدف خرید و فروش سایر محصولات طراحی و تولید شده اند برای فروش سیم کارت استفاده کرد. تمام این روش ها ممکن می باشد، ولیکن باید به این نکته توجه کرد که خرید و فروش سیم کارت در تمام این روش ها مناسب و امن نخواهد بود. در ادامه در مورد انواع روش ها و میزان کاربردی بودن هر کدام صحبت خواهیم کرد.
 
 فروش سیم کارت به صورت حضوری
 
 فروش سیم کارت می تواند به صورت حضوری با مراجعه به دفاتر پیشخوان صورت گیرد. در این صورت با توجه به نوع سیم کارت و قیمت آن فروش مورد نظر انجام خواهد شد. افرادی که قصد فروش سیم کارت خود را داشته باشند می توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند. در صورتی که بخواهند سیم کارت خود را به شخص خاصی بفروشند، همراه با شخص مورد نظر و مدارک شناسایی مربوطه به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و کار انتقال مالکیت را انجام خواهند داد. بدین صورت می توانند به راحتی فروش سیم کارت خود را در هر نوعی انجام دهند. این روش بسیار مطمئن و مناسب است. از مشکلات این روش می توان به اتلاف زمان اشاره کرد.
 فروش سیم کارت به صورت حضوری نیازمند صرف زمان مشخصی برای مراجعه و انتقال مالکیت به دفاتر پیشخوان است. ولیکن می توان به صورت خیلی مطمئن سیم کارت مورد نظر خود را به فروش رساند و نگرانی بابت کلاهبرداری و دریافت نکردن هزینه نخواهید داشت. سیم کارت همراه اول، ایرانسل و سایر سیم کارت ها در این روش قابل فروش هستند.
 
 فروش سیم کارت به صورت اینترنتی
 
 فروش سیم کارت می تواند به صورت اینترنتی با مراجعه به سامانه های اینترنتی مخصوص و سایت های مورد نظر انجام شود. با پیشرفت تکنولوژی بیشتر کارها توسط سیستم های کامپیوتری و شبکه جهانی اینترنت انجام می شود. تمام افراد با اتصال کاپیوتر ها و گوشی های تلفن همراه به اینترنت می توانند بسیاری از کارهای خود را به سادگی انجام دهند. با توجه به این نکته طراحی سایت و اپلیکیشن های مورد نظر در زمینه های مختلف بسیار زیاد شده است. با استفاده از این سایت ها می توان اقدام به فروش سیم کارت در کنار خرید آنها کرد.
 
 فروش سیم کارت همراه اول
 
 برای فروش [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] به صورت اینترنتی، باید به سامانه های مورد نظر برای خرید و فروش سیم کارت مراجعه کرد. توجه کنید که به دلیل کاربرد سیم کارت ها و اقدام های فراوان برای فروش و خرید سیم کارت سایت های زیادی در این زمینه طراحی شده اند که بعضی از آنها جهت کلاهبرداری بوجود آمده اند. در این موارد توصیه می شود که از سایت های معتبر که دارای نماد الکترونیک هستند استفاده شود. با مراجعه به این سایت ها و ثبت نام، می توانید مشخصات سیم کارت خود و قیمت مد نظر را وارد کنید و در صورت پیدا شدن مشتری به سادگی متوجه شوید. بدین صورت با پیگیری سامانه مورد نظر می توانید فروش سیم کارت را انجام دهید.
 
 فروش سیم کارت توسط اپلیکیشن ها
 
 یکی دیگر از روش های فروش سیم کارت با استفاده از اپلیکیشن های تبلیغاتی است که بر روی گوشی های تلفن همراه نصب می شوند. این نوع اپلیکیشن ها برای خرید و فروش سایر لوازم طراحی و ساخته شده اند. با استفاده از آنها می توان تمام لوازم و کالا های مورد نظر خود را برای فروش قرار داد. فروش سیم کارت بدین صورت خیلی مطمئن نمی باشد و هر گونه مشکلی بعد از آن متوجه افراد می شود. در این روش افراد کالای مورد نظر خود را برای فروش قرار می دهند و در صورت پیدا شدن مشتری، توسط شماره مورد نظر از طرف مشتری با آنها تماس گرفته خواهد شد. تمام مسئولیت ها و درگیری های فروش در این روش به عهده شخص فروشنده می باشد و باید با اطمینان حاصل کردن از قصد مشتری اقدام به فروش نمایند. به همین دلیلی اطمینان در این روش بسیار کمتر است.
 فروش سیم کارت در روش های مختلف
 
 بهترین روش فروش سیم کارت
 
 کمی قبل با تمام روش های فروش سیم کارت آشنا شدیم. در بین روش های گفته شده با توجه به نوع روش می توان به سادگی بهترین روش را شناسایی کرد. بهترین روش برای فروش سیم کارت به صورت حضوری و با استفاده از سامانه های الکترونیکی معتبر می باشد. در این صورت می توانید تمام نگرانی ها را بابت کلاهبرداری در این زمینه بر طرف کنید. به صورت حضوری با مراجعه به دفاتر خدماتی مربوطه، به صورت مستقیم سیم کارت خود را خواهید فروخت و مبلغ مورد نظر را دریافت خواهید کرد. این دفاتر به صورت مستقیم اقدام به خرید می کنند و یا با مراجعه همراه با مشتری اقدام به انتقال سند سیم کارت خواهند کرد.
 فروش سیم کارت با سامانه های اینترنتی می تواند به دلیل ثبت و پیگیری افراد طراح و مسئول سایت مطمئن باشد و نگرانی های مورد نظر را در هنگام فروش بر طرف کند. بدین صورت می توان پس از دریافت مبلغ سیم کارت را تحویل داد. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که تمام سیم کارت ها با مدارک شناسایی ثبت شده است و می توان با اطمینان خاطر سیم کارت مورد نظر خود را خریداری کرد.
  
  
 منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”