استفاده از پاركينگ با ارسال SMS

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

استفاده از پاركينگ با ارسال SMS

پست توسط Mohsen1001 »

شهروندان تهراني به زودي مي توانند با ارسال SMS از خدمات پاركينگ حاشيه خيابان ها (طرح پاكبان) استفاده كنند.

به نقل از روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران، با راه اندازي سرويس «sms parking» شهروندان با ارسال يك پيام كوتاه به شماره اختصاصي شهرداري تهران (كه متعاقبا از سوي سازمان حمل و نقل و ترافيك اعلام مي شود) مي توانند از خدمات ترافيك ساكن شهر استفاده كنند.

بنابراين گزارش پرداخت هزينه پاركينگ در اين روش ابتدا از طريق كارت هاي اعتباري و در صورت هماهنگي كامل با شركت مخابرات سيار از طريق فيش تلفن همراه خواهد بود.
طرح «sms parking» به سفارش سازمان حمل و نقل و ترافيك از سوي سازمان فناوري و اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران تهيه شده است.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1468
تاریخ عضویت: شنبه 6 اسفند 1384, 9:30 pm
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

چگونگي استفاده از پاركينگ الكترو

پست توسط ARMIN »

از سوي سازمان حمل و نقل و ترافيک تهران:
چگونگي استفاده از پاركينگ الكترونيك اعلام شد


چگونگي استفاده از خدمات پيام كوتاه در توقف خودروها SMS PARKING اعلام شد.
به گزارش ايلنا, در راستاي حركت به سمت شهر الكترونيك و تاكيد شهردار تهران به رويكرد شهروندمداري، شهروندان تهراني مي‌‏توانند به منظور بهره‌‏مندي شبانه‌‏روزي از خدمات فوق جهت ثبت‌‏نام در سيستم مشتركان، شماره خودرو خود را بدون نياز به گرفتن پيش شماره به شماره 30003000 ارسال كنند.
براساس اين گزارش، سيستم پاركينگ الكترونيك قادر است به سه روش فارسي، انگليسي و انگليسي- فارسي با كاربران مبادله پيام كرده و مدت توقف را در زمان‌‏هاي 30، 60، 90 و 120 دقيقه‌‏اي تنظيم كند.
كاهش نيروي انساني، سرعت ايجاد در ارائه خدمات، تعيين نرخ متناسب و ساده‌‏كردن بهره‌‏گيري از امكانات شهري از اهداف طرح استفاده از خدمات پيام كوتاه در توقف خودروها به شمار مي‌‏رود.
همچنين امكان سرويس‌‏دهي عادلانه به كليه شهروندان، صرفه‌‏جويي در خدمات و امكان پرداخت هزينه توقف پس از يافتن پاركينگ، به وسيله تلفن همراه نيز از ديگر امكانات طرح مذكور است.
اين سيستم كه در حال حاضر تنها شماره پلاك‌‏هاي جديد را تحت پوشش قرار داده و به صورت آزمايشي در خيابان ايران زمين مورد استفاده شهروندان قرار دارد، به زودي در سطح شهر گسترش خواهد يافت.

با تاپيک قبل ادغام شد. :D
Don't play games with the ones who love you
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”