بدبخت ترین مردم جهان چه کسانی هستند؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

DjBoMBoX جان
من هم مشكلات رو مي‌بينم، اما نه به اين شدتي كه شما توصيف مي‌كنيد، فكر مي‌كنم بخش اعظمي از اين افكار ريشه در تلقين داشته باشه :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

Mahdi1944,
دوست من تلقین کجا بود دارم با چشمای خودم میبینم که چه اتفاقاتی داره توو جامعه میوفته
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

DjBoMBoX
آيا اينقدر غير قابل تحمل و غير قابل حل هست؟ چرا بنده چنين احساسي ندارم؟ مگه من توي جامعه نيستم؟ :-o
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar »

1-پس منظور شما اینکه شیعه مورد داره؟ حتی حضرت علی ع هم به این صیغه خیلی عمل می کردن.توجه کردی گفتم حضرت علی

دوست عزيز در درجه اول از نظر من هيچ مذهبي از اسلام . اسلام ناب نمي تواند باشد. در ظمن حضرت علي هيچ گاه صيغه نکردند. 8-)

تفکر شما از جهان سوم به نظر من کاملا ايراد دارد. :x من با اين نظر که جهان سوم اينگونه است مخالفم 8-) جهان سوم به دور از دعواهاي قدرت هاي جهان دست خوش استعمار و تجاوز قرار گرفته اند و اکنون با رهايي از استعمار به دنبال پيشرفت هستند که اکثر جهان سومي ها تمدن بسيار قوي و سرشار دارند :-o
هیهات منا الذلة
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

Mahdi1944, sardar,
همین که ما نم تونم با خیال راحت در عرصه ی اتمی در کشور خودمان کار کنیم.باید به تمام دنیا توضیح بدیم.اینکه نشد!
یادم باشه از یک جاسوسی خیلی راحت در ایران براتون چیزایی بنویسم
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Sardar »

همین که ما نم تونم با خیال راحت در عرصه ی اتمی در کشور خودمان کار کنیم.باید به تمام دنیا توضیح بدیم.اینکه نشد

علتش مخالف جهان اول با ابر قدرت شدن يک کشور جهان سومي :razz:
هیهات منا الذلة
Old Moderator
Old Moderator
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

sardar نوشته شده:
همین که ما نم تونم با خیال راحت در عرصه ی اتمی در کشور خودمان کار کنیم.باید به تمام دنیا توضیح بدیم.اینکه نشد

علتش مخالف جهان اول با ابر قدرت شدن يک کشور جهان سومي :razz:

دوست من.منم همینو میگم .چرا ما از این فلاکت بیرون نمیایم.چرا هند از جهان سومی خارج شد.مگه ما از اونا چی کم داریم.قبول کن که مسئولان کشور خیلی کوتاهی می کنند و فقط به فکر خودشون هستن :-o
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Sardar »

دوست من.منم همینو میگم .چرا ما از این فلاکت بیرون نمیایم.چرا هند از جهان سومی خارج شد.مگه ما از اونا چی کم داریم.قبول کن که مسئولان کشور خیلی کوتاهی می کنند و فقط به فکر خودشون هستن

کي گفته هند از جهان سومي خارج شده :-x وضعيتش از ايران هم بدتره :shock: هر کي سلاح هسته داشت که جهان اول نيست. هنوز منظور مرا از جهان سوم ندانسته ايد دوباره آن را بخوانيد. جهان سوم بودن بد نيست :?

بحث اصلي ما درباره تغيير خودمان است که ما اگر خودمان را تغيير دهيم مي توانيم تاثير گذار باشيم و هيچ ربطي به دولت ندارد بله حرف شما صحيح دولت با برنامه هايش جامعه را مي تواند اصلاح کند ولي بحث اصلي ما در مورد خوشبخت ترين و بدبخت ترين افراد است که با تغيير ذهن خود ميتوانند خوشبخت با بدبخت باشند.
هیهات منا الذلة
Old Moderator
Old Moderator
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

sardar,
از نظر من.خود من شخصا خوشبختم .چرا؟چون تونستم توو این جامعه دوام بیارم.
جهان سوم بودن بد نيست!!! 8)
خوشبحالتون که با جهان سومی حال میکنید.
منم خدارو شکر میکنم که حداقل توو ایرانم نه تو آفریقا یا افغانستان و ....
منو تو خودمونو اصلاح می کنیم.بقیرو چیکار کنیم.کافر همه را به کیش خویش پندارد :-o
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Sardar »

دوست عزيز هر کشوري که بدبخت بود جهان سوم نميشه و مفهوم جهان سوم يه چيز ديگه است :shock:
من و تو براي خودمان اصلاح شويم و مطمن باش که بي جواب نخواهي ماند. :-) ( هم در اين دنيا و هم در آخرت)
هیهات منا الذلة
Old Moderator
Old Moderator
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

sardar نوشته شده:دوست عزيز هر کشوري که بدبخت بود جهان سوم نميشه و مفهوم جهان سوم يه چيز ديگه است :shock:
من و تو براي خودمان اصلاح شويم و مطمن باش که بي جواب نخواهي ماند. :-) ( هم در اين دنيا و هم در آخرت)

بله.فرمایش درست.آدم که باید خودشو درست کنه.ولی بقیه دست منو تو نیست دیگه.اوناهم باید به فکر باشن.وگر نه همونی که گفتم.تروخشک باه میسوزه.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Sardar »

بله.فرمایش درست.آدم که باید خودشو درست کنه.ولی بقیه دست منو تو نیست دیگه.اوناهم باید به فکر باشن.وگر نه همونی که گفتم.تروخشک باه میسوزه.

دوست عزيز تو تلاشت را بکن. :-o
هیهات منا الذلة
قفل شده

بازگشت به “ساير گفتگوها”