خبر داغ از سینما

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1796
تاریخ عضویت: شنبه 25 شهریور 1385, 4:18 pm
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

خبر داغ از سینما

پست توسط Karim1504 »

تصویر

در کارتون شرک 3 به طور غیرمستقیم محصولات این فروشگاه‏های زنجیره ای مک دنالد تبلیغ خواهد شد
هموطن آنلاین- چهار خبر داغ این هفته سینما عبارتند از:
1- لیندا کارتر در حال انتخاب اعضا گروه فیلمبرداری خود با نام «زنان فوق‏العاده» می‏باشد. کارتر در مصاحبه‏ای با افق‏های تیره گفت: مردم معتقد هستند که" ساندرا بالاک "و" کاترین زتا جونز" گزینه‏های مناسبی برای بازی در این فیلم می باشند اما به نظر من آنها زیادی برای ایفای این نقش‏ مسن هستند. من به دنبال هنرپیشه‏ای سرزنده‏تر می‏گردم.
2- کمپانی MTV به تازگی مجوز ساخت فیلم «ملت لعنت شده» را به دست آورد. این فیلم برمبنای کتاب "اندی کازبی" در مورد حمله یک خون آشام به آمریکا می‏‏باشد. کازبی قرار است نوشتن فیلمنامه این اثر را خود به عهده بگیرد.
3- راسل کرو هنرپیشه افسانه‏ای فیلم گلادیاتور قرار است در گروه فیلمبرداری «یک سال خوب» براساس فیلم" یک سال در استان" اثر پیتر میلز شرکت کند. او نقش یک سرمایه‏گذار بانکدار کسی که تمام ثروت خود را برای محافظت از یک مزرعه انگور در فرانسه از دست می‏دهد را بازی خواهد کرد. 4- شرک وظیفه‏ای جدید را به عهده گرفت!
شرکت مک دنالد به تازگی قراردادی را با کمپانی انیمیشن" دریم ورک "به امضا رساند. که برطبق ان در کارتون شرک 3 به طور غیرمستقیم محصولات این فروشگاه‏های زنجیره ای غذا تبلیغ خواهد شد.

منبع:Niksalehi.Com
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”