پهپاد " آفر " پرواز خواهد کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 280
تاریخ عضویت: دوشنبه 12 تیر 1391, 6:17 pm
محل اقامت: I.R.I
سپاس‌های ارسالی: 2098 بار
سپاس‌های دریافتی: 1458 بار

پهپاد " آفر " پرواز خواهد کرد

پست توسط zzvf »

به گزارش مشرق به نقل از ایرنا، پیام خلج ˈ سرپرست گروه هواپیمای بدون سرنشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در زمینه قابلیت های این هوایپما گفت: هواپیمای بدون سرنشین دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، قدرت پرواز در ارتفاع بالا را دارد و دارای توانایی فیلمبرداری و عکاسی و ارسال عکس و فیلم به صورت آفلاین و آنلاین است.

وی افزود: کار طراحی این هواپیما از ابتدای امسال در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین آغاز شد و هواپیمای بدون سرنشین این مرکز اسفند ماه امسال در مسابقات قهرمانی کشور در کیش به پرواز در خواهد آمد.

وی خاطر نشان کرد: برای اولین باری است که یک تیم از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در رقابت های هواپیماهای بدون سرنشین در سطح کشور حضور می یابد و با 100 تیم از دانشگاه های سراسر کشور رقابت می کند.

خلج افزود: برای ساخت اولین هواپیمای بدون سرنشین در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، 10 دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مکانیک، رایانه و برق با یکدیگر همکاری کرده اند.

سرپرست گروه هواپیمای بدون سرنشین دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همچنین از احتمال پرواز اولین هواپیمای خورشیدی بدون سرنشین در رقابت های جهانی خبر داد و گفت : این هواپیما نیز با عنوان ˈ آفر ˈ نامگذاری شده است و در صورت انجام مراحل اداری و هماهنگی های لازم در رقابت های جهانی سال 2013 در کشور آمریکا شرکت می کند.

خلج افزود: در ساخت هواپیمای خورشیدی بدون سرنشین دانشگاه آزاد قزوین 20دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مکانیک ، رایانه و برق با یکدیگر همکاری کرده اند .

به گفته وی فازدوم طراحی هواپیمای خورشیدی بدون سرنشین در دانشگاه آزاد قزوین از اوایل اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می شود و در صدد کاهش وزن هواپیما و افزایش سرعت آن هستیم.

[External Link Removed for Guests]
...Palestine,we'll come back again
نَصرُ مِنَ الله وَ فَتحُ القَریب...
تصویر
Major II
Major II
پست: 215
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 8 دی 1390, 2:41 am
سپاس‌های ارسالی: 396 بار
سپاس‌های دریافتی: 389 بار

Re: پهپاد " آفر " پرواز خواهد کرد

پست توسط edibk »

فکر کنم یه چیزی مثل پهپاد لیکو باشه :-( :grin:
ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”