كميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي به قانوني بودن قرارداد عمادرضا داد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: دوشنبه 8 خرداد 1385, 10:52 pm
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي به قانوني بودن قرارداد عمادرضا داد

پست توسط sohrab_poet »

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال امروز پنجشنبه براي رسيدگي به پرونده "عماد رضا" تشكيل جلسه داد و قرارداد وي را قانوني دانست.

اين كميته امروز پنجشنبه جلسه رسيدگي درخصوص عمادرضا را تشكيل داد و راي زير را صادر كرد.

بازيكن عراقي الاصل تيم فوتبال سپاهان اصفهان (عمادرضا) روز ‪۸۵/۵/۳۱‬ از طريق مرز هوايي وارد كشور شده‌است و در تاريخ‪ ۸۵/۶/۲‬از طريق مرز زميني از كشور خارج شده است. اين در صورتي بود كه باشگاه پيروزي ادعا داشت كه عماد رضا بعد از پايان مهلت نقل و انتقالات (‪ (۸۵/۶/۴‬وارد كشور شده است.

در خصوص ادعاي شاكي نسبت به اثر انگشت عماد رضا موضوع در هيات سه نفره كارشناسان رسمي دادگستري مطرح شد و سپس از استكتاب امضاء و اثر انگشت نگاري و تطبيق آن با اثر انگشت در سازمان ليگ حرفه‌اي فوتبال يكسان بوده است و همچنين درخصوص ادعاي شاكي مبني بر غيرواقعي بودن تاريخ ثبت قرارداد در هيات فوتبال استان اصفهان و سازمان ليگ پس از شنيدن اظهارات طرفين، و شنيدن توضيحات رئيس هيات فوتبال اصفهان و ملاحظه اصل دفتر ثبت قرارداد مبني بر اين شد كه اظهارات شاكي درخصوص عدم ثبت قرارداد در هيات اصفهان غيرموجه است.

لازم به ذكر است كه اكثر هياتهاي فوتبال سراسر كشور در ساعات غيراداري انجام وظيفه مي‌كنند و در برخي از هياتها نيز ثبت قرارداد در ساعات مشابه امري است متداول و ثبت قرارداد به نحو مذكور موجب بي‌اعتباري آن نخواهد شد زيرا در هيچ يك از آئين نامه‌هاي فدراسيون فوتبال براي ثبت قرارداد ساعت خاص مشخص نشده است.

در پايان بنا به مراتب مذكور شكايت باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي به لحاظ فقدان ادله ثباتي مردود اعلام مي‌گردد و راي صادره ظرف مدت ‪ ۴‬روز پس از ابلاغ قابل تجديد نظرخواهي در شوراي عالي استنياف مي‌باشد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”