ملادادالله و جويندگان طلا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1796
تاریخ عضویت: شنبه 25 شهریور 1385, 4:18 pm
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

ملادادالله و جويندگان طلا

پست توسط Karim1504 »

ملادادالله و جويندگان طلا

يک رهبر طالبان (ملا دادالله) براي کشتن هر دانمارکي صد کيلوگرم طلا جايزه تعيين کرد.
ملا داد الله، يکي از رهبران طالبان که اف بي آي براي سرش جايزه تعيين کرده است و هر کس دستگيرش کند، يک ميليون دلار جايزه مي گيرد، براي کشتن هر دانمارکي صدکيلو طلا جايزه مي دهد، در همين راستا، سه زن دانمارکي که قصد داشتند شوهران خيانتکارشان را بکشند، تصميم گرفتند علاوه بر گرفتن انتقام از شوهر خائن، نفري صد کيلو هم طلا به دست بياورند، اين سه نفر شوهران خائن شان را کشته و به افغانستان رفتند تا جايزه را از ملادادالله بگيرند. اما بعد از پيداکردن ملادادالله، اين سه زن به اين نتيجه رسيدند که اگر ملادادالله را بگيرند، سودش بيشتر است.

توصيه به جستجوگران دانمارکي ها: با توجه به اينکه پيدا کردن دانمارکي ها آسانتر از پيدا کردن ملادادالله است، پيشنهاد مي شود که کليه قاتلين محترم اول ملادادالله را پيدا کنند، بعد دانمارکي ها را بکشند.

توصيه دوم: براساس آمارهاي موجود، ميزان کل طلاي ذخيره در افغانستان در سال 2006 بايد چيزي در حدود سي تن باشد، يعني با کل طلاي افغانستان فقط مي توان پول کشتن 300 دانمارکي را داد، تازه اين در حالي است که تمام طلاي ذخيره افغانستان دست ملادادالله باشد و همه را با خودش به مخفي گاه برده باشد.

ابراهیم نبوی
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”