پیرترین کاربر فیسبوک را بشناسید +عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 162
تاریخ عضویت: دوشنبه 9 مرداد 1391, 3:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 519 بار
تماس:

پیرترین کاربر فیسبوک را بشناسید +عکس

پست توسط طراحی سایت »

 
"ماریا کالونیا" متولد سال 1907 میلادی است. او در دنیایی بدون اینترنت ، تلویزیون، کامپیوتر و حتی تلفن به دنیا آمده است اما اکنون در دنیای مجازی حدود 85 دوست دارد.
خانواده وی اخیرا مدعی شده اند که او با 105 سال سن پیرترین عضو فیس بوک است . وی هفته پیش تولد 105 سالگی اش را در کنار خانواده و دوستانش جشن گرفت.البته هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است که وی پیرترین عضو فیس بوک باشد چراکه در صفحه ثبت نام فیس بوک به او اجازه داده نشد که سال تولد واقعی اش را وارد کند و او اکنون در پروفایل فیس بوکش 101 ساله است.

نوه 60 ساله وی در این رابطه میگوید: ما ماهها در تلاش بودیم تا ثبت نام وی را کامل کنیم اما موفق نمیشدیم تاریخ تولد صحیح او را وارد کنیم تا اینکه نهایتا توانستیم او را با سن 101 سال ثبت نام کنیم.در حال حاضر او به صورت رسمی با "فورنس دلتور" 101 ساله برای کسب عنوان پیرترین عضو فیس بوک رقابت میکند

او به خبرنگاران گفته است عاشق فیس بوک است و از آن لذت میبرد و ساعات زیادی را به آن اختصاص میدهد . او میگوید بزرگترین حسرت زندگی اش این است که چرا در زمان جوانی وی چنین تسهیلاتی وجود نداشته است تا بتوانند از زندگی نهایت لذت را ببرند.

 
تصویر
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”