بوش و حقوق بشر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

بوش و حقوق بشر

پست توسط كيارش »

يك روزنامه آمريكايي فاش كرد ، خانواده جرج بوش با تاسيس يك شركت توليد محصولات كمك آموزشي ، بخش عمده اي از كمك هاي مربوط به دانش آموزان كم بضاعت را به جيب مي زند.

به گزارش پایگاه خبری " مبارزین " ، روزنامه " لس آنجلس تايمز" نوشت : خانواده رییس جمهور آمریکا با سو استفاده از موقعیت و ارتباطات خود بخش عمده اي از كمك هاي مربوط به دانش آموزان كم بضاعت را به سود خویش برداشت می کند .

این روزنامه می نویسد : يك شركت مالي كه به خانواده جرج بوش و به طور مشخص برادر وي تعلق دارد با سو استفاده از ارتباطات خود با جمهوري خواهان و دسترسي آسان به دلارهاي دولت هاي فدرال كه بايد در اصل صرف دانش آموزاني شود كه وضعيت مالي خوبي ندارند سود هنگفتي به جيب مي زند .

اين شركت كه با سرمايه گذاري پدر و مادر بوش و برادرش " نيل " تاسيس شده است محصولات كمك آموزشي خود را در چهل منطقه آموزشي آمريكا عرضه كرده و اكنون در فكر صادرات بين المللي آنها ست .

طرح مذكور در اصل براي كمك مالي از محل بودجه فدرال به دانش آموزاني كه مشكل خواندن و نوشتن دارند در نظر گرفته شده است , اما شركتي كه متعلق به خانواده بوش است هيچ برنامه اي را بدین منظور اختصاص نداده است .

شایان ذکر است ، اختلاف نظر عميقي در بين دست اندركاران مدارس آمريكا درباره كيفيت و بهره وري محصولات شركت خانواده بوش به وجود آمده است .

لس آنجلس تايمز ادامه می دهد : بيشتر موفقيت هاي تجاري اين شركت از طريق قراردادهايي به دست آمده است كه رقيبي براي آن ها وجود نداشته است و بخش عمده محصولات آن را اعضاي حزب جمهوري خواه كه داراي مناصب بسيار بالا هستند براي شركت هاي تحت پوشش خود خريداري كرده اند.

شركت هاي نفتي و شركت هايي از خاورميانه كه داراي روابط سنتي با خانواده بوش هستند نيز در بين مشتريان اين شركت قرار دارند
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”