رونالدينيو

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

رونالدينيو

پست توسط Leila »

سرانجام دليلي منطقي براي خروج شرم‌آور تيم برزيل از بازي‌هاي جام‌جهاني 2006 آلمان كشف شد. مردم هميشه براي شكست‌هاي خود به دنبال علت قابل توضيحي مي‌‌گردند و مي‌‌خواهند تقصير را به گردن يك نفر ديگر بيندازند.
تصویر
خشم مردم برزيل نيز هم‌اكنون معطوف ستاره فوتبال اين كشور، رونالدينيو است. به نوشته نشريه The sun برزيل دليل اصلي شكست تيم خود را خوشگذراني‌هاي شبانه ستاره تيم مي‌‌داند. اين نشريه در مقاله‌اي درباره اين موضوع نوشت: رونالدينيو در تمام مدت بازي‌هاي جام‌جهاني هر شب به ديدن دوست فرانسوي خود (الكساندرا پارسانت) كه يك مانكن سرشناس است مي‌‌رفت و پس از ملاقات او ساعت‌هاي متمادي با پلي‌استيشن بازي مي‌‌كرد. الكساندرا پارسانت خود به خبرنگاران توضيح داد كه رونالدينيو تمام شب جلوي دستگاه پلي‌استيشن مي‌‌نشست و مسابقات جام‌‌جهاني را با آن بازي مي‌‌كرد. به گفته وي احتمالا همين شب زنده‌داري‌ها به آمادگي جسماني او ضربه زد و بازي او را ضعيف كرد.رونالدينيو در طول مدت جام‌جهاني هيچ‌گاه نتوانست توپي را وارد دروازه كند و حتي موفق نشد بازي درخشاني را از خود ارائه دهد تا اين كه بالاخره تيم برزيل در مرحله يك چهارم نهايي از فرانسه شكست خورد و از دور مسابقات خارج شد. حال اين انديشه در ذهن خيلي از مردم هموطن رونالدينيو موج مي‌‌زند كه آيا اين كار الكساندرا پارسانت عمدي نبود؟ و آيا او قصد نداشت با سرگرم كردن تك خال تيم برزيل به سرزمين مادري خود، فرانسه كمك كند؟ پاسخ به اين سوال واقعا مشكل است.
(الكساندرا پارسانت) مقررات تيم را زير پا مي‌‌گذاشت و مخفيانه به هتل محل اقامت تيم ملي برزيل و به اتاق مخصوص رونالدينيو مي‌‌رفت و رونالدينيو پس از ديدن او مدتها بازي مي‌‌كرد. شايد او عواقب اين كار را نمي‌‌دانست. الكساندرا در مصاحبه‌اي گفت كه آنها چطور با يكديگر آشنا شدند. وي اظهار داشت: (من او را ديدم ولي به او نزديك نشدم چون فكر مي‌‌كردم او نظر خوبي نسبت به مانكن‌ها و از جمله نسبت به من ندارد اما متاسفانه يا خوشبختانه كليد اتاقم را روي ميز رستوران جا گذاشتم و او با مهرباني آن را برايم آورد.)
الكساندرا، رونالدينيو را در هنگام كار مانكني خود در شهر (بارسلونا) ديد. جايي كه بازيكن برزيلي بازي‌هاي داخلي خود را انجام مي‌‌داد. همين موضوع سبب مي‌‌شود اين فرضيه كه پارسانت فقط با اين هدف كه با سرگرم كردن بازيكن اصلي تيم برزيل، كار را براي پيروزي هموطنان فرانسوي خود آسان‌تر كند با رونالدينيو دوست شده بود را بي‌‌اساس مي‌‌سازد. الكساندرا مي‌‌گويد: (من او را دوست دارم. او انساني است كه نمي‌‌تواند بدون عشق زندگي كند. او مردي بسيار با محبت است.)
الكساندرا پارسانت نمونه كامل يك مانكن غربي است. او دختري 26 ساله و زيباست و بسيار كمتر از سنش نشان مي‌‌دهد و از سال 1997تاكنون به اين شغل روي آورده است. رابطه او با رونالدينيو و انعكاس شديد اخبار مربوط به آن سبب شهرت بيش از پيش (الكساندرا) شد.

اين مانكن فرانسوي‌الاصل مي‌‌گويد: (روني (رونالدينيو) قانوني را كه مربي براي آنها مقرر كرده بود مي‌‌شكست تا كنار من باشد و سرگرمي مورد علاقه او بازي فوتبال در پلي‌استيشن بود. او دوست داشت پس از تمرين، مدتي آسايش داشته باشد.)
الكساندرا به خبرنگار The sun گفت: (او تقريبا هر شب پيش من مي‌‌آمد و ما با هم به گردش و تفريح مي‌‌پرداختيم. طاقت دوري مرا نداشت. به نظر من اين كار او صدمه‌اي به بازي‌اش نمي‌‌زد.)
ظاهرا (كارلوس آلبرتو پريرا) سرمربي تيم برزيل مشكل چنداني با اين موضوع ندارد. درست برخلاف مربي ‌‌سابق اين تيم در سال 2002 يعني (لوييس فيليپ اسكولاري) كه هيچ‌وقت اجازه نمي‌‌داد بازيكنان در زمان مسابقات، وقت خود را با همسران و دوستان خود سپري كنند. پريرا مي‌‌گويد: (رابطه عاطفي و خانوادگي هميشه خوب است و من با آن مشكلي ندارم. فكر نمي‌‌كنم اين موضوع تاثير منفي بر روي بازي فوتبال بازيكن داشته باشد. مشكل ما اين نيست بلكه مسئله اينجاست كه بعضي بازيكنان مراقب خود نيستند، غذاي خوب نمي‌‌خورند، خوب نمي‌‌خوابند، سيگار مي‌‌كشند و...)
الكساندرا كه تمام بازي‌هاي برزيل را در جام‌جهاني از نزديك ديده است در مصاحبه خود گفت: (مي‌‌دانم كه مردم مي‌‌گويند او خوب بازي نكرد ولي به نظر من بازي او خيلي خوب بود. حضور من باعث خوشحالي او مي‌‌شد و وقتي هم كه او خوشحال است خوب بازي مي‌‌كند.)الكساندرا در ادامه افزود: (بايد اعتراف كنم كه در زمان بازي برزيل و فرانسه واقعا نمي‌‌دانستم بايد كدام تيم را تشويق كنم. برزيل را كه در‌ آن زندگي مي‌‌كنم يا فرانسه را كه زادگاه من است.)

عكس‌العمل رونالدينيو

و اما خود رونالدينيو از اين اتفاقات و انعكاس گسترده اين اخبار در رسانه‌ها و مجامع عمومي بسيار ناراحت بود. او در سايت اختصاصي خود در اين‌باره نوشت: ( من از اين كه مي‌‌بينم اين شايعات دروغين درباره زندگي خصوصي من و به ويژه درباره رابطه احساسي و عاطفي فرضي با الكساندرا پارسانت همه جا منتشر شده است بي‌‌نهايت اندوهگين هستم.) او مي‌‌گويد: (مي‌‌خواهم از پارسانت به خاطر حرف‌هاي بي‌‌اساسش كه باعث اين شايعات شد، شكايت كنم. او بايد به دادگاه بيايد.)
رونالدينيو كه از اوضاع تا اين حد ناراحت بود و سعي دركتمان شايعات مي‌كرد، قصد شكايت داشت ولي چند روز بعد خبر رسيد كه اين دو قرار است تا پايان سال با يكديگر ازدواج كنند. آيا اين اخبار صحت دارند؟ (روبرتو) برادر بزرگ‌تر رونالدينيو كه خود از پيشكسوتان فوتبال برزيل است در اين باره مي‌‌گويد: (زندگي خصوصي برادر من و نامزد او چيزي نيست كه نقل محافل شود. آنها قربانيان دسيسه‌ها و تدابير مطبوعات بودند. هر دوي آنها ترجيح مي‌‌دهند كه از فشارهاي رسانه‌ها دور باشند. فوتباليست‌ها هميشه هدف اصلي خبرنگاران بوده و هستند.)

نامزدي رونالدينيو
و اما آخرين اخباري كه در اينترنت به چشم مي‌‌خورد حاكي از آن است كه رونالدينيو و الكساندرا كاملا سرحال و شاد هستند. ظاهرا نامزدي آنها بسيار جدي است. الكساندرا در فكر رد و بدل كردن انگشتر نامزدي است و خيال دارد تا پايان سال اين كار را به انجام برساند. آنها قصد دارند جزيره‌اي زيبا و بهشت‌گونه را در (كاستابلانكو) واقع در اسپانيا براي اين كار اختصاص ‌‌دهند تا از رسانه‌ها و خبرنگاران تا حد امكان دور باشند. رونالدينيو كه گفته مي‌‌شود درآمدش از ديويد بكام نيز بيشتر است، يك ويلاي باكلاس و شيك در اين جزيره در نظر گرفته است تا مراسم جشن نامزدي را در آن برگزار كنند. گفته مي‌‌شود در اين مراسم 250 مهمان حاضر خواهند شد كه اكثر آنها از اهالي ورزش هستند و در اين بين حضور ديويد بكام ستاره سابق رئال مادريد و لوئيز فيگوي پرتغالي در اين ويلاي چند هكتاري در جنوب اسپانيا حتمي است. عجيب نيست كه تاريخ اين مراسم هنوز علني نشده است.

رونالدينيو و فرزند‌خواندگي

باز هم خبر جديد اين كه رونالدينيو اعلام كرده است قصد دارد به همراه نامزدش الكساندرا پارسانت كودكي را به فرزند‌خواندگي بپذيرند. اين خبر مثل بمب در برزيل صدا كرده و دل هواداران اين فوتباليست را كه از او رنجيده بودند، شاد كرد. رونالدينيو و الكساندرا براي انجام اين كار به گواتمالا رفتند و از يتيمخانه‌اي در شهر (سامپانگو) ديدن كردند. رونالدينيو در اين باره اظهار داشت: (اين اتفاق زيبايي است. اولين باري كه به گواتمالا رفتم نوزده سال داشتم. در آن زمان وقتي بچه‌هاي غمگين و فقير آنجا را ديدم با خود گفتم يك روز شادي خودم را با آنها تقسيم مي‌‌كنم. حالا خوشحالم كه آن روز فرا رسيده است. من با اين كار به مهم‌ترين آرزوي زندگيم دست يافتم.)
رونالدينيو و الكساندرا قصد دارند دو كودك همسن را به فرزندي قبول كنند. در آينده اخبار بيشتري درباره الكساندرا خواهيد خواند او كه به تازگي به تلويزيون هم روي آورده در برنامه‌اي كه ويژه همسران بازيكنان است حاضر خواهد شد و قرار است در يك فيلم سينمايي با ديويد بكام همبازي شود. ويكتوريا همسر ديويد بكام حتما براي اين خبر حرف‌هايي براي گفتن خواهد داشت.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”