دستکاری پرچم ایران در سفر احمدی‌نژاد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1378
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 6 فروردین 1387, 12:10 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

دستکاری پرچم ایران در سفر احمدی‌نژاد

پست توسط FREE MAN »

فرارو- در جریان سفر دو روزه رئیس جمهور کشورمان به اندونزی و ویتنام به جای نقش مقدس "الله اکبر" بر روی پرچم ایران، اشکال دیگری نقش بسته بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران دو روز قبل در جریان سفری دو روزه، با رییس‌جمهور، رهبر حزب حاکم، نخست‌وزیر و رییس مجلس ویتنام دیدار و با آنها در خصوص راهکارهای گسترش مناسبات و توسعه همکاری‌های دوجانبه و بین‌المللی بحث و تبادل نظر کرد.
خبرگزاری ایرناو پایگاه اطلاع رسانی دولت در همین رابطه تصاویری از برنامه های سفر رئیس جمهور به این کشور منتشر کردند. نکته قابل توجه در تصاویر منتشر شده دستکاری شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران توسط میزبان رئیس جمهور بود. به روایت عکس های منتشر شده، برحاشیه رنگ سفید پرچم کشورمان که باید مزین به نقش مقدس "الله اکبر" باشد، خطوط عجیب و نامفهومی نقش بسته است. این پرچم در کنفرانس خبری، دیدار رئیس جمهور با مقامات و نشست مشترک با آنان در پشت سر و یا روی میز هیات ایرانی قرار دارد.
به نوشته های روی پرچم توجه کنید و با تصویر اصلی مقایسه کنید خیلی جالبه، فکر کنم به زبان اندونزیایی نوشته شدن تصویر!!!!!!!

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”