تمایل شرکتها به جایگزینی ویندوز۸ بجای ویندوز۷ در تاسیسات خود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 162
تاریخ عضویت: دوشنبه 9 مرداد 1391, 3:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 519 بار
تماس:

تمایل شرکتها به جایگزینی ویندوز۸ بجای ویندوز۷ در تاسیسات خود

پست توسط طراحی سایت »

 بر اساس اعلام محققان، شرکتهای آی تی به شدت از ویندوز ۸ استقبال کرده اند همانطور که سه سال پیش از ویندوز ۷ نیز استقبال کردند. کارمندان بیشتر به سیستمهای اجرایی تبلتها و سیستم iOS اپل علاقه نشان دادند.
بر اساس اعلام دیوید جانسون محقق Forrestor، بیشتر از ۲۴ درصد ۱۲۰۰ شرکت خریدار قطعات سخت افزاری آی تی در اروپا و امریکای شمالی کمی از عرضه ویندوز ۸ شگفت زده شدند و اعلام کردند که هنوز برنامه خاصی برای خرید و تولید تجهیزات مناسب با ویندوز ۸ طرح ریزی نکرده اند.
این آمار در سال ۲۰۰۹ و در زمان عرضه ویندوز ۷ در حدود ۴۹ درصد بوده است. ۴ درصد این شرکتها اعلام کردند به ۱۲ ماه وقت نیاز دارند تا تجهیزاتی متناسب با ویندوز ۸ ارائه کنند ۵ درصد نیز اعلام کردند طرحهایی آماده کرده اند که در سال آینده اجرا خواهند کرد، ۱۰ درصد از شرکتها نیز اعلام کردند به سه سال وقت نیاز دارند.
جانسون روز جمعه اعلام کرد اکنون نیمی از شرکتها در تلاش اند تا از ویندوز ۷ عبور کرده و تمامی تجهیزات خود را بر اساس ویندوز ۸ تنظیم کنند برخی شرکتها نیز این کار را بطور کامل انجام داده اند. البته تغییر ویندوز برای شرکتها هزینه هایی در بر خواهد داشت شاید برخی شرکتها به همین دلیل هنوز این کار راانجام نداده اند.
 


[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”