کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت, Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

Re: کمک درباره ویروس جدید که هیچ ویروس کشی نمیشناسش

پست توسط SORENA » شنبه 21 بهمن 1391, 10:34 pm

Mohammad 1985 نوشته شده:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:
ASHKAN95 نوشته شده:سلام :razz: دوست عزیز بعد از ویروسی شدن سیستم، انتی ویروس نصب کردید؟ اگر اینطوره، به همین دلیله که ویروس شناسایی نمیشه!برای رفع مشکل بهترین راه تعویض ویندوز هست. و اولین کار بعد از نصب ویندوز هم نصب و اپدیت انتی ویروس و سپس Full Scan سیستم. کسپر انتی ویروس خوبی هست، ولی نسخه جدید خیلی مشکل برای سیستم به وجود میاره که خیلی خسته کننده میشه. من خودم Trust Port رو پیشنهاد میکنم. از هر نظر انتی ویروس قوی هستش و مشکلی برای سیستم پیش نمیاره.امیدوارم مشکلتون مرتفع بشه :D :razz:
سلام . آنتی ویروسی که موقع نصبش ویروسها رو شناسائی نکنه اسباب بازی هست .بنده 13 ساله کاسپر استفاده میکنم .اگر سیستم آلوده باشه همون موقع نصب کردن مچش رو میگیره خصوصا اونی که باعث میشه کامپیوتر بعد از یک دقیقه خاموش بشه.عوض کردن ویندوز هم آخرین راه هست نه راهِ حلِ مناسب .ارادتمند

شما فکر میکنی ممکنه سیستم آلوده رو با نصب ضد ویروس میشه درست کرد اولین کار بعد از نصب ویندوز باید نصب آنتی ویروس باشه ! ممکنه ضد ویروس ویروس رو پاک کنه ولی معمولا خرابی ها قابل تعمیر نیست ! البته ویروسهای پیشرفته تر اصلا جلوی نصب آنتی ویروس رو میگیرن که باید از دیسک نجات استفاده کرد در این صورت نورتون هم تقریبا در اکثر مواقع از نظر قدرت شناسایی از کاسپر سرتر بوده
شما از چه نسخه ای از نورتون استفاده میکنید ؟ و همچنین آیا آپدیت هست ؟

پیشنهاد میکنم بعد از نصب ویندوز و آنتی ویروس برنامه COMODO Time Machine رو هم نصب کنین یک بک آپ میگره و خوبیش اینه که بااینکه تحت ویندوز میشه بک آپ گیری و اسنپ شات کرد از درایو(های) مورد نظر ولی سیستم ری استورش تحت سیستم عامل ویندوز نیست و در صورت انهدام کامل ویندوز براحتی قابل برگشت هست ؛ بعد از ریختن اطلاعات مهم براحتی هم میشه در هر زمان یک اسنپ شات جدید گرفت، با سرعت و دقت زیادی هم کار میکنه هم بک آپ گیریش هم ری استورش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72610 بار
سپاس‌های دریافتی: 31662 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 22 بهمن 1391, 12:49 am

free love,
براي رفع مشکل Super Hidden شدن فايلهايي که ويروسها مخفي ميکنند و يک shortcut از ويروس به نام اون فولدرهاي ايجاد ميکنند، فقط کافيه اين فايل که خودم نوشتم رو در مسير فلش، درايو يا فولدري که محتواي اون مخفي شده کپي کرده و اجرا کنيد، اين فايل خيلي راحت تمام فايلهاي مخفي رو به حالت عادي برميگردونه.
http://centralclubs.com/mahdi1944/ShowHidden.exe
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 694 بار
سپاس‌های دریافتی: 1535 بار

پست توسط SHAHABESAGEB » یک شنبه 22 بهمن 1391, 1:09 am

ne13 نوشته شده:سلام
من يك سوال داشتم در مورد همين ويروس
متاسفانه بعد از ويروس كشي، فايل هاي فلش من همچنان مخفي هستند و مجبورم تنظيمات ويندوز رو عوض كنم تا بهشون درسترسي داشته باشم. چاره چيست؟(با انواع آنتي ويروس هاي مختلف چك كردم، خود ويروس پاك شده، اما فايل ها همچنان مخفي هستند)

سلام
بعد از پاک کردن ویروس با نرم افزار XYplorer وارد درایو مربوطه بشید و اطلاعات دیسک رو کپی یا کات کنید و در داخل همون درایو (داخل یه پوشه جدید)پیست کنید! به همین راحتی!
من از نسخه پائینتر این نرم افزار استفاده میکنم.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
تصویر
حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
  صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا  

Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love » یک شنبه 22 بهمن 1391, 10:48 am

[quote="Mahdi1944"]free love,
براي رفع مشکل Super Hidden شدن فايلهايي که ويروسها مخفي ميکنند و يک shortcut از ويروس به نام اون فولدرهاي ايجاد ميکنند، فقط کافيه اين فايل که خودم نوشتم رو در مسير فلش، درايو يا فولدري که محتواي اون مخفي شده کپي کرده و اجرا کنيد، اين فايل خيلي راحت تمام فايلهاي مخفي رو به حالت عادي برميگردونه.
[url]http://centralclubs.com/mahdi1944/ShowHidden.exe[/quote[/url]]

سلام داداشم تصویر
مهدی جان چون این ویروس حتی اجازه دستزسی به نت را هم به من نمیداد و امکان سیستم ریستور رو هم نداشتم مجبور شدم که کلا ویندوز عوض کنم تصویر

مشکلی با برگردوندن فایل های hidden نداشتم .

چطوری میتونیم فلش رو فرمت کنیم ؟ البته غلط کنم دوباره این فلش رو بخوام به سیستمم بزنم . دلم خوشه انتی ویروس دارم .

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4362 بار
سپاس‌های دریافتی: 8476 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 22 بهمن 1391, 1:16 pm

دو روش برای حل کردن مشکل فلاشتون .
1- روش شیطانی :
بزنینش به یه کامپیوتر دیگه و فورمتش کنین
2- خوردش کنین بندارینش دور
صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های خودرو

صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های زندگی

برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهم در مورد تنظیمات اندروید

جسارتاً آموزش توبه به زبان ساده

توصیه‌های مهم امنیتی

توصیه‌های بسیار مهم بهداشتی

تاپیک جامع سرویس و تعمیر و مشاوره آبگرمکن و پکیج

سوالات سیستم آبرسانی ساختمان

دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

Re:

پست توسط free love » یک شنبه 22 بهمن 1391, 1:23 pm

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:دو روش برای حل کردن مشکل فلاشتون .
1- روش شیطانی :

اگه قرار بود فرمت بشه وقتی زدم به سیستم خودم باید فرمت میشد . نه اینکه بزنه انتی ویروس رو هم غیر فعال کنه . خورد کردن فلش هم میشه پاک کردن صورت مسئله ، این مسئله ای که داره تبدیل به معزل میشه رو باید حل کرد نه پاک .

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

Re: Re:

پست توسط SORENA » یک شنبه 22 بهمن 1391, 2:13 pm

free love نوشته شده:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:دو روش برای حل کردن مشکل فلاشتون .
1- روش شیطانی :

اگه قرار بود فرمت بشه وقتی زدم به سیستم خودم باید فرمت میشد . نه اینکه بزنه انتی ویروس رو هم غیر فعال کنه . خورد کردن فلش هم میشه پاک کردن صورت مسئله ، این مسئله ای که داره تبدیل به معزل میشه رو باید حل کرد نه پاک .

با توجه به اینکه گفتین از ویندوز استفاده میکنین

راحترین راه اینکه بزنیدش به یک سیستمی که تحت سیستم عامل لینوکس مثلا ubuntu هست و خیلی راحت بدافزارها رو بصورت دستی پاک کنید، چون سورس کد این نرم افزارهای مخرب تحت سیستم عامل ویندوز کار میکنن

در کل برای اینکه همیشه راحت باشید پیشنهاد میکنم از این به بعد روی سیستم خودتون،8 تا 10 گیگ از فضای هاردتون رو اختصاص بدین به ubunto (برای اینکه رابط گرافیکیش خیلی یوزر فرندلی هست ولی اگر دسترسی به انواع دیگر دارید هم فرقی نمیکنه). تا اگر فلش32گیگ هم پر از انواع ویروسهای تحت ویندوز بود براحتی اونارو ازبین ببرید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 22 بهمن 1391, 8:12 pm

,
اگر Kaspersky با آخرين آپديت باشه مشکلي در اين زمينه نخواهيد داشت. در ضمن فلش اگر ويروسي باشه، در ويندوز 7 به بالا، فقط با زدن به سيستم، خونده نميشه و ويروس منتقل نميشه، پس اگر اطلاعات اون رو لازم نداريد، به راحتي اگر از الوده نبودن سيستم و نصب بودن آنتي ويروس مطمئن هستيد ميتونيد اون رو فرمت کنيد، اما نيازي هم به اين کار نيست و مطمئنا اين ويروس قابل حذف هست (اگر هنوز حذف نشده باشه)

من فکر ميکنم سيستم شما ويروسي نداشته، يعني آنتي ويروس اون رو حذف کرده بوده، اما اثرات تخريبي اونها باقي مونده، وگرنه در حالتي که اين ويروس در سيستم همچنان فعال باشه، فايل من کاري از پيش نميبره و به محض قابل مشاهده شدن فولدرها، مجددا ويروس، اونها رو مخفي ميکنه، در نتيجه وقتي اين فايل اطلاعات شما رو برگردونده، يعني اصل ويروس در سيستم فعال نبوده :D

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 22 بهمن 1391, 8:16 pm

سلام .
به نطرتون چطوری این ویروس وارد کامپیوتر و فلاش مموری شما شده ؟

توصیه‌های مهم امنیتی

دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.

تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 60 بار

پست توسط chainsaw » دو شنبه 23 بهمن 1391, 3:02 pm

فقط آنتی ویروس شید...بدون هیچ مشکل

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 24 بهمن 1391, 1:09 am

,
ويروسها عموما از اينترنت، دانلود برنامه‌هاي ناسالم وارد شده و از طريق اينترنت و حافظه‌هاي قابل حمل منتقل ميشوند

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 26 بهمن 1391, 6:54 pm

Mahdi1944 نوشته شده:MOHAMMAD_ASEMOONI, ويروسها عموما از اينترنت، دانلود برنامه‌هاي ناسالم وارد شده و از طريق اينترنت و حافظه‌هاي قابل حمل منتقل ميشوند
سلام .ممنون از توضیحتون .به نظرتون میشه بدافزارها رو در فایلهای صوتی یا تصویری مخفی کرد ؟ مثل ام پی 3 و ام پی 4

توصیه‌های مهم امنیتی

تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”