مشکل در نصب نرم افزار

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

مشکل در نصب نرم افزار

پست توسط A3eman »

سلام دوستان
دیروز رفتم یه نرم افزار کمک آموزشی گیتار پاپ گرفتم ولی موقع نصب موقعی که cd رو توی سی دی رام میذارم فقط آیتم زیر میاد و دیگه هیچ کاری نمیکنه علت از چی میتونه باشه؟
ممنون
تصویر
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

Re: مشکل در نصب نرم افزار

پست توسط Mahdi1944 »

,
اولين احتمال اينه که ديسک خش داشته باشه، اگر فقل نداره، از اون ديسک سعي کنيد ايميج بگيريد، ببينيد راحت ايميج گرفته ميشه يا خير، اگر گرفته ميشه، اون ايميج رو mount کنيد ببينيد مشکل رفع ميشه يا خير، اگر باز هم مشکل رفع نشد، ممکنه پيش نيازهايي لازم داشته باشه. مثل فلش، اير و امثال اون، اما بر اساس پيغامي که پايين لوگو نوشته، فکر ميکنم در خوندن اطلاعات از ديسک مشکل داشته باشه

احتمال ديگه هم ناسازگاري برنامه با نسخه‌ي ويندوز شما هست، حالت Compatibility Mode هم تست کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

Re: مشکل در نصب نرم افزار

پست توسط A3eman »

سلام
طبق گفته ی شما وارد پوشه های نرم افزار شدم و متوجه پوشه ی Emergency Setup
شدم و نرم افزار پیش نیاز نصب با مضمون:bak setup رو که درون این پوشه قرار داشت نصب کردم و بعد از اینکار دوباره امتحان کردم و نرم افزار نصب شد.
بابت پاسختون بسیار ممنونم تصویر
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”