مشکلات مالی ستاره بخت «ثریا» را به افول کشانده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

مشکلات مالی ستاره بخت «ثریا» را به افول کشانده است

پست توسط Sami 1993 »

[External Link Removed for Guests]

تهیه کننده برنامه جذاب علمی تلویزیون در گفتگو با فارس:
[External Link Removed for Guests]
خبرگزاری فارس:تهیه کننده برنامه «ثریا» گفت: با توجه به مشکلات مالی صدا و سیما و علی رغم تلاش همه جانبه عوامل برنامه برای روشن نگه داشتن چراغ ثریا، مشکلات ادامه تولید این برنامه هر روز بیشتر می شود.


تصویر

محسن مقصودی تهیه کننده برنامه «ثریا» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در پاسخ به شایعات مطرح شده درباره تعطیلی این برنامه اظهار داشت نه عوامل برنامه و نه مدیران سازمان هیچ کدام قصد تعطیلی برنامه را ندارند اما با توجه به مشکلات مالی سازمان و علی رغم تلاش همه جانبه عوامل برنامه برای روشن نگه داشتن چراغ ثریا، مشکلات ادامه تولید ثریا هر روز بیشتر می شود.

وی افزود البته این مساله چند ماهی است که گریبانگیر عوامل تولید برنامه بوده است و سعی شد با تغییر استراتژی تولیدات و حذف آیتم هایی مانند انیمیشن و حتی قرض منابع مالی حتی الامکان چراغ برنامه خاموش نشود اما وضعیت به جایی رسیده که این روزها ثریا به سختی نفس می کشد و واقعا نمی دانیم که این وضعیت تا کی ادامه پیدا می کند.

وی درباره تلاش های انجام شده در این زمینه افزود تمام تلاش مدیران شبکه، خصوصاً مدیر شبکه یک برای برطرف شدن این مشکل و استمرار پخش ثریاست که ما هم امیدواریم این امر محقق شود.

وی با اشاره به استقبال مخاطبان و رشد پیامک های برنامه از حدود 8000 پیامک در برنامه اول به بیش از 400 هزار در برنامه سی و یکم و بی نظیر بودن این موضوع در برنامه های علم و فناوری اظهار داشت برنامه ثریا به عنوان «دیده بانی برای پیشرفت ایران» هنوز در ابتدای مسیر بوده و برای بهتر شدن و رسیدن به افق های طراحی شده راه زیادی خواهد داشت که امیدواریم با حمایت های مسوولان و تلاش عوامل برنامه این راه ناتمام نماند.

مقصودی همچنین گفت: ثریا این هفته به روی آنتن خواهد رفت اما برای هفته های آتی با اینکه تحقیقات موضوعات متعددی تکمیل شده است، اما توان تولید به لحاظ مالی وجود ندارد و لذا وضعیت پخش برنامه در هفته های آتی مبهم است.

وی، همچنین دلیل از دسترس خارج شدن سایت برنامه را هم مشکلات مالی مبتلابه برای تمدید هاست و سرور سایت ثریا عنوان کرد.
Major
Major
پست: 270
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 10 بهمن 1391, 10:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

Re: مشکلات مالی ستاره بخت «ثریا» را به افول کشانده است

پست توسط 144 »

نخیر مشکل مالی نیست خفه کردن کوچک ترین انتقادها ها است (حتی این که کمترین انتقادهارو داره) فردا پس فردا هم باید با پایش خداحافظی کرد :o :sad: :lol:
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”