ایرانخودرو وسایپا برترین برندهای خودروسازی

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
پست: 270
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 10 بهمن 1391, 10:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

ایرانخودرو وسایپا برترین برندهای خودروسازی

پست توسط 144 »

 
به گزارش مشرق به نقل از باشگاه، این شرکت در آخرین گزارش خود، عنوان «قدرتمندترین برند دنیا» را به فراری داده است و نکته مهم، سبقت این خودروساز از شرکت بزرگ و غول محصولات الکترونیکی یعنی اپل است.

استفان بیلی که یکی از منتقدان بزرگ دنیای طراحی محسوب می‌شود، در کنفرانس خبری این شرکت گفت: من گاهی فکر می‌کنم که نبوغ ایتالیایی‌ها برای طراحی خودرو ریشه در زبان مخصوص آن‌ها برای این صنعت دارد. زبان آنها مثل یک کارگاه است که برای هر ویژگی و جزء کوچک خودرو یک لغت خاص و مشخص دارند. بسیاری از این لغات در زبان انگلیسی اصلا وجود ندارد. در زبان ایتالیایی اگر برای مفهمومی یک لغت خاص دارید، پس می‌توانید آن را بکشید و طراحی کنید. لغت خاص مورد بحث امروز ما «زیبایی» است.

اکثر طرفداران و علاقه‌مندان صنعت خودرو قبول خواهند کرد که فراری یکی از برندهای معروف این صنعت است که هر خودروسازی دوست دارد روزی به رتبه آن برسد و یا حتی می‌توان با الهام از محصولات آن، مدل‌های جدیدی طراحی کرد.

برند فایننس اعلام کرد که اکثر معیارهای آن‌ها برای این انتخاب، مسائل اقتصادی مثل فروش کلی و فروش دوره‌ای و میزان هزینه برای هر مشتری و ... بوده است.
 تصویر 
فراری در نه ماه اول سال 2012 موفق شده بود که فروش خود را 7.6 درصد افزایش دهد.


اما به نظر من اشتباه نوشته ایرانخودرو اوله سایپا دوم تصویر تصویر تصویر 
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 426
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 29 تیر 1391, 2:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 1374 بار
سپاس‌های دریافتی: 2546 بار

Re: ایرانخودرو وسایپا برترین برندهای خودروسازی

پست توسط jhan2010 »

برند فایننس اعلام کرد که اکثر معیارهای آن‌ها برای این انتخاب، مسائل اقتصادی مثل فروش کلی و فروش دوره‌ای و میزان هزینه برای هر مشتری و ... بوده است.

برند فایننس اعلام کرد اکثر معیارهای آنه ها برای انتخاب شرکتهای خودرو ساز ایرانی(سایپا و ایران خودرو )به عنوان برترین برندهای متقلب جهان مسائل بد اقتصادی کم فروشی به میزانی که بازار را ملتهب کنند فروش دوره ای به میزانی که بتوانند هزینه ها را نجومی در هر دوره فروش بالا ببرند و میزان هزینه که کمترین هزینه ها را برای هر مشتری انجام میدهندکه این خودبه میزان قابل توجه ای در کاهش رشد جمعیت موثر بوده است...
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”