تراکتوری زیبا ساخت شرکت لامبورگینی (+عکس)

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10773 بار
سپاس‌های دریافتی: 12386 بار
تماس:

تراکتوری زیبا ساخت شرکت لامبورگینی (+عکس)

پست توسط AGeNiS1 »

[FONT=Tahoma, Arial]   از آنکه فروچیو لامبورگینی دست به ساخت خودروهای پرسرعت بزند، مهندس جوانی بود که روی محصولات کشاورزی مانند کمباین و تراکتور کار می‌کرد. بعدها وقتی او توانست شرکت خودروسازی Lamborghini را تاسیس کند، بخش ساخت تراکتور را نیز هم‌چنان حفظ کرد.   

[FONT=Tahoma, Arial]   طراز اول مهندسی که در محصولات سوپراسپرت این شرکت استفاده می‌شد، کم‌کم به تراکتورهای آن نیز سرایت کرد. تراکتورهای این شرکت سال‌ها مورد استفاده کشاورزان اروپایی قرار می‌گرفت. پس از وقفه‌ای یکی دو ساله مدل جدید این خودرو با نام    [External Link Removed for Guests][FONT=Tahoma, Arial]   معرفی شده است.   

[FONT=Tahoma, Arial] 
تصویر

[FONT=Tahoma, Arial][START] تصویر  تصویر ]  جسورانه و تهاجمی آن در نگاه اول چشم بیننده را به خود می‌دوزد. نصب چراغ‌های LED جلوه شاسی‌بلندهای بلند بالا را به آن بخشیده است. به لطف نصب شیشه‌های بزرگ در اطراف کابین راننده، دید سرتاسری او به میزان 360 درجه افزایش پیدا کرده است.  

[FONT=Tahoma, Arial]   این تراکتور زیبا چند موتور در نظر گرفته شده است. مدل پایه دارای 3000 سی‌سی حجم و 139 اسب‌بخار قدرت است. مدل متوسط آن دارای موتور 5000 سی‌سی به قدرت 268 اسب‌بخار است. دست آخر قوی‌ترین قوای محرکه نیترو دارای 8000 سی‌سی حجم و 671 اسب‌بخار نیرو است.   

[FONT=Tahoma, Arial]  ‌دنده اصلی آن 5 سرعته و جعبه‌دنده کمکی یا قدرتی آن نیز 3 سرعته است.   

[FONT=Tahoma, Arial]  : بازار    
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

Re: تراکتوری زیبا ساخت شرکت لامبورگینی (+عکس)

پست توسط airplane »

اقا کی دلش میاد این و ببره تو شالیزار!!!
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

Re: تراکتوری زیبا ساخت شرکت لامبورگینی (+عکس)

پست توسط 144 »

اقا کی دلش میاد این و ببره تو شالیزار!!!
من بدنش دست من تو روزه اسقاطش می کنم تصویر تصویر

اما به نظرم این قشنگتره تصویر تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”