صدا سیما بنا را مسخره کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

صدا سیما بنا را مسخره کرد

پست توسط Cloor Master »

سلام
صدا و سیما! می دونم که همتون باهاش اشنایی کامل دارید ، می دونم که نظر همتون دربارش چیه! . اما امروز این شخص!! یا اشخاص کاری کردند کارستون! . بنا را هم که می شناسید، کسی که تو المپیک قهرمانمان کرد، کسی که مدال شجاعت گرفت(حقیقتش من نمی دونستم که تو ایران عنوان های قهرمان، شجاعتو.... و... هست) . خادم هم که می شناسید کسی که تو کشتی ازاد قهرمان جهانمان کرد . کسی که تو المپیک،، تیمش با بدشانسی های زیاد بازهم برایمان مدال اورد ، ولی چه کنیم که خیلی ها مسخره اش کردند! خادم را!قضیه بنا و تیمش که قهر کردند را هم می دونید! حالا طرف مخالف بنا انقدر با صدا سیما رفیق هستند که این دو مربی زحمت کش را روبه رو هم قرار دهند! طوری که صدا سیما و برنامه صرفا جهت اطلاع بیاییند و خادم را فردی دلسوز و زحمت کش بی ادعا و دانا (که البته هست) معرفی کندو بگوید مثل بعضی ها قهرو و پر مدعا، جلو دوربین بیا و نرخ زیاد کن!!! ( صرفا بنا) نیست! بله دیگه بنا و تیمش شدند سربار جامعه و چه خوب شد زودتر رفتند! بنده خدا این خادم که الکی کشیدندش وسط من خودم متاسف شدم که از نظر صدا و سیما قهرمان ملی به خاطر شکم بعضی ها ....
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: صدا سیما بنا را مسخره کرد

پست توسط RAHVAR »

سدا ثیما مدتیه عوض شده...
نمیتونن خط قرمز رد کنن حرفای زرد میزنن...مردم خودشون بهتر میدونن بنا چرا رفت...و تیم ملی غذاش شده بود سیب زمینی و بادمجون سرخ کرده...
   تصویر     

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

Re: صدا سیما بنا را مسخره کرد

پست توسط 144 »

بسیار کار بد و نا معقولی انجام گرفته، بنا هر چی نباشه یه بار بهترین مربی جهان شده ، اما نمیشه فقط به صدا و سیما گیرداد ،اونا خیلیط
قرمز دارن
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”