تصاویر/رونمایی از محصولات جدید سایپا

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

پست توسط victory67 »

رونمایی از محصولات جدید سایپا با حضور معاون اول در چهل و هفتمین سالروز تاسیس گروه خودروسازی سایپا

[External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]     [External Link Removed for Guests]  

آخرین ويرايش توسط 1 on RAHVAR, ويرايش شده در 0.
دلیل: اضافه کردن تصاویر
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: تصاویر/رونمایی از محصولات جدید سایپا

پست توسط RAHVAR »

خدایا ما چه گناهی کردیم.....
   تصویر     

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2412 بار
سپاس‌های دریافتی: 1563 بار

پست توسط onbekende »

RAHVAR نوشته شده:خدایا ما چه گناهی کردیم.....

سلام

جناب RAHVAR،
گناهی که ما کردیم بزرگتر از اون چیزیه که فکرش رو بکنید...
ما گناهمون اینه که با خریدمون چندین هزار نفر رو به کشتن دادیم...
ما با خرید پراید و اینجور خودروها(!) باعث شدیم روی این شرکت ها باز بشه و به تولید همون محصول 20 سال قبل فقط با تغییر چراغ ها ادامه بدن و مردم رو به کشتن بدن.ولی اگه درست بررسی کنیم متوجه میشیم که اگه از همون 5 6 سال پیش،یا بیشتر،به خرید پراید خاتمه می دادیم ، این شرکت کیفیتش رو میبرد بالا یا اینکه می رفت کنار و چندین هزار نفر کشته نمی شدن !

عمق فاجعه رو درک کردین؟ 8->
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

پست توسط 144 »

خدایا خدایا خودروسازی آبروی ایرانو برده ،خودت آبروش رو ببر
الهی آمیییییییییییییییییییییییین :AA: ^:)^
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

پست توسط shadro »

پراید همینجوریش راه نمیره وای به حاله اینکه وانتش هم اومد!!!!!خجالت هم خوب چیزیه،بخدا قسم اینا رویه سنگ پارو هم سفید کردن :shock: :sad:
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7627 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN »

اول مشکل از مردمه
دوم عدم نظارت.!
(((((((((((((((((( یک سوال ساده از تمامی برادران ارزشی و غیره ارزشی! ولایتی و غیره ولایتی ! مذهبی و لامذهبی)))))))))))))))))))))))))))

امام حسینی بدونه هیچ گونه افراط گرایی و باند بازی: این سوال منو جواب بدین!
وقتی من نوعی میدونم ماشین ایرانی بی کیفیت ! آیا سازنده اش نمیدونه؟ آیا ارکان حکومتی از اول تا آخر خبر ندارن؟ آیا اخبار مرگ و میر به دستشون نمیرسه؟
آییییییییییییییییییییییییا از سطح استاندارد جهانی خبر ندارن؟ آیا از کیفیت ماشین های خارجی خبر ندارن؟ جان اون کسی دوست دارید راست وحسینی بگین آره یا نه؟
آآآآآآآآآآآیا از قیمیت های باااااااور نکردی با عدم کیفیت غیره قابل تصور در مقوله خودرو سازی خبر ندارن؟
ترو به هرکسی که قبول دارین ! به من بگین نقش مسئولین در این مملکت چیه؟ چرا ایبرگ در این مملکت آپشن محسوب میشه؟
فقط به من بگین کی مسئولیت برخورد با آشغال ساز ها در این کشوره؟ مگه ما ادعای اینو نداریم که مملکتمون (یکی) از بهترین کشور های دنیاست!میشه توضیح بدید؟
..........................
اونایی که میگن همه چیز رو با هم قاطی نکن: به من بگو کی مسئول پاسخ گویی به ملته؟ کی باید جواب این تصادفات بی دلیل ! آتیش سوزی های مسخره! .... بده؟
چه کسی در این مملکت 75 ملیونی باید بر این مسئله نننننننننننننننننننننننننننظارت کنه؟ من نمیدونم الان دارم بر علیه امنیت ملی اقدام میکنم ! فتنه گر هستم .! وطن فروشم!خائن هستم.!
نمیدونم کیم و چیکارم.
فقط پیش خودتون فکر کنین چنننند ساله این مسئله گروانگیر این مردمه؟ چند هزار نفر مردن؟
چرا هر وخ اخبار از تصادفات میگه 99٪ مواقع مقصر شخص راننده اس!
چند بار تا حالا شنیدین که گفتن به دلیل عدم کیفیت فلان خوردو فلان حادثه رخ داد!
یا به دلیل استاندارد نبودن جاده فلان حادثه رخ داد؟
همه تقصیر ها گردنه مردمه؟ مقصر اصلی فقط مردم هستن؟
یه مرد پیدا بشه این سوال های مارو سره جدش جواب بده!
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 1195 بار

پست توسط 144 »

بیانه سایپا دوسال دیگه اینه که لاستیکم جزءآپشنه می خوای بخواه نمی خوای نخواه
مگه خدا به داد ملت برسه
جوری پرده رو میکش انگار می خوان لامبروگینی رونمایی کنن
در تمام رنج هایی که میکشی "صبر[COLOR=#000000]" اوج احترام به حکمت خداوند است 
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

پست توسط samsun »

HORLIKAN, عزیز!
قبل از پاسخ به شما باید چند نکته رو مطرح کنم اینکه: عمده خودروسازهای ما (خاصه ایران خودرو و سایپا) دولتی هستند و از آنجا که دولتی هستند نظارت دقیق و مستمری بر روی تولیداتشون انجام نمی گیره و برای سرپا نگه داشتن خط تولید هر کاری (تاکید می کنم هر کاری) انجام میدن. به شخصه با دوستی در ایران خودرو بینالود صحبت می کردم که از مهندسین اونجا بود که می گفت: سیبک پژو 405 در حال اتمام بود و من به شرکت مادر در تهران تماس گرفتم . به عنوان مسئول تولید اعلام کمبود کردم و عنوان کردم چنانچه قطعات به خط تولید نرسه خط می خوابه. در جواب گفتن از سیبک روآ استفاده کنین!! با توجه به سنگینی ذاتی 405 نسبت به روآ من از قبول این کار سرباز زدم و خیلی راحت یک نفر دیگه رو جایگزین بنده کردند! یا در یک مورد جالب دیگه همسایمون یه 132 خریده بود و چرخاش 3 مارک مختلف بود!

مردم ما شاید گرانی خودرو رو تحمل کنند ولی کیفیت پایین رو هیچ کس تحمل نمی کنه. همین چند روز پیش خوندم که شرکت تویوتا به 50 مشتری آمریکایی به خاطر جمع شدن فرش زیر پای راننده و گیر کردنش به پیدال گاز (که بلااستثنا در تمام تولیدات داخلی وجود داره) 1 میلیارد دلار تصویر غرامت داده. در صورتی که میزان جریمه احتمالی در دادگاه چیزی حدود 50 میلیون دلار میشده! چرا : چون محکوم نشدن در دادگاه و جلب رضایت شکات، براش مهمتر از پرداخت جریمه و خدشه دار شدن اعتبارش بوده.
متاسفانه در مملکت ما هیچ نظارتی جدی و مستمری وجود نداره و با توجه به انحصار شدید خودروسازها و دولتی بودن، مدیران با تولید بی کیفیت برای خودشون حاشیه امنی درست می کنن و بصورت خیلی غیرمحترمانه ملت رو سرکیسه می کنند! تصویر
فرض کنیم این شرکتها خصوصی بودند و شخصی! اونوقت در صورت هر گونه اتفاق و حادثه مدیر شرکت مسئول و مقصر حادثه میشد (چون در اینصورت باید به قانون جواب پس میداد)
در یک کلام! بزرگترین مشکل صنعت خودروسازی ما نداشتن تعهد از سوی تولید کنندگان و انحصار دولتی است و بس!
قطعا نظر بقیه دوستان هم محترمه!

حضرت علی (علیه السلام):

مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 5319 بار
سپاس‌های دریافتی: 116 بار

پست توسط ne13 »

ضمن تاييد نظرات دوستان و موافقت با دلايل مختلفي كه بيان شد اضافه مي كنم كه:
تقصير خود ملت هست كه اين آشغال ها رو ميخرند و سوار ميشند، نخرند ببينيم اين شركت ها تا كي ميخوان سر پا وايسن؟ ماشين رو ميخوان به كي بفروشند؟!
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ماهشهر-شیراز
سپاس‌های ارسالی: 20 بار
سپاس‌های دریافتی: 387 بار

پست توسط جعفر طاهري »

ne13 نوشته شده:ضمن تاييد نظرات دوستان و موافقت با دلايل مختلفي كه بيان شد اضافه مي كنم كه:
تقصير خود ملت هست كه اين آشغال ها رو ميخرند و سوار ميشند، نخرند ببينيم اين شركت ها تا كي ميخوان سر پا وايسن؟ ماشين رو ميخوان به كي بفروشند؟!
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ماهشهر-شیراز
سپاس‌های ارسالی: 20 بار
سپاس‌های دریافتی: 387 بار

پست توسط جعفر طاهري »

خودروسازان داخلی
سلام

خودرو سازی يك صنعت بزرگ است و بجز سود دهی به صاحبان اصلی و سهام دارانش برای كاركنان نمايندگيهای فروش و ساير شركتها و كارگاههای توليد كننده قطعه و انبارداران و فروشندگان لوازم يدكی و تعمير گاهها ، بعلت كار آفرينی با درآمد تقريباً مناسب ، باعث امرار معاش ميشود .
بد گوئی از خودروسازان داخلی يعنی اينكه بصورت غير مستقيم ، تمايل داريم افراد زيادی در اين صنعت شغل و كار خود را از دست بدهند.
با گذشت زمان ، اين صنعت نيز علاوه بر تغييرات ناشی از تكنولوژی های فنی در ارائه خدمات رفاهی و ايمنی و صرفه اقتصادی دائم رو به جلو است و نياز پيوسته به مديريت لايق و كارآزموده و داشتن سرمايه كافی برای اجرای پروژه های تحقيق و توسعه و تغيير در محصولات را دارد.

همه كشورهای دنيا قادر به ساخت خودرو نميباشند و ايران از جمله كشورهائی است كه اين صنعت را دارد . و رسيدن به جايگاه خودرو سازان معتبر نياز به زمان دارد . با جستجو در اينترنت سوابق خودرو سازان معتبر را كه بيش از يكصد سال است پيدا ميكنيد . در كشورهای صنعتی بجز خودروسازان معروف خودرو سازان ديگری پا به عرصه وجود گذاشتند كه توسط غولهای اين صنعت بعلت داشتن سرمايه زياد و مديريت كاركشته بلعيده شدند . در صنعت خودرو مديريت بخش های ديگر نيز ميتوانند كمك كننده ارتقاء آن باشند . و نبايد فقط از مديران كارخانه ها انتظار قابل بودن را داشت . اگر خودرو ساز محصول مناسبی را با توجه به قيمت آن بسازد ، تبليغات ضد محصول باعث ميشود به اندازه قابل انتظار فروش صورت نگيرد و
ارتقاء بعدی با تاخير بيشتری بعلت بسود نرسيدن كافی انجام شود . در ارتقاء يك خودرو خواست منطقی مشتری نقش زيادی دارد و بعضی از تغييرات تكنولوژيكی نبوده و فقط مربوط به شكل بدنه و لوازم داخلی يك خودرو است كه بمنظور جلب مشتری با ذائقه متفاوت عرضه ميشود . و بهتر است نويسندگان مقالات در نشريات خودروئی هرگز خودروهای ارزان قيمت ساخت داخل را با محصولات غولهای اين صنعت مقايسه نكرده و زيبائی و ارزش فنی و ايمنی كارهای انجام شده توسط مهندسان ما را مخدوش نكنند .
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 1992 بار

پست توسط دموکراسی »

تنها نکته ای قابل تامل و زیبا جلوه مینمود ژست های مسولین هنگام رونمایی بود

بنده در فکرم اگر این ها اتومبیلی در حد واندازه لامبورگینی رونمایی کنند چگونه ژست خواهند گرفت؟؟ :::P
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”