مشائی نشان درجه يك فرهنگ و هنر گرفت...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فرهنگي هنري به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1453
تاریخ عضویت: چهارشنبه 26 اسفند 1388, 11:17 am
سپاس‌های ارسالی: 8690 بار
سپاس‌های دریافتی: 13237 بار

مشائی نشان درجه يك فرهنگ و هنر گرفت...

پست توسط Java »

به گزارش خبرنگار مهر ([External Link Removed for Guests]) روز یکشنبه در مراسم استقبال از نوروز که با حضور جمعی از اعضای هیات دولت، کارکنان سازمان میراث فرهنگی، هنرمندان و اقوام ایرانی سراسر کشور در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، رئیس جمهور دست مشایی را بالا گرفت و لوح تقدیر وی را بوسید. پس از تمبر نوروز 92 به همراه لوح ثبتی 17 اثر ایین های نوروزی که در پرونده جهانی نوروز ثبت شده بود رونمایی شد. این آیین ها شامل مراسم سیزده فروردین و ... است.

 [External Link Removed for Guests] 
همچنین در این برنامه لوح گرامیداشت هوگو چاوز نیز توسط رئیس جمهور رونمایی شد. در این لوح عکس هوگو چاوز و کلمه ونزوئلا حک شده بود.

در ادامه این مراسم هادی خانی مدیرکل اتحادیه مدیران ارشد نهاد ریاست جمهوری و مدیرکل اعطای نشان های عمومی بیان کرد: در این مراسم به پاس تلاش های موثر و خدمات ارزشمند اسفندیار رحیم مشایی در عرصه فرهنگ و هنر کشور و رشد و تعالی آن از سوی رئیس جمهور نشان درجه یک فرهنگ و هنر به وی اعطا می شود.

هادی خانی در ادامه بیوگرافی مشایی را برای حاضران در مراسم استقبال از نوروز خواند.

همچنین محمود احمدی نژاد در مراسم استقبال از نوروز از تمبر یادبود رئیس جمهور ونزوئلا رونمایی کرد سپس داریوش ارجمند به همراه هنرمندان دیگر از جمله سعدی افشار هنرمند و بازیگر پیشکسوت تئاتر، رئیس سازمان میراث فرهنگی و برخی از اعضای هیات دولت به آن مهر زد.

وی شب گذشته از مراسم درگذشت هوگو چاوز برگشته بود.
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی


https://www.instagram.com/javad.molaiee/
ارسال پست

بازگشت به “فرهنگي هنري”