تعبیر بلند شدن قد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

تعبیر بلند شدن قد

پست توسط pink_mantronic »

در یک رویا بطور واضح دیدم که در خانه مادربزرگم هستم و عم[SIZE=150]ه من که زن قد کوتاهی هست ، قدش خیلی ب[SIZE=150]لند شده ، حتی بلن[SIZE=150]د تر از من و یک روسری و مانتوی سیاه به تن کرده 
خواهش میکنم [SIZE=150]اگر کسی میتونه خواب من رو تعبیر کنه 

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: تعبیر بلند شدن قد

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام

با این که من معبر نیستم و شرایطش را هم ندارم ولی لازم می دانم به چند نکته اشاره کنم:

تعبیر کردن خواب کار هر کسی نیست و معبر باید شرایط ویژه ای داشته باشد. ضمن این که زمان دیدن خواب هم اهمیت دارد. ویژگی ها و مشخصات بیننده خواب و این که مثلاً در زندگی اش در چه موقعیتی قرار دارد نیز بر تعبیر خواب تأثیر دارند و معبر باید برخی از این ها را در مورد بیننده خواب بداند.
چیزهایی که ما در خواب می بینیم، به صورت نماد هستند. مثلاً اگر کسی خواب شیر یا پلنگ ببیند، این حیوان در تعبیر به فردی تشبیه می شود که بیننده خواب در بیداری از آن شخص حساب می برد؛ مانند پدر.
همیشه توصیه شده خواب را به فال نیک بگیرید و بگویید ان شاء الله خیر است و تعبیرهای خوب برایش در نظر بگیرید. مثلاً بلند شدن قد چون در بیداری قد بلند در میان مردم چیز خوبی است و از لحاظ شرع هم ایرادی ندارد، می تواند تعبیر خوبی داشته باشد ولی من نمی توانم بنویسم که دقیقاً چه تعبیری دارد.

با همه این ها من عین عبارت تعبیر خواب را می نویسم:

محمد بن سیرین گوید:
کوتاه شدن قد در خواب دلیل بر کوتاهی عمر اوست.

پس من گمان می کنم که برعکس این حالت ان شاء الله خیلی خوب است.

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”