چهره‌های برتر جوانان فوتبال آسیا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 1045
تاریخ عضویت: شنبه 31 تیر 1385, 12:05 pm
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

چهره‌های برتر جوانان فوتبال آسیا

پست توسط achachi98 »

نام چند بازیکن ایرانی در فهرست معرفی چهره های برتر رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا پایگاه اطلا‌ع رسانی کنفدراسیون فوتبال آسیا می درخشد .

پایگاه اطلا‌ع رسانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در تحلیلی پیش از آغاز بازی های قهرمانی جوانان آسیا به معرفی چهره های برتر این رقابت ها برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال این قاره کهن پرداخت .

در این تحلیل که به نام چندین بازیکن جوان ایران اشاره شده آمده است آغاز بازیهای قهرمانی فوتبال جوانان آسیا فرصت دیگری است تا استعدادهای قاره شانس خودنمایی پیدا کنند و به دنیای بزرگتر فوتبال بپیوندند.

بازیکنی همچون مهدی مهدوی کیا که امروز بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران را به بازو می بندد 10 سال پیش در همین جام حاضر بود و توانایی اش را به رخ دیگران کشید.

پایگاه اطلا‌ع رسانی کنفدراسیون فوتبال آسیا اضافه کرد, در تیم ایران اگرچه جای خالی حجت چهار محالی مهاجم فولا‌د خوزستان کاملا‌به نظر می آید اما نمی توان از نامهای امیدوار کننده دیگری مانند مهرداد پولا‌دی بازیکن پیکان که بازوبند کاپیتانی را بر بازو خواهد بست به سادگی گذشت.

او هافبک مهاجمی ایران است و رهبری تیم الیویرا را در زمین برعهده دارد.

تیمی که با اعتماد به نفس پدیده ای درون دروازه می تواند با خیال راحت تری به فکر فرو ریختن دروازه حریفان باشد و این پدیده کسی نیست جز علیرضا حقیقی که با نمایش خیره کننده چند روز پیش در بازی پرسپولیس , سایپا در لیگ برتر با گرفتن پنالتی علی دایی شگفتی آفرید و همه را تحت تاثیر قرارداد.

این واقعیت تاریخ جام قهرمانی جوانان است چنانکه همین دو سال پیش هم پارک چو ستاره جوان کره ای با دو گلی که در فینال زد جام قهرمانی را برای یازدهمین بار به بالای دستان جوانان کره فرستاد.

انگیزه رسیدن به بالا‌ترین افتخار فردی در قاره آسیا و کسب عنوان بهترین بازیکن سال انگیزه دیگری است که بازیکنان را با شور و شوق فراوان روانه‌زمین بازی خواهد کرد.

در ادامه این تحلیل آمده است : یک ماه پیش از مراسم اعلا‌م بهترین های سال آسیا و با وجود اعلا‌م نام سه بازیکن جوان به نام های داروندژون توختاسونوف تاجیکستانی و یویچیرو کاکیتانی ژاپنی که در بازیهای قهرمانی نوجوانان در سنگاپور خوش درخشیدند و ماژیائو فوتبالیست زنان چین , هنوز دو بازیکن دیگر فرصت دارند تا در فهرست نامزدین بهترین جوانان آسیا جای بگیرند.

از همین حالا و در ساعات باقی مانده تا شروع جام نامهایی هستند که همه‌نگاهها را در انتظار درخشش خود نگه داشته اند.

بازیکنانی از جمله یونگ راک و پارک جونگ جیندر از تیم کره جنوبی که در بازیهای سال گذشته جام جهانی در پرو چهره متفاوتی به نمایش گذاشتند.

یونگ عضو باشگاه سوان بلووینگز قهرمان کی لیگ و پارک هافبک تیم دانشگاه سونگسیل است.

چوئه میونگ هو در تیم کره شمالی پیش از این لقب ستاره آینده را از فیفاگرفته‌است.

او در بازیهای سال گذشته زیر 17 سال جهان در پرو نام خود راسر زبانها انداخت.

چوئه حالا با پختگی بیشتری به میدان می آید تا بازیکن شاخص کره شمالی در خط حمله باشد .
[External Link Removed for Guests]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”