خريد انلاين كتاب يا رفتن به نمايشگاه كتاب مساله اين است!!!

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4905 بار
سپاس‌های دریافتی: 6798 بار

خريد انلاين كتاب يا رفتن به نمايشگاه كتاب مساله اين است!!!

پست توسط mohammad area51 »

اين روزها كه با برپايي نمايشگاه كتاب احتمالا بحث كتاب داغ شده قصد معرفي سايت خريد انلاين كتاب براي شما دوستان عزيز را دارم.(بحث كتاب شد منم دارم كتابي صحبت مي كنم تصویر)از ضعفهاي نمايشگاه كتاب شلوغي و ترافيك و پر هزينه و خسته كننده بودن كه بگذريم گران بودن كتابها به دليل تازه چاپ بودن (به بهانه گراني كاغذ)و عدم موضوع بندي مناسب غرفه ها و هم چنين براي خريد كتاب مورد نظر شما بايد علاوه بر عنوان كتاب و ناشر بايد محل ناشر را در غرفه ها پيدا كنيد و مشكلات ديگر مانند جيب برها يا كتلت شدن در مترو از مشكلات خريد از نمايشگاه كتاب هست اما در اين سايت با دانستن عنوان يا نام نويسنده به راحتي كتاب خودتونو پيدا مي كنيد و هم چنين ارزان بودن بعضي كتابها به دليل چاپ سالهاي قبل بودن و موجود بودن كتاب هاي كمياب(همونطور كه قبلا گفتم در نمايشگاه معمولا كتابهاي چاپ جديد عرضه ميشه)شما مي تونيد با ثبت نام در اين سايت داراي سبدخريد بشيد و هر وقت دوست داشتيد سبد خريدتون را ارسال كنيد تا وارد فرايند خريد بشه در اينجا ذكر دو نكته ضروريست1-نگارنده از مدتها قبل با اين سايت خريد انلاين كتاب اشنايي داشت اما به دليل كامل نشدن اطمينان از معرفي خودداري مي كرد اما در چند روز گذشته با خريد از سايت و صحيح و سالم رسيدن كتابها اقدام به معرفي ميكند2-نگارنده هيچ رابطه اي با سايت زير نداشته و بلا نفع مي باشد
سايت خريد انلاين كتاب با نام "مرجع تامين كتاب ايران"به نشاني :www.booksite.ir
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”