آخرين تحولات سوريه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 229 بار
سپاس‌های دریافتی: 230 بار

Re: آخرين تحولات سوريه

پست توسط حسين لاويو »

البت تا حدودی فکر کنم داعش جنگ رو به عراق کشوند تا نیروهای شیعی که تو سوریه کمک ارتش هستن مجبورشن برگردن عراق تا امکان پیشرویشون تو سوریه بیشتر بشه..از طرفی یه بدعت بد هم میتونه اتفاق بیفته اونم اینکه القاعده هیچوقت جیگر اینجور کارها رو نداشت و بزن و در رو بود اما حالا با تاسی از داعش فهمیدن با چند صد نفر نیرو میتونن با یاغی گری یه شهررو تصرف کرد و یه ارتشو به زانو دراورد..
نهایت خدا بما کمک کنه از شر اینهمه شیاطین که بخون شیعه جماعت تشنن.
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 24 بار
سپاس‌های دریافتی: 91 بار

پست توسط aliaminfar »

حسين لاويو نوشته شده:یا فاطمه زهرا یواش یواش داره ترس برم میداره..این سری که اینا دارن حتمی بعدش نوبت ایرانه..نمیدونم دوستان تا چه حد این موضوع رو جدی تلقی میکنن..فکر میکنین راه حل چیه..احتمالش هست بتونن به ایران حمله کنن..توان نظامیشون که خیلی بالاست ..سه سوته نسخه ارتش عراق رو پیچیدن..اقا یه نفر یکمی دلگرمی بده

دلیل اصلی پیشروی سریع داعش حمایت کامل نیروهای بعثی ارتش (که سنی هستند) از این گروه هست، عملا تو این دو روز گذشته شهر های تکریت، موصل و کرکوک رو بدون جنگ و خونریزی فتح کرده!!!!
ناپلئون بناپارت : کساني که روح ناميد دارند مقصرترين مردم هستند.
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1794 بار

پست توسط hermes_PERSIAN »

واقعا اينجاست كه عظمت كار مدافعان قهرمان خرمشهر در ابتداي جنگ تحميلي مشخص ميشود كه چگونه با حداقل تجهيزات در مقابل ارتش تا به دندان مسلح عراق ايستادگي كردند و چهل روز مقاومت نمودند.
ياد همه شهدا گرامي داشته و همچنين براي مرزبانان كشور عزيزمان ارزوي سلامتي دارم.
كساني كه ارامش امروزمان را به ايشان مديونيم.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 575 بار
سپاس‌های دریافتی: 594 بار

پست توسط ak_47 »

ابوعمر الشيشاني در دير الزور کشته شد .
New Member
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط poolaad »

این نکبت که امروز تو موصل و صلاح الدین بود؟
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8700 بار
سپاس‌های دریافتی: 13240 بار

پست توسط Java »

بهتر نیست یه تاپیک جدا برای عراق باز بشه!!؟؟ در ضمن شنیدم که داعش تا حدود 50 کیلومتری مرزهای ما رسیده .... خانقین!!! صحت داره؟
تا در طلب گوهر کانی کانی      تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی     هر چیزی که در جستن آنی آنی

https://www.instagram.com/javad.molaiee/
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72 بار
سپاس‌های دریافتی: 490 بار

پست توسط مدافعان حرم »

یه خبر الان رو پرتال خبر گزاری هاست که داعش به نزدیک خانقین رسیده . یحتمل اوایل هفته دیگه میرسن مرز ایران. :::P :? :sad:
آندریا: سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که قهرمانی نپرورد.
گالیله: نه آندریا، سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که در آنجا نیاز به قهرمان باشد.
Novice Poster
Novice Poster

پست توسط ak_47 »

poolaad نوشته شده:این نکبت که امروز تو موصل و صلاح الدین بود؟

منم یه عکس از تو مرز سوریه و عراق بودنش دیدم که داشت غنائمی که از ارتش بعثی موصل هدیه گرفته بود رو بررسی می کرد ولی خیلی از خبر گذاری های عربی این خبر رو زده بودند.

امیدوارم خبر به درک رفتنش درست باشه.
Novice Poster
Novice Poster

پست توسط ak_47 »

در پی اعلام جهاد آیت الله سیستانی ۸۰ هزار عراقی برای نبرد با مزدوران داعش، برای دفاع از حرم مقدس امامین عسکرین (ع) وارد سامرا شدند.
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 229 بار
سپاس‌های دریافتی: 230 بار

پست توسط حسين لاويو »

دوستان وقت بخیر دیروز یه پست گذاشتم مبنی بر ترسم نسبت به قدرت داعش و توانایی مورد تهدید قراردادن مرزای کشورمون ایران..منباب این موضوع قسمت شد امروز با یه دوست نازنین اشنا بشم که اگاه نسبت به مسایل منطقه بود و دستی هم بر اتیش درگیری سوریه داشت ..ایشون با دیدن نگرانی من موضوعی رو مطرح کردن که اگر غیرازایشون کسی میگفت امکان باورش برام سخت میشد و اصلا محال بود به خیالم بگنجه...
واون نفوذ ایران درگروهک داعش ..و حمایت همه جانبه از این گروهک..کلهم اینکه این گروه سگ اهلی خودمونه یجورایی و بعدش یه چندتا مثل زد مثل برگردوندن محبوبیت اسد و طرد شدن اپوزسیون ازاد سوریه و غلط کردن مخالفین اسد بعد از قدرت نمایی داعش...
البت من همیشه ادم بدبینی هستم و سخت میتونم چیزیرو که ندیدم باور کنم ..اونم گروهکی که از ریشه و بن باما اختلاف عقیده داره اما بقول این بنده خدا سیاست پدرومادر نداره...
نهایتا یجورایی ته دلم شاد شد از اینکه تو بدنه سیاست خارجیمون ادمای استراتژیستی هستن که میتونن شرایط بحرانی رو مدیریت کنن..الان عربستان از ترس داعش مثل سگ چوب خورده دنبال راه حله راجع به عراق هم چندوقتی بود این وهابیون موی دماغ نوری مالکی شده بودن و حالا مطمین هستم داعش تو عراق به دنبال منافع نوری قدم برمیداره...
نمیدونم درست و غلطش کدومه اما بد نیست بهش فکر کنیم
یاحق
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6697 بار
سپاس‌های دریافتی: 12083 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

, احتمالش کمه حتی در صورت درست بودن مثل یک شمشیر دو لبه هست !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1171 بار
سپاس‌های دریافتی: 365 بار

پست توسط mo6489 »

حسين لاويو نوشته شده:دوستان وقت بخیر دیروز یه پست گذاشتم مبنی بر ترسم نسبت به قدرت داعش و توانایی مورد تهدید قراردادن مرزای کشورمون ایران..منباب این موضوع قسمت شد امروز با یه دوست نازنین اشنا بشم که اگاه نسبت به مسایل منطقه بود و دستی هم بر اتیش درگیری سوریه داشت ..ایشون با دیدن نگرانی من موضوعی رو مطرح کردن که اگر غیرازایشون کسی میگفت امکان باورش برام سخت میشد و اصلا محال بود به خیالم بگنجه...
واون نفوذ ایران درگروهک داعش ..و حمایت همه جانبه از این گروهک..کلهم اینکه این گروه سگ اهلی خودمونه یجورایی و بعدش یه چندتا مثل زد مثل برگردوندن محبوبیت اسد و طرد شدن اپوزسیون ازاد سوریه و غلط کردن مخالفین اسد بعد از قدرت نمایی داعش...
البت من همیشه ادم بدبینی هستم و سخت میتونم چیزیرو که ندیدم باور کنم ..اونم گروهکی که از ریشه و بن باما اختلاف عقیده داره اما بقول این بنده خدا سیاست پدرومادر نداره...
نهایتا یجورایی ته دلم شاد شد از اینکه تو بدنه سیاست خارجیمون ادمای استراتژیستی هستن که میتونن شرایط بحرانی رو مدیریت کنن..الان عربستان از ترس داعش مثل سگ چوب خورده دنبال راه حله راجع به عراق هم چندوقتی بود این وهابیون موی دماغ نوری مالکی شده بودن و حالا مطمین هستم داعش تو عراق به دنبال منافع نوری قدم برمیداره...
نمیدونم درست و غلطش کدومه اما بد نیست بهش فکر کنیم
یاحق

بذار خیالت رو من راحت کنم! هر کی اینو بهت گفته چرت و پرت گفته! ما از کسانی که میخوام حرم اهل بیت رو نابود کنن و همینطور در سوریه کردن این کارو به هیچ عنوان در حد صفر درصد هم امکان نداره ازشون حمایت کنیم، کسانی که سر مردم شیعه رو گوش تا گوش میبرن، مطمئن باش مورد حمایت هیچ حزب و جناحی در ایران نیست، شما اینقدر دهن بین نباش! در ضمن بهتر بزار داعش بیاد طرف ایران اگه جرات داره، شما از حالا ترسیدی؟؟!! همش امام زمان امام زمان میکنیم! میگیم بیاد بعد حالا همه میخوان هنوز هیچی نشده برن تو سوراخ موش قایم شن!!! پس الکی نیست امام زمان نمیاد چون حتی 3013 نفر هم پیرو واقعی نداره! میرم تو خبرگذاری فارس یه عده بچه خورده همش امام زمان امام زمان میکنن و کرکری میخونن ادعای جهادشون میشه! بعد تا خبر نزدیک شدن داعش به مرزهای ایران اومده همشون زرد کردن!!! از نظر گذاشتنشون معلومه! اینجوری از امام زمان میخواید حمایت کنید!!! اگه مال این حرفا نیستید حداقل کرکری الکی نخونید و خاموش شید که آبروی هرچی مسلمونه بردید!!!
اگه اهل دفاع و جنگیدن نیستید بکشید کنار لطفا بذارید باد بیاد! کرکری الکی نخونید... کسانی که جرات دارن و میهن پرستن خودشون بدون ادعا و کرکری جلو میان و دفاع میکنن ما کاری به امثال جبهه پایداری ها و امثالشون که فقط در زبان کرکری میخونن و موقع عمل هیچ پشمی نیستن و فرار میکنن احتیاجی نداریم...
پ.ن: منظورم شما نبودی کلی گفتم! خبر گذاری تحت سانسور فارس که فقط ادعای الکی داره نظرمو منتشر نکرد!

در ضمن مدیر محترم دیکتاتور نباش لطفا و نظرمو سانسور نکن و منتشر کن مرسی
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”