پیامهای تبریک امیر امارات و دبير کل سازمان ملل به حسن روحانی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 186
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1390, 1:27 pm
محل اقامت: tehran
سپاس‌های ارسالی: 245 بار
سپاس‌های دریافتی: 588 بار

پیامهای تبریک امیر امارات و دبير کل سازمان ملل به حسن روحانی

پست توسط kdf »

پيام تبريک حاکم امارات به حسن روحانی
رئيس شيخ‌نشين امارات و ساير مقامات اين کشور طي پيام‌هايي جداگانه انتخاب رئيس‌جمهور جديد کشورمان را به وي تبريک گفته و آرزومند موفقيت و پيشرفت بيشتر ايران شدند.

به گزارش تسنيم به نقل از خليج‌تايمز؛ شيخ خليفه بن زايد آل نهيان، رئيس امارات و امير ابوظبي، با ارسال پيامي انتخاب حسن روحاني را به عنوان رئيس جمهور جديد کشورمان تبريک گفت.

وي در اين پيام گفت: "پيروزي شما در انتخابات رياست‌جمهوري و موفقيت انتخابات را تبريک عرض کرده و براي شما و نيز مردم ايران آرزومند موفقيت و پيشرفت بيشتر هستيم. مشتاق همکاري با شما براي بهبود وضعيت منطقه و همچنين مردم ايران و امارات متحده عربي هستيم. ما علاقه‌مند به برقراري روابط با جمهوري اسلامي ايران بر اساس همکاري هستيم."

دو پيام مشابه نيز از جانب شيخ محمد بن راشد آل مکتوم، نائب رئيس امارات و نخست‌وزير امارات متحده عربي و حاکم دوبي، و ژنرال شيخ محمد بن زايد آل نهيان، شاهزاده ابوظبي و قائم مقام فرمانده نيروهيا مسلح امارات متحده عربي به حسن روحاني ارسال شدند.

اين در حالي است که اميرنشين امارات متحده عربي بارها ادعاهايي واهي درباره مالکيت جزاير ايراني خليج فارس مطرح کرده. اين شيخ‌کوچک حاشيه خليج فارس همچنين اخيرا در يک حرکت ضدايراني ديگر عنوان ليگ اول فوتبال خود را به نام معجول و ساختگي "خليج ع.ر.ب.ي" تغيير داده است.

تبريک دبير کل سازمان ملل به حسن روحانی
دبير کل سازمان ملل انتخاب حسن روحاني بعنوان رييس جمهوري منتخب جمهوري اسلامي ايران را تبريک گفت.

به گزارش ایسنا، بان‌کی مون دبیرکل سازمان ملل در بیانیه‌ای اعلام کرد: دبیر‌کل، یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران که در تاریخ 14 ژوئن برگزار شد را با دقت دنبال کرده است و با رضایت مشارکت بالای گزارش شده (مردم در این انتخابات) را مورد توجه قرار داده است.

وی صمیمانه‌ترین تبریکات خود را به حسن روحانی به عنوان پیروز این انتخابات تقدیم کرد.

در این بیانیه بان‌کی مون می‌افزاید که قصد دارد همچنان «با مقامات ایران و رییس جمهور منتخب درباره مسائل مهم مورد نظر جامعه بین‌المللی و رفاه ملت ایران در تعامل باشد».

بان‌کی مون افزود که همچنان ایران را «به ایفای نقش سازنده در امور منطقه‌ای و بین‌المللی ترغیب خواهد کرد».
ما یه مشت سربازیم جون به کف
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”