سوال در مورد فیلتر کردن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

قفل شده
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4905 بار
سپاس‌های دریافتی: 6798 بار

سوال در مورد فیلتر کردن

پست توسط mohammad area51 »

دوستان من برای دانلود مطلب خاصی در یک فروم عضو شدم حالا امروز که در قسمتهای مختلف سایت گشتم موارد منکراتی زیادی دیدم که خیلی هم فجیح بود تعجب می کنم چرا این فروم تا الان فیلتر نشده البته این فروم تازه ایجاد شده حالا می خواستم بدونم چطوری باید اطلاع بدم تا این بساط جمع بشه .
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

Re: سوال در مورد ف_*ل_ن*__ر کردن

پست توسط esijoon »

یه سایت فیلترشده باز کن...اون صفحه فیلترینگ که میاد یه جا داره برا گزارش....راستی آدرس اون فروم هم بزار بروبکس تایید کنند...خخخخخخخخ
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4905 بار
سپاس‌های دریافتی: 6798 بار

پست توسط mohammad area51 »

esijoon نوشته شده:یه سایت فیلترشده باز کن...اون صفحه فیلترینگ که میاد یه جا داره برا گزارش....راستی آدرس اون فروم هم بزار بروبکس تایید کنند...خخخخخخخخ

ممنون بابت راهنماییتون خدا خیرتون بده .
توی اون فروم متاسفانه بعضی از دخترا اومدن عکس شخصی گذاشتن و با بعضی از پسرا دل و قلوه بهم میدن و خوشحال هستن بعد از یه مدت که ازشون سو استفاده شد اونوقت گریه می کنند و حتی خدای نکرده خودکشی می کنند و ابروی خونوادشونو می برند من چنین روزی رو از الان می بینم. امیدوارم اون فروم هر چه سریع تر ف ی ل ت ر بشه.
این جدای از بعضی عکسهای خارجی زننده هست که تون سایت هست و ..... .
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

پست توسط abbas.m.k »

[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][-WEBKIT-CENTER]   [/-WEBKIT-CENTER] [-WEBKIT-CENTER][FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma]
 [/-WEBKIT-CENTER] [FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma]با سلام   [FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma]دوست عزیز یه سایتی هم که حواسشون نبوده ف ی ل -ت -ر نشده شما میخوای گزارش بدی ؟؟؟؟؟ به نظر من که کار زشتیه .خب بیان عکس شخصیشون بزارن تو خیلی سایت ها میزارن خودشون تصمصم میگرن چیکار کنند.لطفا بیایین از این افکار دست برداریم .همین الانش اینترنت بدون ف-ی-ل... شکن انگار هیچی.   [FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma]اینکه میگین دل و قلبه به هم میدن الان همه جا همیجوره دانشگاه یا خیابون اونجارو چطور ف-ی-ل-ت-ر کنند اخه!!!!

[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  
New Member
سپاس‌های ارسالی: 201 بار
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط javad48 »

یکی هم که فیلتر نبود شما میخوای گزارش بدی؟،نکن اینکارو ،یکی پیدا میشه فردا پس فردا ریپورت سایت خودت روبه هر دلیلی بده
حالا خوبه میگی خودشون آوردن گذاشتن
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

اين انجمن جاي چنين بحثهايي نيست!
تاپيك قفل و در آينده آرشيو خواهد شد...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
قفل شده

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”