طرح شکایت دسته جمعی از شرکت ارئه دهنده اینترنت آسیاتک

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8625 بار

طرح شکایت دسته جمعی از شرکت ارئه دهنده اینترنت آسیاتک

پست توسط A3eman »

تا 2-3 ماه پیش از شرکت پیشگامان اشتراک adsl میگرفتم که واقعا شرکت بسیار عالی بود برای مثال من با اشتراک 128 سرعتم به 170 میرسید یعنی همین حدودا بود که این بسیار عالیه ولی بعد از مدتی که نمایندگیشون به دلایل نا معلومی تعطیل شد با اینکه مشتریهای زیادی هم داشتن خیلی عجیب بود!و حتی موقعی هم خواستن برن باهامون تماس گرفتن و اطلاع دادن و 5gb هدیه بابت عدم سرویس دهیشون بهمون دادن که این بسیار خوب بود. 
   حالا من حدود یک ماه هست که از آسیاتک سرویس 128 نامحدود میگیرم.   این مدت چیزای زیادی رو در مورد این شرکت متوجه شدم!   اینکه سرعتشون همون چیزی که ذکر کردند نیست!   فقط برای من و مشترکین نامحدودشون بلکه حتی برای مشتری های حجمیشون!   سرویس من باید 128kbباشه که با idm تقریبا 10-12 هست !   صورتی که این سرویس رو به اسم 128 به ما میدند میتونید تو سایت خودشون هم ببینید!       تمام دوستانی که از این شرکت خدمات میگیرند میخوام که برید به آدرس زیر و اونجا شکایت خودتون رو مطرح کنید و شاید به خاطر تعدادمون هم که شده پیگیری بشه.    

[External Link Removed for Guests]
   همکاری کنید تا از این شرکت حقتون رو بگیرید.   
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

Re: طرح شکایت دسته جمعی از شرکت ارئه دهنده اینترنت آسیاتک

پست توسط CentralWeb »

A3eman, جان

بنده هم از سرويس هاي شركت آسياتك استفاده ميكنم و سرويس 128 اون رو دارم, سرعت دانلود هم همونطور كه فرموديد 170 هست و شب ها تا قبل از 12 هم به سرعت 200 الي 300 هم ميرسه...

يكي از دوستان كه به مشكلي شبيه شما برخورد كرده بود مستقيما با آسياتك تهران تماس گرفته بودن و در مورد سرعت ازشون دلگير بود,اون ها هم با گرفتن مشخصاتش و تعويض پورت دوستم مشكلش رو 10 دقيقه اي حل كرده بود و بهش گفته بودن مودمو خاموش كنه و بعد 10 دقيقه مجدد وصل بشه...
بهش گفته بودن پورتي كه مختص شما بوده بسيار شلوغ هست و پورت رو تغيير دادن براش...
الان هم ميگفت مشكلي نداره

به لحاظ فني بنده سردرنميارم كه تغيير پورت دقيقا به چه صورت هست...

اما خدارو شكر براي بنده آسياتك مشكلي نداشته حتي چند مدت پيش پيامكي فرستاده بود برام كه بدليل بعضي مشكلات فني , اگر با افت سرعت مواجه شديد پوزش مي طلبيم در حالي كه بنده افت سرعتي رو احساس نكرده بودم...

باتشكر
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 509 بار
سپاس‌های دریافتی: 260 بار

پست توسط RaAmIiN »

فایده ای نداره
هر چقدر شکایت کردیم فایده ای نداشت سرویس من حجمی هه بر گشته میگه هر وقت دلمون خواست میتونیم سرویس شبانه رو قطع کنیم برید از تنظیم مقررات بپرسید توی قرار دادتون هم نوشته که هیچ تضمینی در مورد شبانه وجود نداره
برای سرعتم که این قانون 1 به 8 و میکشن وسط
شما که 128 ای سرعتت باید 16 باشه در صورتی میتونی شکایت کنی که سرعتت برسه به 2 کیلو
Major II
Major II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 2980 بار
سپاس‌های دریافتی: 3335 بار

پست توسط morteza tomcat »

با سلام من از وایمکس مبین نت طرح 1024 کیلو بیت استفاده میکنم تو استفاده معمولی مشکلی ندارم ولی تو دانلود هام نهایت سرعتی که دارم 30 تا 40 کیلو بایت و واقعا اذیت میکنه احتمالا شرکت ارائه دهند اینترنتمو عوض کنم
Captain II
Captain II

پست توسط A3eman »

centralweb جان
ممنون از راهنماییت
زنگ زدم پشتیبانی میگم سرعت اشتراکم 128 ولی سرعتی که با idm دارم باهاش دانلود میکنم حدود 13-14 کیلوبایت بیشتر نیست میگه دستگاه فاکس و تلفن رو از پریز بکشین بیرون شاید بخاطر نویزهایی باشه که توسط فاکس و تلفن تولید میشه همه رو از پریز کشیدم دیدم تغییری نکرد بهش میگم تغییری نکرد من مطمئنم از این ها نیست چون 2 ماه پیش که با شرکت پیشگامان قرارداد داشتم ایناهم وصل بود ولی اون موقع حتی سرعتم بیشتر از اشتراکم بود میگه خوب ha
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

پست توسط esijoon »

داد اش طرح شکایت دسته جمعی نمی خواد که...برو سایت تنظیم مقررات..یه شکایت غلیه آسیتک ثبت کن...حداکثر 48 ساعت بعد خود آسیاتک تهران نگ میزنه و التماس میکنه....چندتا از دوستانم این کار رو کردند و سریع رسیدگی شد...کلا تنظیم مقررات با آسیاتک خیلی لجه..نمیدونم چجرا ولی منتظره یکی ازشون طرح شکاست کنه تا به سیخ بکشنش....

از لینک بالا میتونی شکایت کنی
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: Tabriz
سپاس‌های ارسالی: 6254 بار
سپاس‌های دریافتی: 1515 بار

پست توسط Ghost Rider »

منم مشکل مشابهی با هماراسیستم داشتم از طریق پشتیبانی آنلاین مطرح کردم مشکلم رفع شد، اون موقع سرعت دانلودم بیشتر از 100kb شده بود حالا رسیده به 75.
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 4038 بار
سپاس‌های دریافتی: 1081 بار

پست توسط Mohammad.Jafar »

RaAmIiN نوشته شده:...
...

این قانون 1 به 8 که شما اینطوری میگی نسبت بیت به بایت هست و مبنای کامپیوتر
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 509 بار
سپاس‌های دریافتی: 260 بار

پست توسط RaAmIiN »

Mohammad.Jafar نوشته شده:
RaAmIiN نوشته شده:...
...

این قانون 1 به 8 که شما اینطوری میگی نسبت بیت به بایت هست و مبنای کامپیوتر

برای تبدیل بیت به بایت تقسیم بر 8 میکنیم این درست
ولی یه ضریب اشتراک 1 به 8 هم داریم یعنی یه خط 1 مگابیت رو بین 8 نفر تقسیم میکنن
مثلا خط 1 مگابیت میشه 128 کیلوبایت ضریب 1 به 8 هم که بخوایم براش محاسبه کنیم میشه 16 کیلوبایت
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

پست توسط anybody »

متاسفانه شکایت فایده ای نداره و انگار روحیه ما با قانون و احترام به حقوق دیگران و مشتری مداری سازگار نیست.منم از این شرکت سرویس میگیرم.روزی نیست که قوانین من در اوردیشون رو به نفع خودشون و به ضرر مشتریان تغییر ندن.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Captain II
Captain II

پست توسط A3eman »

esijoon نوشته شده:داد اش طرح شکایت دسته جمعی نمی خواد که...برو سایت تنظیم مقررات..یه شکایت غلیه آسیتک ثبت کن...حداکثر 48 ساعت بعد خود آسیاتک تهران نگ میزنه و التماس میکنه....چندتا از دوستانم این کار رو کردند و سریع رسیدگی شد...کلا تنظیم مقررات با آسیاتک خیلی لجه..نمیدونم چجرا ولی منتظره یکی ازشون طرح شکاست کنه تا به سیخ بکشنش....

از لینک بالا میتونی شکایت کنی

منم همین آدرس رو داده بودم پس هر کاربری با این شرکت قرار داد داره و مشکل داره همین الان بره به همین آدرس و شکایتش رو ثبت کنه
من که ثبت کردم
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط arveen100 »

سلام بر دوستان گرامی
آغت من هم از این شرکت سرویس نامحدود 512 گرفتم. موقع ثبت نام گفتن دانلود 64 میده و تضمینی! آغا الان در بهترین شرایط 30 تا بیشتر نمیده.
این کار مصداق بارز کم فروشی است.
وقتی هم موضوع رو براشون طرح میکنی میگن دستورالعمل جدید سازمان ارتباطات رادیوئی هستش!
در هر حال با کمک لینکی که دوستمون دادن شکایتی رو در سایت سازمان ارتباطات رادیوئی مطرح کردم که امیدوارم به نتیجه برسه.
مسخره کردن خودشونو
اول یه چیز میگن بعدا عوضش میکنن... تصویر
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”