آنجلینا جولی و براد پیت سرپرستی یك كودك هندی را می پذیرند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 324
تاریخ عضویت: دوشنبه 24 مهر 1385, 6:13 pm
محل اقامت: تهران-شهرک غرب
سپاس‌های دریافتی: 6 بار
تماس:

آنجلینا جولی و براد پیت سرپرستی یك كودك هندی را می پذیرند

پست توسط MAX »

بازار پذیرش بچه های بی سرپرست توسط ستارگان سینما و هنر با اعلام خبر تازه ای درمورد آنجلینا جولی داغ و داغ تر شده است.
روزنامه دیلی میل انگلستان امروز به نقل از یك گزارشگر آمریكایی در صفحه شنیده های خود نوشته است كه آنجلینا جولی و براد پیت زوج سینمایی معروف هالیوود سرپرستی یك كودك هندی را بر عهده گرفته اند. بر اساس این گزارش این دو به تازگی سرپرستی یك كودگ یتیم كامبوجی را از طریق یك یتیم خانه و سپس سرپرستی یك دختر اتیوپیایی را بر عهده گرفته بودند و حالا قصد دارند این كودك هندی را برای كریسمس به خانه بیاورند. با اینكه هنوز جنسیت این كودك مشخص نشده آنها اعلام كرده اند كه نام او را به پاس احترام به زادگاهش "هند" خواهند گذاشت.
آنجلینا جولی گفته است كه می خواهد بچه های یتیم دیگری را از نژادهاو مذاهب مختلف جهان به سرپرستی قبول كند او گفته:"می خواهم یك رنگین كمان كامل از بچه های بی سرپرست داشته باشم."
این در حالی است كه براد پیت به شدت به پسر كوچولوها علاقه دارد اما آنجی گفته است نمی تواند انكار كند كه دخترها را بیشتر دوست دارد.
آنجلینا جولی ۳۱ ساله و براد پیت ۴۲ ساله پس از ازدواج در ماه مه سال ۲۰۰۶ صاحب دختری شدند كه نام او را شیلوه نول جولی پیت گذاشتند. در همین حال برخی منابع خبری نیز نوشته اند كه براد پیت به شدت با این ایده آنجلینا جولی كه فرزندان دیگری را به سرپرستی قبول كنند مخالف است و اصرار دارد تا بر روی تربیت همین تعداد بچه ای كه مسئولیت آنها را پذیرفته اند تمركز كنند. آنجلینا جولی و براد پیت هم اكنون برای ایفای نقش در فیلم "یك قلب بزرگ" كه سرگذشت روزنامه نگار آمریكایی دانیل پرل را به تصویر می كشد در هند به سر می برند.

روزنامه جام‌جم
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”