اجرای نمایش زنده ی لباس در ایران همزمان با هفته ی مد جهانی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با انجمن هنرهاي نمايشي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت, MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 16
تاریخ عضویت: چهار شنبه 20 آبان 1388, 7:04 am
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

اجرای نمایش زنده ی لباس در ایران همزمان با هفته ی مد جهانی

پست توسط yaghoobian » یک شنبه 12 آبان 1392, 7:47 am

 [COLOR=#NaNNaNNaN] [START]اجرای شوی زنده ی لباس در ایران همزمان با هفته ی مد (Fashion Week) جهانی


  فرید اولین کارگردان نمایش زنده لباس
تصویر
نوید فرید اولین کارگردان شوی زنده  
هفته ی مد (Fashion Week) یکی از مهمترین رویدادها در صنعت مد می باشد که به مدت یک هفته این امکان را فراهم می آورد تا طراحان مد، صاحبان برند و اجراکنندگان شوهای زنده، به برگزاری نمایش های زنده ی لباس بپردازند و رسانه ها نیز با نگاهی تیزبین این اجراها و اخبار مربوط به آن ها را برای علاقه مندان مد در سراسر دنیا در مجلات و شبکه های مربوط به مد پوشش می دهند.

هفته ی مد در پاریس، نیویورک، میلان و لندن هر ساله به صورت ویژه ای برگزار می شود. البته به جز این چهار مرکز مد جهان، در بسیاری از شهرهای دیگر مثل آمستردام، بارسلونا، کپنهاک، جاکارتا، دبی، لس آنجلس و ... نیز برنامه هایی به مناسبت هفته ی مد برگزار می شود.

خوشبختانه امسال برای اولین بار در ایران نیز همزمان با هفته ی مد جهانی شاهد اجرای شوی زنده ی لباسی بودیم که کارگردانی آن به عهده ی آقای نوید فرید بود. اجرایی که در تاریخ 11مهر برگزار شد و به گفته ی بسیاری از حاضران اجرای بسیار موفقی بود و در روزهایی که توجه به صنف پوشاک و مدلینگ در ایران به یکی از دغدغه های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبدیل شده است که حاصل این توجه تشکیل بنیاد ملی مد ولباس می باشد. امید است با همکاری مسئولان، اساتید و حضور افراد با تجربه ای مانند نوید فرید که سال ها به آموزش این حرفه پرداخته و شوهای زنده ی زیادی برگزار کرده است شاهد روزهای درخشانتری در این عرصه در کشورمان باشیم.منبع سایت مد و پوشاک
  
 

ارسال پست

بازگشت به “هنرهاي نمايشي”