روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت یا

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major II
Major II
پست: 221
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 25 اسفند 1387, 7:00 pm
سپاس‌های ارسالی: 329 بار
سپاس‌های دریافتی: 448 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط moha684 »

بنده خدا روبه زور آوردنش رئیس جمهور کردنش و یه خرابه رو تحویل دادن بهش و حالا ازش گلستان میخوان.

آقایون یه سوزن به دولت محبوب خودتون بزنید بعد یه جوالدوز به دولت قبلی.کسی منکر اشتباهات و ضعف های شدید این چند سال آخر دولت قبلی نیست ولی کسی که مدعی میشه که صد روزه تغییرات محسوس ایجاد میکنه نباید بعد از صد روز بیاد بگه اگر تحولی ایجاد نشد بخاطر ضعف های دولت قبلی بود.این میشه عوام فریبی.

امیدوارم چهار سال آینده و زمان انتخابات بعدی دیگه از این بهانه جویی ها و وعده های غیر عملی خبری نباشه.
[FONT=System][External Link Removed for Guests] 
[FONT=System] 
[FONT=System]618 
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط hani1459 »

moha684 نوشته شده:بنده خدا روبه زور آوردنش رئیس جمهور کردنش و یه خرابه رو تحویل دادن بهش و حالا ازش گلستان میخوان.

آقایون یه سوزن به دولت محبوب خودتون بزنید بعد یه جوالدوز به دولت قبلی.کسی منکر اشتباهات و ضعف های شدید این چند سال آخر دولت قبلی نیست ولی کسی که مدعی میشه که صد روزه تغییرات محسوس ایجاد میکنه نباید بعد از صد روز بیاد بگه اگر تحولی ایجاد نشد بخاطر ضعف های دولت قبلی بود.این میشه عوام فریبی.

امیدوارم چهار سال آینده و زمان انتخابات بعدی دیگه از این بهانه جویی ها و وعده های غیر عملی خبری نباشه.

1- یک بار گفتم بازم میگم تو هر فعالیتی سیاسی ورزشی اقتصادی و ... مثلا ورزشی معمولا ورزشکاران رکوردها رو با رکورد های گذشته مقایسه میکنند اگر شاخصی وجود نداشته باشه پس به چه صورت باید میزان پیرفت رو سنجید دولت هم به این صورته اقای روحانی هیچ وقت خودشو با دولت احمدی نژاد مقایسه نکرد تنها گفته ایشپون اینه که زمانی دولت رو تحویل گرفته این بوده و الان شده این کجای این موضوع به نظر شما ایراد داره بگید تا ماهم بدونیم مگر همین دولت های نهم و دهم دائم خودشون رو با دولت کارگزارانی اقای هاشمی مقایسه نمیکردند ایرادش در چی بود به نظر من مقایسه نباشه پیشرفتی هم نیست یا این رو بگم که مقایسه شاخصی است برای سنجش میزان پیشرفت از نظر شما این جرمه
2-شما از کجای گفته ایشون متوجه شدی که پیشرفتی حاصل نشده اتفاقا خیلی هم پیشرفت کردیم مهمترین و شاخص ترین عاملی که باعث شده اینها به چشم نیاد این موضوع مهم که دولت فبلی باید دلار 1200 تومانی رو میکرد 2447 تومن اما نکرد انداخت گردن این دولت به طبع با بالا رفتن نرخ ارز مرجع قیمت کالا ها نیز باید بالا میرفت همین بالا رفتن قیمت کالا باعث دیده نشدن پیشرفت ها و بعضا مورد سو استفاده بعضی شده که اصلن درست نیست و نباید ملاک سنجش فعالیت دولت قرار بگیره درضمن خود رییس جمهور گفت که کاری کردیم که شیبش کم بشه و قیمت به مرور بالا بره و زمانی که همسان سازی قیمت کالا و ارز انجام بشه مقداری از این تورم قاعدتا کاسته خواهد شد

اما پیشرفتهایی که بوده 1-تثبیت نرخ دلار 2- پایین امدن نرخ سعود تورم 3 - تامین کالا های اساسی 4- ازاد شدن و وارد شدن داروهایی که روی کشتی ها در خلیج فارس که ماهها روی اب قرار داشت و پایین امدن قیمت ها -5 -تامین نهاده های دامی این رو خودم لمسش کردم 6- تامین نیاز های کشاورزان و خرید تضمینی 7- توافق هسته ای 8-9-10 و.....


یک سوال رییس جمهور گفت طرح 100 روزه . سی و اندی فاکتور لازم برای این دوره که خودشون اعلام کردن تامین شده حالا چه چیز خاصی یا چه حرکت خاصی ایشون وعده داده بودن که انجام ندادند لطفا بگید تا ماهم بدونیم و از ایشان طلب کنیم در ضمن ایشون گفتند که هر بخش به صورت جداگانه گزارش خوتهد داد و اگر یک مقدار واقع بین باشیم باید بپذیریم که زمانی که یک شخص رئیس جمهور مملکتی میشه رئیس جمهور کل مردم اون کشوره و داره برای مردم فعالیت میکنه رئیس جمهور نمیاد تک تک افرادی که بهش رای دادن رو جدا کنه این رو باید قبول کنیم کمک کنید تا کشوری اباد داشته باشیم با تشکر
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط hani1459 »

گزارش ۱۰۰ روزه بانک مرکزی منتشر شد
بانک مرکزی گزارش اقدامات انجام شده در این بانک را از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم منتشر کرد.

به گزارش تسنیم، روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: با آغاز کار دولت تدبیر و امید تلاش در جهت رفع مشکلات و تنگاهای اقتصادی و تامین رفاه و آسایش در دستور کار این دولت قرار گرفت . بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان نهاد سیاستگذار پولی و بانکی در راستای رفع مشکلات اقتصادی کشور اقدامات در خور توجهی را انجام داده است که به صورت اجمالی به آن اشاره می شود.

‌تشکیل کمیته‌های تخصصی پنج‌گانه:
از اولین اقدامات پس از انتصاب رئیس کل جدید بانک مرکزی می‌توان به تشکیل کمیته‌های تخصصی پنج‌گانه به شرح زیر اشاره نمود:
•‌ کمیته تورم (با محوریت موضوعی تحولات نقدینگی و نرخ تورم)
•‌ کمیته بازار ارز (با محوریت موضوعی تحلیل وضعیت حال و آتی بازار ارز، ایجاد زمینه مناسب جهت نیل به هدف یکسان سازی نرخ ارز، انجام مطالعه پیرامون نرخ ارز در قانون بودجه سال 1393)
•‌ کمیته نرخ سود بانکی و رقابتی کردن نظام بانکی (با محوریت موضوعی چگونگی هدایت نرخ سود در سیاستهای پولی بانک مرکزی)
•‌ کمیته مقررات و نظارت بانکی (با هدف بررسی و بازنگری بخشنامه‌های نظارتی بانک مرکزی)
•‌ کمیته تحریم، روابط خارجی و مسایل بین‌المللی (با محوریت آسیب شناسی آثار تحریم ها و طراحی سیا‌ستهای لازم)
لازم به ذکر است برای هر یک از کمیته‌های یاد شده یک برنامه زمانی به منظور حصول به اهداف تعیین شده تنظیم گردیده و یک کمیته اصلی متشکل از اعضای هیئت عامل بانک بر هماهنگی میان فعالیت کمیته‌های یاد شده نظارت دارد.
‌احیای مجدد برنامه پولی:
این برنامه با هدف رصد هفتگی روند تحولات متغیرهای پولی (نقدینگی، پایه پولی، بدهی بانکها به بانک مرکزی و ....) به دنبال این است تا متغیرهای پولی و در راس آن پایه پولی و نقدینگی کشور را به سمت اهداف مورد نظر هدایت نماید.
‌تشکیل کارگروه بازنگری در مقررات ارزی:
بازنگری مکرر در مقررات ارزی در طول سالهای گذشته، ابهامات زیادی را برای فعالین حوزه تجارت خارجی کشور ایجاد نموده است. در همین راستا، کارگروه مذکور به دنبال این است تا با هدف رفع این ابهامات،‌ رابطه بانک‌ و مشتری را در چارچوب قواعد پذیرفته‌ شده بین‌المللی و اقتضائات موجود بازتعریف نماید.
‌کاهش پیش‌دریافت اعتبار اسنادی:
در سالهای گذشته و به دنبال افزایش نوسانات نرخ ارز و نااطمینانی‌های ناشی از آن، بانکها هنگام گشایش اعتبار اسنادی تا 100 درصد و بعضاً بیشتر از 100 درصد معادل ریالی ارزش اعتبار اسنادی را از متقاضایان واردات دریافت می‌نمودند. این امر مشکلات زیادی را به جهت تامین نقدینگی لازم برای واحدهای تولیدی ایجاد نموده بود. در همین راستا و پس از تصویب هیئت محترم وزیران بخشنامه جدید بانک مرکزی با هدف کاهش پیش دریافت اعتبار اسنادی به حداکثر 30 درصد معادل ارزش ریالی اعتبار اسنادی، به بانکها و موسسات اعتباری ابلاغ گردید.
‌تشکیل کارگروهی با مشارکت بانک مرکزی و گمرک به منظور حل مشکلات مربوط به مغایرت اسناد:
به دنبال تشدید تحریم‌های بین‌المللی، واردات کالاها و خدمات به کشور با مشکلات زیادی مواجه گردید. در این زمینه می‌توان به بروز ‌مغایرت میان اسناد مربوط به واردات اشاره نمود که در نهایت به معطلی کالاها در گمرکات کشور و طولانی شدن فرایند واردات منجر شده است. کارگروه مزبور به دنبال این خواهد بود تا ضمن شناسایی مشکلات موجود در این زمینه، راهکارهای لازم به منظور تسریع و تسهیل فرایند واردات را بکارگیرد. تصمیمات کارگروه در این زمینه نافذ خواهد بود و در مواقع بروز اختلاف، نظر رئیس کل بانک مرکزی ملاک عمل خواهد بود.
‌سایر ماموریت های کارکارگروه به شرح زیر می باشد:
- پذیرش مغایرت مثبت و منفی اسناد حداکثر تا سقف 10 درصد ارزش و مقدار واردات اعلام شده در سامانه پورتال ارزی با هدف تسریع در فرایند ترخیص در گمرکات کشور.
‌- برقراری تمهیدات ویژه برای تامین ارز مورد نیاز برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی.
‌- عدم اخذ وثیقه نقدی بابت ارایه برگ سبز گمرکی و رفع تعهد ارزی در خصوص واردات دارو و تجهیزات پزشکی.
‌- تامین ارز برای واردات کالاهای اساسی و تخلیه اغلب کشتی‌هایی که در بنادر کشور پهلو گرفته‌ بودند.
‌تسریع در فرایند دریافت تسهیلات بانکی توسط واحدهای تولیدی:
با تصویب هیئت وزیران مقرر گردید بانکها با لحاظ توجیه مالی طرح موضوع تسهیلات، نظر نهایی خود را حداکثر تا 2 ماه از زمان تکمیل مدارک، به متقاضیان تسهیلات بانکی اعلام نمایند.
افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات از محل حساب ذخیره ارزی:
این مورد می‌تواند به درخواست واحد تولیدی تا دو برابر سررسید مقرر، عملی شود.
- بررسی و اصلاح آیین نامه تعهدات تسهیلات کلان و ذینفع واحد با هدف روان‌سازی امور مربوط به دریافت تسهیلات بانکی که پس از تکمیل تصویب شورای پول و اعتبار رسیده و ابلاغ گردیده است.
- رفع موانع مربوط به فعالیت صرافی‌ بانکها با هدف کاهش مشکلات ناشی از تحریم‌های خارجی.
- اصلاح برخی مقررات موجود در زمینه سقف سرمایه‌گذاری بانکها و نیز فعالیت شرکتهای لیزینگ بانکها با هدف تسهیل تامین مالی در کشور.
- برنامه‌ریزی با هدف افزایش قدرت تسهیلات دهی بانکها از طریق واگذاری دارایی‌ها و اموال غیر ضروری.
- حرکت در جهت لغو هر گونه پیمان‌سپاری و تعهد در مورد صادرات.
‌کاهش محدودیت‌های موجود در خصوص بدهکاران بانکی:
در این زمینه می‌توان به بازنگری در مقررات خروج بدهکاران بانکی از کشور اشاره نمود. تا پیش از این بدهکاران بانکی با بدهی 500 میلیون ریال به بالا حق خروج از کشور را نداشتند که با بازنگری در مقررات یاد شده، این میزان به 2 میلیارد ریال افزایش یافت. در نتیجه این امر، حدود 1530 نفر از بدهکاران بانکی از لیست ممنوعین خروج از کشور خارج گردیدند.
در پایان به زمینه‌سازی تکالیف ذیل به منظور اجرایی کردن آنها اشاره می شود:
•‌راه‌اندازی کامل سامانه نظارت ارزی (سنا) با هدف تسهیل مبادلات ارزی و اعمال نظارت موثر بر نقل و انتقال ارز توسط صرافی‌ها.
•‌بازنگری در آیین‌نامه وصول مطالبات غیرجاری بانکها با رویکرد تسهیل تسویه بدهی های غیر جاری (با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی)
•‌شناسایی موانع افزایش سپرده‌های ارزی و جلب اعتماد سپرده‌گذاران و اصلاح و بازنگری مقررات مربوطه.
•‌راه‌اندازی و فعال نمودن سامانه گزارش‌گیری معاملات بین‌المللی (ITRS) جهت ساماندهی ورود و خروج سرمایه و ارز به/از کشور به منظور برقراری مجدد تعادل در ترازپرداخت‌های کشور.

[External Link Removed for Guests]
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 841
تاریخ عضویت: دوشنبه 6 شهریور 1385, 5:55 pm
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط SORENA »

روی صحبت من با نشریات و سایتها و ارگانهایی بود که مطلب زده بودن ولی چه جالب شد پست بنده!

شد مثل چوب رو که برداری، گربه دزده ...
[External Link Removed for Guests]
Major
Major
پست: 374
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 14 بهمن 1386, 1:04 pm
سپاس‌های ارسالی: 253 بار
سپاس‌های دریافتی: 713 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط kingday »

در مورد اتفاقات این صد روزه چیزی که من حس میکنم بیشتر گلایه و انتقاد از دولت قبل و بهانه جویی و ارتباط مشکلات فعلی به عملکرد قبل بوده.
در حوزه اقتصاد یکی از کارهای اساسی برداشتن طرح شبنم بود که به معنی رونق و افتتاح مجدد بنادر شخصی و فرودگاههای شخصی آقا زاده ها و ورود انبوه و سرسام اور کالاهای قاچاق به کشور خواهد بود که در زمان دولت قبلی با طرح شبنم سعی در مهار اون شده بود.
حرکت اقتصادی خاصی صورت نگرفته و تمام فکر و تمرکز افکار عمومی به سمت مذاکرات هسته ای هدایت شده.
در مورد هسته ای من احساس جالبی ندارم چون الان که توافق بر توقف بیشتر از 5 درصد شده و تحریمهای قبلی هم پا برجاست و فقط اضافه نشده خوب سوال اینجاست که گام بعدی چه خواهد بود؟؟ حتما توقف همین 5 درصد و کل خواسته های غربیها , و این اعتماد سازی اگر به واقع صورت گرفته بود میبایستی تحریمهای اساسی برداشته میشد.
البته همین اضافه نشدن تحریم هم خودش منفعت هستش و از طرف دیگر هم زمان زیادی رو برای ایران میخره تا بتونه خودش را با همین شرایط فعلی تحریمها سازگار بکنه هرچند که این توافق هم شکننده و فقط شش ماهه هستش.
من امیدوارم که قدم بعدی قابل اجرا باشه و توافق صورت بگیره اما صحبت آقای کری رو هیچ وقت یادم نمیره که یکبار در زمان دیدار با نتانیاهو گفت ما تا زمان تعلیق کامل هیچ تحریمی رو بر نمیداریم و این خط فرمز ما هستش و همینطور با خنده کنایه امیزی میگفت که این قدم اول توافق هستش و قدمهای بعدی لغو کامل غنی سازی هستش.
و من بعید میدونم خط قرمزهای دو طرف تغییری بکند.
اما امیدوارم که بشود :razz:
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط hani1459 »

kingday نوشته شده:در مورد اتفاقات این صد روزه چیزی که من حس میکنم بیشتر گلایه و انتقاد از دولت قبل و بهانه جویی و ارتباط مشکلات فعلی به عملکرد قبل بوده.
در حوزه اقتصاد یکی از کارهای اساسی برداشتن طرح شبنم بود که به معنی رونق و افتتاح مجدد بنادر شخصی و فرودگاههای شخصی آقا زاده ها و ورود انبوه و سرسام اور کالاهای قاچاق به کشور خواهد بود که در زمان دولت قبلی با طرح شبنم سعی در مهار اون شده بود.
حرکت اقتصادی خاصی صورت نگرفته و تمام فکر و تمرکز افکار عمومی به سمت مذاکرات هسته ای هدایت شده.
در مورد هسته ای من احساس جالبی ندارم چون الان که توافق بر توقف بیشتر از 5 درصد شده و تحریمهای قبلی هم پا برجاست و فقط اضافه نشده خوب سوال اینجاست که گام بعدی چه خواهد بود؟؟ حتما توقف همین 5 درصد و کل خواسته های غربیها , و این اعتماد سازی اگر به واقع صورت گرفته بود میبایستی تحریمهای اساسی برداشته میشد.
البته همین اضافه نشدن تحریم هم خودش منفعت هستش و از طرف دیگر هم زمان زیادی رو برای ایران میخره تا بتونه خودش را با همین شرایط فعلی تحریمها سازگار بکنه هرچند که این توافق هم شکننده و فقط شش ماهه هستش.
من امیدوارم که قدم بعدی قابل اجرا باشه و توافق صورت بگیره اما صحبت آقای کری رو هیچ وقت یادم نمیره که یکبار در زمان دیدار با نتانیاهو گفت ما تا زمان تعلیق کامل هیچ تحریمی رو بر نمیداریم و این خط فرمز ما هستش و همینطور با خنده کنایه امیزی میگفت که این قدم اول توافق هستش و قدمهای بعدی لغو کامل غنی سازی هستش.
و من بعید میدونم خط قرمزهای دو طرف تغییری بکند.
اما امیدوارم که بشود :razz:


نمیگم با حرفتون موافق نیستم ضعف هایی هست و کسی منکر نیست اما هنر این نیست که ما بحث رو عوض کنیم صحبت بر سر گفته های رییس جمهوره

اما در مورد شبنم میتونم بپرسم چند درصد اجرا شده در چه محصولاتی چندین سال هست که میخوان اجراش کنند درچه سطحی اجرا شده با چه کیفیتی ایا جلوی قاچاق گرفته شده ایا جلوی قاچاق رو میگیره ایا خریدار با وجود این دیگه جنس قاچاق نمیخره من بچه شهرستانم با قاطعیت میتونم بگم که تو شهر من تا به حال همچین چیزی نه دیدم و نه به گوشم خورده به نظر شما اگر این باشه دیگه مردم جنس قاچاق نمیخرند مرزها مسدود میشه و دیگه کسی قاچاق نمیکنه برادر من برای اجرایی شدن یک طرح زیر ساخت هایی لازمه اول باید جلوی قاچاق با وسعت بسیار زیاد رو گرفت بعد چنین طرح هایی داد با وجود تحریم ها اگر همین کالاهای قاچاق نباشه بر میگردیم به 50 سال قبل در شهر تهران این طرح اجرا شد میخواین من بچه شهرستان از همین مارک های شبنم به شرط اصل بودن براتون بیارم نه اینکه تو این دولت این موضوع از زمان اجراش وجود داشته از لحظه ای که طرح اجرا شده اینها هم تو بازار وجود داشته و دارد


خوب وقتی شرایط نامساعد و اجرا ضعیف باشه ادامه دادن یک طرح شکست خورده چه مفهومی میتونه داشته باشه
اما در مورد توافق نه ما دیپلماتیم و نه سیاستمدار زمان مشخص خواهد کرد من با وجود این تیم مذاکره کننده خوشبینم گیریم به نتیجه هم نرسید فوقش برمیگردیم به همون یک هفته پیش تازشم میخواستن تحریم جدید کنند که خدا ختم به خیر کرد
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط hani1459 »

متن کامل گزارش عملکرد 100 روزه وزارت نیرو /افزایش صادرات برق و تدوین نقشه راه صنعت برق در افق1404
وزارت نیرو گزارش ۱۰۰ روزه خود را در حالی منتشر کرد که رئوس اقدامات انجام شده در بخش آبفا ،مبادله قرارداد برای تاسیسات 5 آب شیرین کن ،جذب 50 میلیون یورو اعتبارات بانک توسعه اسلامی، افزایش صادرات برق و تدوین نقشه راه صنعت برق در افق1404 در آن دیده می‌شود.
  متن کامل گزارش عملکرد 100 روزه وزارت نیرو بدین شرح است: 

رئوس اقدامات انجام شده در بخش آب و فاضلاب (100 روزه)
• افزایش تعداد مشترکین آب به میزان 132500 مشترک شهری و 48200 مشترک روستایی
• افزایش تعداد مشترکین خدمات فاضلاب به میزان52150 مشترک
• توسعه خطوط انتقال آب به میزان237 کیلومترشهری و390 کیلومتر روستایی
• توسعه شبکه توزیع آب به میزان540 کیلومترشهری و605 کیلومتر روستایی
• توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب به میزان 424 کیلومتر
• انجام اقدامات فوری و برنامه ریزی لازم برای تامین آب کلان شهر های بحران دار
• راه اندازی سامانه کنترل متمرکز کیفیت آب در کلیه شهر ها و روستاهای تحت پوشش برای اولین بار در سطح کشورهای خاور میانه
• انعقاد قراردادهای بیع متقابل برای ایجاد تاسیسات فاضلاب در تهران و سیرجان جمعاٌ به مبلغ 9700 میلیارد ریال با سرمایه گذاری غیر دولتی
• برنامه ریزی برای تحت پوشش قراردادن روستاهای بالای 20خانوار با اولویت اتمام 924 مجتمع آبرسانی روستایی با جمعیت بیش از 8 میلیون نفر
• تصویب 147 میلیون یورو وام بانک توسعه اسلامی برای فاضلاب 6 شهراستان فارس و موثر شدن 167 میلیون یورو وام برای فاضلاب تهران و بیرجند
• جذب 50 میلیون یورو اعتبارات بانک توسعه اسلامی

• مبادله قرارداد برای تاسیسات 5 آب شیرین کن در روستاهای هرمزگان به روش BOOبا سرمایه گذاری بخش خصوصی
• تشکیل کارگروه نجات دریاچه ارومیه و برگزاری پنج جلسه رسمی کارگروه اصلی و چهار جلسه کارگروه های فنی- تخصصی و نیز برگزاری همایش یک‌روزه هم‌اندیشی راهکارهای اجرایی نجات دریاچه ارومیه در دانشگاه تهران با حضور حدود 200 نفر از کارشناسان بخش‌های دولتی و غیردولتی، اساتید دانشگاه، مؤسسه‌های مردم‌نهاد دوست‌دار محیط زیست و ... و ارائه مصوبه پیشنهادی به هیئت دولت در زمینه ساختار ستاد احیای دریاچه ارومیه، مجری طرح و ارائه راهکارهای مشخص اجرایی و تائید و ابلاغ آن توسط هئیت محترم دولت
برگزاری دو جلسه شورای عالی آب در راستای انجام هماهنگی‌های فرابخشی در بخش آب و ارائه گزارش درخصوص بحران‌های بخش آب و آبفا
• امضای قراردادهای سرمایه‌گذاری در بخش آب و فاضلاب به روشBOT در طرح‌های تصفیه‌خانه آب رشت، مهاباد و سلماس به ارزش مجموع 2487 میلیارد ریال و طرح‌های تصفیه‌خانه فاضلاب آبیک و محمودآباد در استان قزوین و ایوان در استان ایلام به ارزش مجموع 733 میلیارد ریال و نهایی نمودن قرارداد بیع متقابل ایجاد تأسیسات تصفیه فاضلاب منطقه 22 تهران با شهرداری در جهت استفاده از پتانسیل بخش‌های غیردولتی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های بخش آب و آبفا
• تدوین دستورالعمل تأمین آب صنایع کوچک از طریق تغییر کاربری مصارف کشاورزی به صنعت در راستای سیاست های توسعه کسب و کار در دولت یازدهم
• بهره برداری از 3 سد جدید فرخی قائن در استان خراسان جنوبی ،سد رودبال داراب در استان فارس و ماشکیدا (علیا) در استان سیستان و بلوچستان
• اولویت بندی طرح های اجرائی در خصوص احداث سدها و شبکه آبیاری و زهکشی
• دریافت اولین وام از بانک اکو جهت طرح شبکه آبیاری سیازاخ به میزان 18 میلیون یورو
• احداث شبکه های آّبیاری و زهکشی استان خوزستان با استفاده از تسهیلات فایناس چین
*رئوس اقدامات انجام شده در بخش برق (100 روزه)
• افزایش ظرفیت نصب شده نیروگاه‌ها به میزان 580 مگاوات شامل یک واحد نیروگاه تلمبه ذخیره ای سیاه بیشه،نیروگاه آبادان و نیروگاه پره سر
• افزایش 568 کیلومتری طول شبکه‌های انتقال و فوق توزیع
• افزایش طول شبکه‌های توزیع به میزان 375 کیلومتر
• افزایش 184 هزار مشترک برق در کشور
• افزایش صادرات برق از4042 هزار مگاوات ساعت به 6985 هزار مگاوات ساعت
• تدوین نقشه راه صنعت برق در افق1404

• تدوین و ابلاغ دستورالعمل تعیین شرایط و روش صادرات برق توسط بخش خصوصی
• تدوین و بروز رسانی راهنمای سرمایه گذاری در صنعت برق
• طراحی و ابلاغ فرآیند سرمایه گذاری بخش غیردولتی در نیروگاه های برق آبی کوچک
• ساماندهی واگذاری انشعاب برق در کشور جهت تسریع در تأمین برق متقاضیان
• پیگیری تصویب آئین نامه اجرائی و تدوین ساز وکار اجرای بند 19 قانون بودجه به منظور افزایش راندمان انرژی الکتریکی در کشور
• تدوین ساز وکار توسعه کاربرد انرژی های نو در کشور با استفاده از بند 69 قانون بودجه
• برنامه ریزی جهت تکمیل پروژه های نیروگاهی و خطوط انتقال و همچنین تعمیرات نیروگاهها برای آمادگی تامین برق برای تابستان سال 93
- راه اندازی سیستم‌های پایش لحظه ای و پایداری شبکه برق که برای اولین بار در کشور انجام پذیرفته است وایران تنها کشور دارای این سیستم در بین کشورهای خاورمیانه و اسلامی و در سطح جهانی نیز جزء 10 کشور دارای این سیستم می باشد .با راه‌اندازی این سیستم ضمن افزایش پایداری شبکه زمینه توسعه ارتباطات با دیگر کشورهای همسایه مهیا شده‌است.
• مشارکت با سرمایه گذاران بخش انرژی تجدید‌پذیربرای ایجاد ظرفیت تولید برق بادی به میزان 20 مگاوات تا پایان سال
• تصویب متن لایحه پیشنهادی اساسنامه سازمان ساتبا که از ادغام دو سازمان بهره وری انرژی ایران و سازمان انرژی های نو تشکیل شده است
• تدوین و تصویب سند خصوصی سازی در حوزه صنعت آب و برق و شروع اجرای سند

[External Link Removed for Guests]
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 280
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 فروردین 1390, 3:52 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 2568 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط babak1985 »

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به هر دلیل موفق به مشاهده نمایش گزارش صدروزه دولت به مردم نشده اند توصیه می کنیم متن خلاصه این نمایش را در ادامه بخوانید.

نشست با حضور رییس جمهور و سه عدد کارچا... ببخشید! مجری آغاز گردید.

مجری1 : سلام دکتر! خوبی؟ تبریک میگم! صدروز شدا؟! خیلی جالب بود! نظر شما چیه؟

رئیس جمهور به عنوان مقدمه؛ عرض سلام و ارادتی به اباعبدالله و یاران بزرگوارش می کند و در این هنگام اشک در چشمان سه مجری حلقه می زند...

مجری2 : آقای دکتر! اقدام فوری شما در جهت سامان دادن به وضعیت گند و بحرانی کشور در این صد روز چه بود؟!

مجری1 و 3 هم با تکان دادن سر این سوال را مورد تاکید قرار می دهند...

رئیس جمهور: من قصد دارم امشب علاوه بر گزارش مختصری از عملکرد دولت صدروزه خود به مردم، یک گزارش مفصلی! هم از عملکرد دولت قبل به مردم بدهم! همانطور که می دانید دولت قبل یکی از مایه دار ترین دولت‌ها در تاریخ جهان بود! اما همین دولت بعد از هشت سال حدود هفتاد خدا میلیاردتومن! بدهی روی دست این ملت گذاشت!

مجری1 در حالی که لبش را می گزد می گوید: واااای خدای من!

مجری2 نیز سرش را به نشانه تاسف تکان داده و زیرلب می گوید: خدا به دور...!

مجری3 در حالیکه اشک شوق از یک چشم او سرازیر شده و چشم دیگر او مملو از شعف است! به دکتر می گوید: دکترجان! کلید شما در سیاست خارجه غوغا کرده است. لطفا کمی در مورد این غوغا توضیح بدهید!

رئیس جمهور: من می خواهم از شما درخواست کنم بگذارید صحبت های من در مورد ارث دولت قبل کاملا منعقد شود بعد سوالات بعدی را بپرسید. دولت قبل علاوه بر بدهی های مالی مبالغ هنگفتی نیز به عنوان تعهدات انجام نشده روی دست منتخب بیچاره مردم گذاشت. از شما میپرسم آیا این رسم جوانمردی است؟

مجری1 : به جون مادرم نه!

مجری2 : برهرچی نامره لعنت!

مجری3 : دکتر جون قوی باش قوی! اینا رو ولش کن به سوال من جواب ندادی...

رئیس جمهور: در مورد مساله هسته ای هم شما می دانید دولت قبل که تحریمها را کاغذپاره می دانست عملا در جهت وابستگی به قدرت های جهانی حرکت کرد. ما در دولت قبل فقط شعار دادیم و با دنیا دعوا کردیم اما همش هم دستمان به سوی دنیا دراز بود. اما در دولت تدبیر و امید ما سعی کردیم این روند را برعکس کنیم. الان ما نه تنها با دنیا دعوا نداریم بلکه دنیا هم ما با دعوا دارند!!

مجری1 : ها؟!

مجری2 : روحانی مچکریم!

مجری3 : آقای دکتر! از همه این مسائل که بگذریم به نظر من شما خیلی آدم خاصی هستید! نظرتون چیه؟!

رئیس جمهور: من یک عضو کوچک از این ملت بزرگ ایران هستم! داشتم می گفتم دولت قبل خیلی بی عرضه بود...

مجری1 در حالیکه نمی تواند جلوی خنده اش را بگیرد خطاب با مجری2 می گوید بحث را عوض کن!

مجری2 نیز که همین وضعیت را دارد از مجری3 کمک می طلبد!

مجری3 خطاب به دکترجون می پرسد: دکتر! شما یک جامعه خسته و بی روح را تحویل گرفتید و در عرض صدروز چنان نشاطی در آنها تزریق کردید که حال همه ملت در حال حاضر توپ توپ است. چطوری اینطوری کردید؟!!

رئیس جمهور: ببینید همانطور که گفتید دولت قبل آرامش را از جامعه گرفته بود و ما اگرچه در این صدروز کارهای زیادی انجام ندادیم اما کاملا روشن است که با حضور ما آرامش و نشاط و برکت به کشور بازگشته است! در والیبال و فوتبال ساحلی و کشتی فرنگی! قهرمانی های پی در پی کسب کردیم و...

مجری1 : پاقدم تون رو عشقه دکتر!

مجری2 : روحانی مچکریم!

مجری3 : برنامه شما در عرصه فرهنگ چه بوده که انقدر اهالی فرهنگ برای شما غش و ریسه می روند؟ واقعا شما چه موجود جذابی هستید دکتر! کاش ما قدرت داشتیم یک ذره از ابعاد شخصیتی شما رو درک می کردیم!

رئیس جمهور: ما در عرصه فرهنگ فقط کمی فضا را غیرامنیتی کردیم. ما فقط افراد ممنوع القلم را به سریع القلم و انتشارات های لغو مجوز شده را به انتشارات های خلق مجوز شده تبدیل کردیم! ما مثل دولت قبل بی فرهنگ و ضدفرهنگ نیستیم!

مجری1 : بوووس!

مجری2 : لایک!

مجری3 : به عنوان کلام آخر در وقت کمی که باقیماندهُ بفرمایی آیا سخنی مانده است؟

رئیس جمهور در حالیکه نگاهش به جایی نامعلوم خیره شده است می گوید: من سپیده را می بینم! مردم عزیز! من سپیده را می بینم! سپیده! سپیده!

مجری1 و 2 و 3 درحالیکه به اطراف خود با تعجب نگاه می کنند متوه منظور دکتر نشده و در همین حین تصویر نیز برفک می شود...!
دشمن رو باید از دور دید
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط typhoon »

babak1985 نوشته شده:اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به هر دلیل موفق به مشاهده نمایش گزارش صدروزه دولت به مردم نشده اند توصیه می کنیم متن خلاصه این نمایش را در ادامه بخوانید.

نشست با حضور رییس جمهور و سه عدد کارچا... ببخشید! مجری آغاز گردید.

مجری1 : سلام دکتر! خوبی؟ تبریک میگم! صدروز شدا؟! خیلی جالب بود! نظر شما چیه؟

رئیس جمهور به عنوان مقدمه؛ عرض سلام و ارادتی به اباعبدالله و یاران بزرگوارش می کند و در این هنگام اشک در چشمان سه مجری حلقه می زند...

مجری2 : آقای دکتر! اقدام فوری شما در جهت سامان دادن به وضعیت گند و بحرانی کشور در این صد روز چه بود؟!

مجری1 و 3 هم با تکان دادن سر این سوال را مورد تاکید قرار می دهند...

رئیس جمهور: من قصد دارم امشب علاوه بر گزارش مختصری از عملکرد دولت صدروزه خود به مردم، یک گزارش مفصلی! هم از عملکرد دولت قبل به مردم بدهم! همانطور که می دانید دولت قبل یکی از مایه دار ترین دولت‌ها در تاریخ جهان بود! اما همین دولت بعد از هشت سال حدود هفتاد خدا میلیاردتومن! بدهی روی دست این ملت گذاشت!

مجری1 در حالی که لبش را می گزد می گوید: واااای خدای من!

مجری2 نیز سرش را به نشانه تاسف تکان داده و زیرلب می گوید: خدا به دور...!

مجری3 در حالیکه اشک شوق از یک چشم او سرازیر شده و چشم دیگر او مملو از شعف است! به دکتر می گوید: دکترجان! کلید شما در سیاست خارجه غوغا کرده است. لطفا کمی در مورد این غوغا توضیح بدهید!

رئیس جمهور: من می خواهم از شما درخواست کنم بگذارید صحبت های من در مورد ارث دولت قبل کاملا منعقد شود بعد سوالات بعدی را بپرسید. دولت قبل علاوه بر بدهی های مالی مبالغ هنگفتی نیز به عنوان تعهدات انجام نشده روی دست منتخب بیچاره مردم گذاشت. از شما میپرسم آیا این رسم جوانمردی است؟

مجری1 : به جون مادرم نه!

مجری2 : برهرچی نامره لعنت!

مجری3 : دکتر جون قوی باش قوی! اینا رو ولش کن به سوال من جواب ندادی...

رئیس جمهور: در مورد مساله هسته ای هم شما می دانید دولت قبل که تحریمها را کاغذپاره می دانست عملا در جهت وابستگی به قدرت های جهانی حرکت کرد. ما در دولت قبل فقط شعار دادیم و با دنیا دعوا کردیم اما همش هم دستمان به سوی دنیا دراز بود. اما در دولت تدبیر و امید ما سعی کردیم این روند را برعکس کنیم. الان ما نه تنها با دنیا دعوا نداریم بلکه دنیا هم ما با دعوا دارند!!

مجری1 : ها؟!

مجری2 : روحانی مچکریم!

مجری3 : آقای دکتر! از همه این مسائل که بگذریم به نظر من شما خیلی آدم خاصی هستید! نظرتون چیه؟!

رئیس جمهور: من یک عضو کوچک از این ملت بزرگ ایران هستم! داشتم می گفتم دولت قبل خیلی بی عرضه بود...

مجری1 در حالیکه نمی تواند جلوی خنده اش را بگیرد خطاب با مجری2 می گوید بحث را عوض کن!

مجری2 نیز که همین وضعیت را دارد از مجری3 کمک می طلبد!

مجری3 خطاب به دکترجون می پرسد: دکتر! شما یک جامعه خسته و بی روح را تحویل گرفتید و در عرض صدروز چنان نشاطی در آنها تزریق کردید که حال همه ملت در حال حاضر توپ توپ است. چطوری اینطوری کردید؟!!

رئیس جمهور: ببینید همانطور که گفتید دولت قبل آرامش را از جامعه گرفته بود و ما اگرچه در این صدروز کارهای زیادی انجام ندادیم اما کاملا روشن است که با حضور ما آرامش و نشاط و برکت به کشور بازگشته است! در والیبال و فوتبال ساحلی و کشتی فرنگی! قهرمانی های پی در پی کسب کردیم و...

مجری1 : پاقدم تون رو عشقه دکتر!

مجری2 : روحانی مچکریم!

مجری3 : برنامه شما در عرصه فرهنگ چه بوده که انقدر اهالی فرهنگ برای شما غش و ریسه می روند؟ واقعا شما چه موجود جذابی هستید دکتر! کاش ما قدرت داشتیم یک ذره از ابعاد شخصیتی شما رو درک می کردیم!

رئیس جمهور: ما در عرصه فرهنگ فقط کمی فضا را غیرامنیتی کردیم. ما فقط افراد ممنوع القلم را به سریع القلم و انتشارات های لغو مجوز شده را به انتشارات های خلق مجوز شده تبدیل کردیم! ما مثل دولت قبل بی فرهنگ و ضدفرهنگ نیستیم!

مجری1 : بوووس!

مجری2 : لایک!

مجری3 : به عنوان کلام آخر در وقت کمی که باقیماندهُ بفرمایی آیا سخنی مانده است؟

رئیس جمهور در حالیکه نگاهش به جایی نامعلوم خیره شده است می گوید: من سپیده را می بینم! مردم عزیز! من سپیده را می بینم! سپیده! سپیده!

مجری1 و 2 و 3 درحالیکه به اطراف خود با تعجب نگاه می کنند متوه منظور دکتر نشده و در همین حین تصویر نیز برفک می شود...!


منبع این لجن پراکنی ضد دولت کجاست ؟!! مگر انتظار جایی دیگری را داشتید ؟ پایگاه لجن پراکنی رجاء نیوز!!!

[External Link Removed for Guests]
Old soldiers never die.They just fade away
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 280
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 فروردین 1390, 3:52 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 2568 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط babak1985 »

typhoon نوشته شده:
babak1985 نوشته شده:اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به هر دلیل موفق به مشاهده نمایش گزارش صدروزه دولت به مردم نشده اند توصیه می کنیم متن خلاصه این نمایش را در ادامه بخوانید.

نشست با حضور رییس جمهور و سه عدد کارچا... ببخشید! مجری آغاز گردید.

مجری1 : سلام دکتر! خوبی؟ تبریک میگم! صدروز شدا؟! خیلی جالب بود! نظر شما چیه؟

رئیس جمهور به عنوان مقدمه؛ عرض سلام و ارادتی به اباعبدالله و یاران بزرگوارش می کند و در این هنگام اشک در چشمان سه مجری حلقه می زند...

مجری2 : آقای دکتر! اقدام فوری شما در جهت سامان دادن به وضعیت گند و بحرانی کشور در این صد روز چه بود؟!

مجری1 و 3 هم با تکان دادن سر این سوال را مورد تاکید قرار می دهند...

رئیس جمهور: من قصد دارم امشب علاوه بر گزارش مختصری از عملکرد دولت صدروزه خود به مردم، یک گزارش مفصلی! هم از عملکرد دولت قبل به مردم بدهم! همانطور که می دانید دولت قبل یکی از مایه دار ترین دولت‌ها در تاریخ جهان بود! اما همین دولت بعد از هشت سال حدود هفتاد خدا میلیاردتومن! بدهی روی دست این ملت گذاشت!

مجری1 در حالی که لبش را می گزد می گوید: واااای خدای من!

مجری2 نیز سرش را به نشانه تاسف تکان داده و زیرلب می گوید: خدا به دور...!

مجری3 در حالیکه اشک شوق از یک چشم او سرازیر شده و چشم دیگر او مملو از شعف است! به دکتر می گوید: دکترجان! کلید شما در سیاست خارجه غوغا کرده است. لطفا کمی در مورد این غوغا توضیح بدهید!

رئیس جمهور: من می خواهم از شما درخواست کنم بگذارید صحبت های من در مورد ارث دولت قبل کاملا منعقد شود بعد سوالات بعدی را بپرسید. دولت قبل علاوه بر بدهی های مالی مبالغ هنگفتی نیز به عنوان تعهدات انجام نشده روی دست منتخب بیچاره مردم گذاشت. از شما میپرسم آیا این رسم جوانمردی است؟

مجری1 : به جون مادرم نه!

مجری2 : برهرچی نامره لعنت!

مجری3 : دکتر جون قوی باش قوی! اینا رو ولش کن به سوال من جواب ندادی...

رئیس جمهور: در مورد مساله هسته ای هم شما می دانید دولت قبل که تحریمها را کاغذپاره می دانست عملا در جهت وابستگی به قدرت های جهانی حرکت کرد. ما در دولت قبل فقط شعار دادیم و با دنیا دعوا کردیم اما همش هم دستمان به سوی دنیا دراز بود. اما در دولت تدبیر و امید ما سعی کردیم این روند را برعکس کنیم. الان ما نه تنها با دنیا دعوا نداریم بلکه دنیا هم ما با دعوا دارند!!

مجری1 : ها؟!

مجری2 : روحانی مچکریم!

مجری3 : آقای دکتر! از همه این مسائل که بگذریم به نظر من شما خیلی آدم خاصی هستید! نظرتون چیه؟!

رئیس جمهور: من یک عضو کوچک از این ملت بزرگ ایران هستم! داشتم می گفتم دولت قبل خیلی بی عرضه بود...

مجری1 در حالیکه نمی تواند جلوی خنده اش را بگیرد خطاب با مجری2 می گوید بحث را عوض کن!

مجری2 نیز که همین وضعیت را دارد از مجری3 کمک می طلبد!

مجری3 خطاب به دکترجون می پرسد: دکتر! شما یک جامعه خسته و بی روح را تحویل گرفتید و در عرض صدروز چنان نشاطی در آنها تزریق کردید که حال همه ملت در حال حاضر توپ توپ است. چطوری اینطوری کردید؟!!

رئیس جمهور: ببینید همانطور که گفتید دولت قبل آرامش را از جامعه گرفته بود و ما اگرچه در این صدروز کارهای زیادی انجام ندادیم اما کاملا روشن است که با حضور ما آرامش و نشاط و برکت به کشور بازگشته است! در والیبال و فوتبال ساحلی و کشتی فرنگی! قهرمانی های پی در پی کسب کردیم و...

مجری1 : پاقدم تون رو عشقه دکتر!

مجری2 : روحانی مچکریم!

مجری3 : برنامه شما در عرصه فرهنگ چه بوده که انقدر اهالی فرهنگ برای شما غش و ریسه می روند؟ واقعا شما چه موجود جذابی هستید دکتر! کاش ما قدرت داشتیم یک ذره از ابعاد شخصیتی شما رو درک می کردیم!

رئیس جمهور: ما در عرصه فرهنگ فقط کمی فضا را غیرامنیتی کردیم. ما فقط افراد ممنوع القلم را به سریع القلم و انتشارات های لغو مجوز شده را به انتشارات های خلق مجوز شده تبدیل کردیم! ما مثل دولت قبل بی فرهنگ و ضدفرهنگ نیستیم!

مجری1 : بوووس!

مجری2 : لایک!

مجری3 : به عنوان کلام آخر در وقت کمی که باقیماندهُ بفرمایی آیا سخنی مانده است؟

رئیس جمهور در حالیکه نگاهش به جایی نامعلوم خیره شده است می گوید: من سپیده را می بینم! مردم عزیز! من سپیده را می بینم! سپیده! سپیده!

مجری1 و 2 و 3 درحالیکه به اطراف خود با تعجب نگاه می کنند متوه منظور دکتر نشده و در همین حین تصویر نیز برفک می شود...!


منبع این لجن پراکنی ضد دولت کجاست ؟!! مگر انتظار جایی دیگری را داشتید ؟ پایگاه لجن پراکنی رجاء نیوز!!!

[External Link Removed for Guests]


مگه حرفهای که در این مثلا گزارش عملکرد صدروزه دولت راستگویان گفته شد غیر از این مطلب فوق بود؟؟
دشمن رو باید از دور دید
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1780
تاریخ عضویت: شنبه 29 اردیبهشت 1386, 3:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط typhoon »

همین قدر که رییس جمهور این کشور به شعور مردم توهین نکرد و با پشت لبخندهای احمقانه پنهان نشد و با آنها از اوضاع بد کشور صحبت کرد خود بسیار جای خوشبختی است
Old soldiers never die.They just fade away
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 603
تاریخ عضویت: دوشنبه 14 شهریور 1390, 6:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 1253 بار
سپاس‌های دریافتی: 7308 بار

Re: روحانی در گزارش ۱۰۰ روزه به مردم چه می‌گوید؛ بهبود معیشت

پست توسط Goebbels »

جناب تایفون عصبیت رجا نیوز قابل درکه! اگر غیر از این مزخرفات را منتشر کند ما باید شک کنیم!

وقتی این قبیل مطالب بی ارزش و مضحک را منتشر میکند مشخص است که سوزش بسیار عمیق بوده و اساسی!
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”