جوان 29 ساله با پرتاب خود زير چرخ‌هاي قطار خودكشي كرد !!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
-
پست: 98
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

جوان 29 ساله با پرتاب خود زير چرخ‌هاي قطار خودكشي كرد !!!

پست توسط NIRVANA »

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: حوادثجوان 29 ساله كه ساعت 9:10 امروز، خود را زير چرخ‌هاي قطار مترو انداخت، بر اثر شدت جراحات وارده جان باخت.

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، ساعت 9:10 روز سه‌شنبه نهم آبان ماه سال جاري، جوان 29 ساله به هويت «مسعود» در ايستگاه مترو ميدان امام خميني (ره)، با پرتاب خود زير چرخ‌هاي قطار مترو شهري ايستگاه امام خميني (ره) خودكشي كرد.

محمد تورنگ، رييس مركز اطلاع‌رساني فرماندهي انتظامي تهران بزرگ با تاييد اين خبر به ايسنا، گفت: با رسيدن ماموران اورژانس تهران، درمان اين جوان آغاز شد، اما با توجه به شدت جراحات وارده، وي جان سپرد.

تورنگ، افزود: بنا بر تحقيقات اوليه به نظر نمي‌رسد كه «مسعود» از لحاظ رواني مشكلي داشته باشد.

از سوي ديگر سرهنگ خان‌محمدي، رييس كلانتري 113 «بازار» كه حادثه در حوزه استحفاظي وي رخ داده نيز به خبرنگار ايسنا گفت: از همان دقايق اوليه وقوع حادثه، به همراه ماموران كلانتري 113 در موقعيت حاضر شده و همچنان در حال انجام بررسي‌هاي لازم هستيم.

وي افزود: با توجه به مدارك شناسايي كه همراه متوفي بوده، هويت وي احراز و موضوع به خانواده او اطلاع داده شد، از اين رو ادامه تحقيقات پليسي در اين خصوص به حضور خانواده «مسعود» به محل كلانتري موكول مي‌شود.

به گفته سرهنگ خان‌محمدي، پيگيري‌هاي قضايي در خصوص اين حادثه در حال انجام و شرايط عادي به محيط مترو امام خميني (ره) بازگشته است.

به گزارش ايسنا ساعت 13 و 40 دقيقه روز 21 فروردين ماه سال گذشته نيز دختر جواني هنگام وارد شدن قطار شهري تهران به ايستگاه متروي شهيد بهشتي اقدام به خودكشي كرد و در دم جان سپرد.

بنا بر تحقيقات انجام شده مشخص شد: متوفي به هويت «مريم» از سن سه سالگي به خاطر اختلاف پدر و مادر و جدايي آن دو، نزد عمه‌اش در تهران زندگي مي‌كرد و طي 8 سال گذشته موفق به ديدار پدر كه در منطقه اسلامشهر ازدواج مجدد كرده است، نشده بود.

مادر «مريم» نيز به اصفهان رفته و در آن جا ازدواج كرد. مريم بهار 84 پس از دوري طولاني مدت از والدين به ديدن خانواده مادرش رفت و در آنجا با جمع خانوادگي آنها از جمله «مجتبي» پسر مادرش آشنا شد.

او پس از برگشت از سفر به يكي از دختر عمه‌هايش گفت كه مي‌خواهد با اتمام تحصيلات پيش دانشگاهي به اصفهان رفته و با مادرش زندگي كند؛ اما به گفته فيروزه دختر عمه‌اش زماني كه با مادر مريم در اصفهان تماس تلفني گرفته، او از قبول مريم امتناع كرده است.

«مريم» در حالي خودكشي را براي پايان زندگي‌اش برگزيد كه آخرين ماههاي تحصيلي خود را در رشته علوم تجربي مي‌گذراند.

او در آخرين يادداشت دفترچه خاطراتش نوشت: مي‌خواهم در مورد خودكشي با «مجتبي» حرف بزنم...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”