طرح ساماندهی تعطیلات كشور در دستور كار مجلس قرار گیرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 246
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 8 بار
تماس:

طرح ساماندهی تعطیلات كشور در دستور كار مجلس قرار گیرد

پست توسط Morihacker »

عضو فراكسیون اكثریت مجلس با انتقاد از اقدام دولت در اعلام تعطیلات بعد از عید فطر،گفت: بهتر است برای ساماندهی تعطیلات كشور،مجلس وارد عمل شود و این موضوع در دستور كار مجلس قرار گیرد
عضو فراكسیون اكثریت مجلس با انتقاد از اقدام دولت در اعلام تعطیلات بعد از عید فطر،گفت: بهتر است برای ساماندهی تعطیلات كشور،مجلس وارد عمل شود و این موضوع در دستور كار مجلس قرار گیرد.
سعید ابوطالب نماینده تهران سومین ناطق جلسه علنی امروز یك شنبه مجلس با اشاره به تعطیلات هفته گذشته كشور به مناسبت عید فطر،اظهار داشت: این كه دولت محترم تعطیلات اعلام می كند، اعتراضی بر آن نیست، زیرا حق دولت است، ولی وقتی رهبر معظم انقلاب دو بار در دو سال متوالی در خصوص بحث تعطیلات ممتد در كشور سخن می گویند و تذكر می دهند و خطاب به مسئولان كشور اعلام می كنند كه این مسئله باید به صورت قانونی پیگیری شود،بهتر است دولت محترم نیز به این موضوع توجه خاص داشته باشد.
عضو كمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، بیان داشت:پس از سخنان مقام معظم رهبری، مجلس هفتم بر همین اساس طرحی را تهیه كرد كه مركز پژوهش های مجلس مسئول پیگیری و تحقیق این امر شد و این طرح به هیئت رئیسه و كمیسیون اجتماعی برای پیگیری های كارشناسانه تقدیم شد كه متاسفانه از كمیسیون اجتماعی تاكنون هیچ جوابی دریافت نشده است.
وی ادامه داد: وقتی بنده به اداره قوانین مجلس رفتم و اعلام كردم این طرح در چه زمانی در دستور كار مجلس قرار است قرار گیرد،به بنده اعلام كردند كه این طرح تا پایان كار مجلس هفتم در دستور كار قرار نخواهد گرفت.
عضو فراكسیون اكثریت مجلس تصریح كرد:دولت برای این كه بتواند بر اساس قوانین و حق خود تعطیلات را اعلام كند، بهتر است بر اساس همان طرحی كه هیچ جوابی ازسوی كمیسیون اجتماعی مجلس دریافت نشد، در ابتدای هر سال تعطیلات سال آینده را آن هم با دستی باز بتواند تعطیلات را برای مردم مشخص كند تا مردم نیز بتوانند بر اساس آن تعطیلات برای خودشان برنامه ریزی كنند. نماینده مردم تهران در مجلس در بخش دیگری از سخنانش به گفتگوی خود و كوچك زاده نماینده دیگر تهران مبنی بر تشكر برخی از نمایندگان و رسانه ها از عملكرد قوه قضاییه اشاره كرد و تصریح كرد: من تعجب می كنم كه چرا در حال حاضر تقدیر و تشكر از قوه قضائیه زیاد شده، در صورتی كه ویرانه‌ای را كه آقای شاهرودی تحویل گرفتند، آبادی در آن دیده نشده است. ابوطالب در پایان خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: آقای شاهرودی، پشت این دیوار بلند دادگستری، زندگی شكل دیگری است، به طوری كه بهتر است شما از آن كاخ بیرون بیایید و زندگی واقعی را ببینید.خبرگزارى فارس
به پايان امد اين مطلب مطالب همچنان باقي است
يا علي
در پناه حق
[External Link Removed for Guests]
فروش فيلم فقط 200 تومان با کيفيت dvdrip
فروش اکانت رپيدشر با 8000 پوينت ماهيانه 8000 تومان
با ايديه mori_hacker_wizard تماس بگيريد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”