کلیدهای جانبی ماژولار برای کامپیوترها

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 14 مهر 1392, 10:33 am
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

کلیدهای جانبی ماژولار برای کامپیوترها

پست توسط pouya126 »

[External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests]


ترک پد ماوس نقش غیرقابل انکاری در آسان تر کردن استفاده از کامپیوترها دارند، اما در برخی موارد ابزار‌هایی همچون کلیدهای کمکی جانبی چون کلید‌های چرخان و کلید‌های کشویی کاربرد بهتری و پراستفاده تری دارند. از جمله برتری این کلیدها می‌توان به ویرایش فایل های ویدئویی اشاره کرد که می‌توان با استفاده از کلید‌های حلقوی مخصوص، برای جلو یا عقب بردن فیلم استفاده کرد. ویرایش موسیقی و تصاویر نیز از جمله کارهایی هستند که استفاده از کلیدهای فیزیکی انجام آن‌ها را بسیار آسان تر می‌کند.

هرچند سازندگان بسیاری اینگونه وسایل را در مدل‌ها و انواع مختلف طراحی و تولید کرده‌اند، اما راهکار استفاده شده توسط این استارتاپ بسیار خلاقانه و دربردارنده‌ی ایده ی بسیار جالبی است. با استفاده از این سیستم به‌راحتی می‌توانید میزکار خود را با استفاده از کلید‌ها و کنترل‌های موجود بچینید تا آنطور که احساس راحتی می کنید با آن کار کنید. این سیستم از ماژول‌های گوناگونی تشکیل شده است که از جمله‌ی آن می‌توان به کلید فیزیکی، مولد انرژی، کلید دایره شکل و همچنین کلید کشویی اشاره کرد که می‌توان تمامی آن‌ها را در مدلهای مختلفی کنار هم چید و با نرم‌افزار‌های مختلفی استفاده کرد.

مجموعه‌ی این ماژول ها امکان تنظیم و چیدمان قطعات آن را به‌گونه‌ای که کاربر در نظر داشته باشد، فراهم می‌کند. هریک از این ماژول‌ها قادرند بصورت مستقل از یکدیگر عمل کنند. کاربران می‌توانند این ماژول‌ها را همچون قطعات لگو کنار هم گذاشته و همانگونه که راحت است از آن‌ها استفاده کند.
هر یک از این ماژول‌ها دارای LED هایی در رنگ‌های قرمز و سبز هستند که استفاده از آن را در محیط‌های تاریک راحتتر می‌کند. این امکان استفاده از این ماژول را برای DJ ها آسانتر می کند تا بدون زحمت برای پیدا کردن ماژول مورد نظر، آن را یافته و در زمان مناسب از آن استفاده کنند.

برای استفاده از این ماژول کافی است تا یکی از پورت‌های USB خود را به مولد انرژی این ماژول وصل کنید. لازم به‌ذکر است که تولید کننده‌ی این محصول، استفاده از WiFi و بلوتوث را در آینده امکان‌پذیر دانسته، به این ترتیب تنها کافی است تا ماژول مربوط به مولد انرژی تعویض شود.
قیمت این ماژول ۹۹ دلار کانادا است که برای کسانی که آن را خارج از کشور کانادا خریداری می‌کنند، یک هزینه‌ی ۲۰ دلاری دیگر را برای ارسال در بر خواهد داشت. این پروژه یک Startup است که تا‌کنون موفق به جذب ۸۶,۷۱۴ دلار از سرمایه‌ی اولیه مورد نیاز که مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ دلار در نظر گرفته شده بود ، گردیده و به‌احتمال زیاد نیز مبلغ باقی‌مانده در ۳۰ روز آینده جمع خواهد نمود. سفارش دهندگان این ماژول خود را در تابستان سال آینده دریافت خواهند کرد.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”