2 درصد جمعیت ایران افغانی است!!!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Fast Poster
Fast Poster
پست: 252
تاریخ عضویت: شنبه 26 مرداد 1392, 6:43 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 899 بار

Re: 2 درصد جمعیت ایران افغانی است!!!!!

پست توسط شیرافکن »

Mohammad.Jafar نوشته شده:یک سوال:
مگر ایران ظرفیت 150 میلیون نفر یعنی حدود 70 میلیون نفر دیگه رو نداره؟
%2 افغانی که دیگه حساب نیست
ضمناً گویا فراموش کردید که افغانی ها خط و زبان یکسانی با ما دارند
الان اگر یک نفر افغانی مطالب را بخواند دچار چه حسی میشود؟
بهتر بگم
ما اگر یک مطلب علیه ایران به زبان فارسی ببینیم چقدر ناراحت میشیم؟
این را هم در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد تحصیل کرده افغانی که به ایران آمده بودند مجبور به انجام مشاغل کارگری شدند

ایران ظرفیت بیش از 150 میلیون را دارد.ولی حالا که شرایط محیا نشده.فعلا با شرایط کنونی حضور میلیونها نفر اتباع بیگانه انهم غیر قانونی خلاف هر عقل و منطقی است.اصلا گیریم اوضاع اقتصادی هم بر وفق مراد بود کجای دنیا میلیونها نفر تبه خارجی را بی حساب در سرتاسر کشورمیذارن ازادانه بچرخن؟؟؟حتی توی کشورهای مهاجر پذیر هم ابتدا یک کمپی چیزی است.بالاخره بد بهشون نگذشته که ریختن سر ما.اما مهمتر از ان جالب است که شما برخی مطالب افاغنه را در مورد اسطوره های ایرانی یا ارزوی ویران شدن این کشور را دیدی ولی احساسی نشدی اما بخاطر همین چند خط انتقاد ما از اینها نگران جریحه دار شدن احساسات انها هستید.جالب است که اینقدر نگران احساسات افاغنه هستید!!!
خدا را شکر در مورد همه چیزمان هم صاحب نظرند.نظرات برخی از برادران عزیز در مورد کاهش جمعیت ایران.کامنت هایی که گذاشتن حداقل برای من جالب بود.خصوصا اینکه چقدر بهشون ظلم کردیم و خبر نداشتیم و حالا که دستشون نمیرسه این نظرشونه اگر میتوانستن خطری درست کنن چه میکردن؟؟؟؟!!!!
[External Link Removed for Guests]
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 43
تاریخ عضویت: شنبه 2 خرداد 1388, 9:18 am
سپاس‌های ارسالی: 37 بار
سپاس‌های دریافتی: 36 بار

Re: 2 درصد جمعیت ایران افغانی است!!!!!

پست توسط farid_mov2006 »

شیر افکن عزیز .....داداش چون دستمون نمک نداره نباید به کسی چیزی بدیم!!!!!!!!تو این دنیا نه دوستی هست نه برادری ! تنها دوست و برادر من فقط هموطنام هستن (حالا باهر قوم و عقیده ایی شیعه و سنی و مسیحی و... نداره )نه ..... کمک ما به دیگران فقط باید براساس منافع ما باشه (البته این نظر شخصی منه در ضمن نژاد پرست نیستما اما معتقدم خیلی هایی که داریم کمکشون میکنیم مخصوصا همسایگانمون لیاقت ندارن)
Captain
Captain
پست: 2755
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 بهمن 1385, 12:46 pm
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: 2 درصد جمعیت ایران افغانی است!!!!!

پست توسط Present »

  , در ست می گید شما دیگه زیادی داریم رو می دیم به هر کس و ناکسی !!
دارند برای ما نسخه کنترل جمعیت هم می پیچند . در حالی که خودشون وقتی خونه ای رو در ایران اجاره می کنند حداقل 15 نفر هستند و ...!!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Fast Poster
Fast Poster
پست: 252
تاریخ عضویت: شنبه 26 مرداد 1392, 6:43 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 899 بار

Re: 2 درصد جمعیت ایران افغانی است!!!!!

پست توسط شیرافکن »

farid_mov2006 نوشته شده:شیر افکن عزیز .....داداش چون دستمون نمک نداره نباید به کسی چیزی بدیم!!!!!!!!تو این دنیا نه دوستی هست نه برادری ! تنها دوست و برادر من فقط هموطنام هستن (حالا باهر قوم و عقیده ایی شیعه و سنی و مسیحی و... نداره )نه ..... کمک ما به دیگران فقط باید براساس منافع ما باشه (البته این نظر شخصی منه در ضمن نژاد پرست نیستما اما معتقدم خیلی هایی که داریم کمکشون میکنیم مخصوصا همسایگانمون لیاقت ندارن)

Present نوشته شده:شیرافکن, در ست می گید شما دیگه زیادی داریم رو می دیم به هر کس و ناکسی !!
دارند برای ما نسخه کنترل جمعیت هم می پیچند . در حالی که خودشون وقتی خونه ای رو در ایران اجاره می کنند حداقل 15 نفر هستند و ...!!

هموطنان عزیزم درود بر شرافتتان.فراتر از هر بحثی بدانید همین چند خطی که نوشتید نشان میده اولا با دیدن این مباحثی که از اینها برای اطلاع رسانی قرار دادم بخاطر اهانت به کشور و مردمانتان حتی اگر هم عقیده شما هم نباشن احساساتتان جریحه دار شده که البته لازم است از شما و بقیه هموطنان عزیزم بخاطر قرار دادن ادرس مطالبی که در ان به سرزمین و اعتقاداتشون توسط این بیگانگان توهین شده عذرخواهی بکنم.گفتم شاید با دیدن نظرات این برادران همیشه مهمان ما که مثل اینکه اینقدر ماندن که احساس میکنن شدن صاحبخانه!!!! کمی واقع بینانه تر به مسائل اینها نگاه کنیم و فقط مثل گذشته خودم نسبت به اینها از روی احساسات برخورد نکنیم.و دوم بدانید که اقشار ضعیف جامعه مثل کارگران وقتی این پست های شما را میبینن دعاتون میکنن.ما مردمان معتقدی هستیم.نزاد پرستی در ایران جایی ندارد اما بقول سید حسن کسی که از بنده خدا تشکر نکنه از خدا هم تشکر نمیکنه.که البته ما تشکرشان را نخواستیم دیگه حداقل .................
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”