همه پرسی عبرت انگیز مردم سوئیس برای ما ایرانیها!!!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
پست: 252
تاریخ عضویت: شنبه 26 مرداد 1392, 6:43 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 899 بار

همه پرسی عبرت انگیز مردم سوئیس برای ما ایرانیها!!!!

پست توسط شیرافکن »

کشور ثروتمندی که غریبه راه نمی دهد!
مردم سوئیس در یک همه پرسی، با محدود کردن مهاجرت به کشورشان موافقت کردند. کمیسیون و پارلمان اروپا، از نتیجه همه پرسی سوئیس در زمینه اعمال سهمیه بندی انتقاد و اعلام کرد: باید در سطح معقولی با این موضوع برخورد شود.
به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار؛ مردم سوئیس برای تصمیم گیری درخصوص محدودیت مهاجرت به این کشور به خصوص مهاجرت کارگران اتحادیه اروپا به پای صندوق های رای رفتند که در نهایت، پنجاه ممیز سه دهم درصد از رای دهندگان به آن پاسخ مثبت دادند.

ژاک لوی، کارشناس مدرسه پلی تکنیک لوزان سوئیس، ضمن اشاره به مخالفت قبلی سوئیس با همکاری با اتحادیه اروپا در سال دو هزار و دوازده تصریح کرد آنچه دیروز رخ داد، دو نوع پیامد دارد.
از یک سو، مهاجرت کاری را به سوئیس مشکل تر می کند؛ اما از سوی دیگر، سبب بروز بحران با اتحادیه اروپا می شود؛ زیرا قبول مهاجران اتباع اتحادیه اروپا، بخشی از توافقات دوجانبه سوئیس با این اتحادیه بود.
در نتیجه، آنچه اتفاق افتاد، کاملا جنبه منفی دارد. این در حالی است که روابط میان سوئیس و اتحادیه اروپا پیش از این چندان خوب نبود.
در همین حال، پارلمان اروپا، به این تصمیم سوئیسی ها واکنش منفی نشان داد. کمیسیون و پارلمان اروپا، از نتیجه همه پرسی سوئیس در زمینه اعمال سهمیه بندی انتقاد و اعلام کرد: باید در سطح معقولی با این موضوع برخورد شود.
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 426
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 29 تیر 1391, 2:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 1374 بار
سپاس‌های دریافتی: 2546 بار

Re: همه پرسی عبرت انگیز مردم سوئیس برای ما ایرانیها!!!!

پست توسط jhan2010 »

جان برادر اونجا همنطور که گفتید اسمش سوئیس است با یک سطح مدیریتی خیلی عالی و از همه مهمتر داشتن فرهنگ ممتاز نمی شود مدیران ایرانی را با مدیران سوئیسی مقایسه گرد که قیاسی مع الفارق خواهد بود که اگر چنین بود ایران ما جایگاهش این نبود
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3472
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: همه پرسی عبرت انگیز مردم سوئیس برای ما ایرانیها!!!!

پست توسط Solver »

سویس ... جزو اون کشورهاست که الان اکثریت کشورش سویسی نیستند، شبیه برخی کشورها مثل سوئد. انتظاری غیر از این پاسخ هم به نظر سنجی نمی شد داشت.

روشن است که کسی که از پل رد شد تقاضا خراب شدن پل را دارد ....

کافیه به میزان ورودی و جمعیت این کشور در 20 سال گذشته نگاه کنید تا متوجه بشید کسانی مخالف ورود افراد جدید به سویس هستند که خودشان از جای دیگر آمده اند تصویر
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”