اعتراف عجيب درباره قتل زنان خيابانى

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

اعتراف عجيب درباره قتل زنان خيابانى

پست توسط Mr.Amirhessam »

گروه حوادث - پليس و بازپرس جنايى تهران بر سر سرنوشت خاموش ۱۹ زن خيابانى اختلاف نظر دارند.بازپرس ويژه قتل ادعاى ۳ مرد افغان و يك مرد ايرانى مبنى بر قتل ۱۹ زن خيابانى را مى پذيرد، در حالى كه كارآگاهان جنايى بر اين باورند كه اين گروه جنايتكار تنها ۳ جنايت را مرتكب شده اند.
بنابراين گزارش، اقدامهاى پليس براى رديابى ۱۹ زن خيابانى پس از پيدا شدن جسد يك زن در داخل چاه فاضلاب خانه نيمه سازى در منطقه فرمانيه تهران در دستور كار گرفته شد. وقتى با پيدا شدن اين جسد، رد پاى۳ برادر افغان به اين جنايت خاموش كشانده شد، يكى از افغان ها ادعا كرد بدون دخالت برادرانش تاكنون با ۳ زن جوان آشنا شده و با كشاندن آنان به داخل خانه هاى در حال ساخت، آنها را به قتل رسانده است. در اين تجسس ها مشخص شد اجساد ۲ زن خيابانى ديگر همراه نخاله هاى گچ و مصالح ساختمانى و در حالى كه مثله شده بودند از اين خانه ها به بيرون انتقال يافته اند و آخرين قربانى، زنى بوده است كه جسدش در فاضلاب خانه كشف شده است.
< رد پايى از يك قاتل ايرانى
۳برادر افغان وقتى در بازجويى ها ادعا كردند يك جوان ايرانى در ازاى دريافت پول زنان خيابانى زيادى را به آنان معرفى كرده است و بارها نزد آنان از قتل اين زنان مطالبى گفته است، با اين سرنخ، مأموران به جست وجوى جوان ۲۳ ساله ايرانى پرداختند و توانستند وى را كه «رسول» نام دارد، بازداشت كنند. اين پسر جوان وقتى ديد شماره تلفن محل كارش در لابه لاى لباس هاى زن خيابانى به دست آمده است، سكوت را شكست و ادعا كرد تاكنون به تنهايى ۱۶ زن خيابانى را به قتل رسانده است.
«رسول» در جلسات بازجويى به بازپرس اصغرزاده از شعبه دوم دادسراى امور جنايى تهران گفت: «من وقتى ۹ ساله بودم به خاطر اختلاف بين پدر و مادرم در اختيار سازمان بهزيستى قرار گرفتم و تا ۱۸ سالگى در آنجا بودم، در حرفه كفاشى آموزش ديده بودم، اما هزينه زندگى ام را نمى توانستم تهيه كنم. به خاطر همين خودرويى خريدم و سراغ زنان كارتن خواب و خيابانى رفتم، مى دانستم مى توانم از كارگران افغان پول خوبى بگيرم و اين نحوه آشنايى من با زنان خيابانى و افغان ها بود.» وى افزود: «هر وقت با زنان خيابانى اختلاف پيدا مى كردم، آنان را به قتل مى رساندم و تاكنون ۱۶ زن خيابانى را كشته ام.»
وقتى جوان ايرانى جزئيات ۱۶ قتل را پيش روى تيم تحقيق قرار داد، با توجه به اينكه كارآگاهان با در دست داشتن مشخصات ظاهرى قربانيان اين جنايات به پاتوق هاى احتمالى آنان سرك كشيدند و هيچ اثرى از موجوديت آنان به دست نياوردند، بازپرس اصغرزاده جوان ايرانى را در اختيار كميسيون پزشكى قانونى قرار داد.
< مرد جوان سالم است
متخصصان پزشكى قانونى با اعلام نظر اينكه «رسول» از نظر روحى و روانى سالم است، خط بطلانى روى فرضيه هاى پليسى و قضايى مبنى بر داستانسرايى وى كشيدند.
جوان ايرانى در آخرين جلسه بازجويى كه صبح ديروز در شعبه دوم دادسراى امور جنايى تهران برگزار شد، با ادعاى تازه اى خود را بى گناه دانست و گفت كه هرچه گفته است دروغى بيش نبود.
< اختلاف نظر قضايى و پليسى
بازپرس اصغرزاده در اين خصوص گفت: جست وجوهايمان حتى در اطراف تهران و هشتگرد كرج براى پيدا كردن رد پايى از ۱۶ زن خيابانى بى نتيجه مانده است. مشخص نيست كه «رسول» واقعيت ها را مى گويد يا داستانسرايى مى كند، اما اين پسر روحيه جنايتكارانه دارد و به نظر مى رسد اعترافاتش بدون دليل نبوده است. شايد همه اين جنايات را مرتكب نشده، اما ارتكاب جنايات متعدد از سوى وى دور از انتظار نيست.»
بنا به گزارش خبرنگار جنايى ما، سرهنگ رجبى رئيس پليس آگاهى تهران در آخرين اظهار نظر رسمى خود در جمع خبرنگاران اعلام كرد: پليس اعتقادى بر وقوع ۱۶ قتل به جز ۳ قتل زنان خيابانى به دست افغان ها ندارد و در اين سه جنايت نيز هنوز تنها يك جسد به دست آمده و جاى تحقيق بيشتر دارد.
اين اختلاف نظر جنايى، تيم تحقيق را بر آن داشته است تا با به كارگيرى اقدامات روانشناسانه و علمى - پليسى، پرده از ابهامات قتل ۱۹ زن خيابانى بردارند
منبع:روزنامه ايران
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”