گران ترین موتور سیکلت دنیا از طلا و الماس (هارلی دیویدسون)

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 43
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 20 بهمن 1392, 2:30 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 153 بار

گران ترین موتور سیکلت دنیا از طلا و الماس (هارلی دیویدسون)

پست توسط porshad »

[FONT=yekan, Tahoma]   سیکلتی از طلا و    
[FONT=yekan, Tahoma]   نمایشگاه موتورسیکلت هامبورگ ، گران قیمت ترین و سریع ترین موتور سیکلت جهان با بیش از ۵۰ هزار بازدید کننده مورد توجه قرار گرفت .   
[FONT=yekan, Tahoma] تصویر  
[FONT=yekan, Tahoma]   نمایشگاهی به مساحت ۴۵ هزار متر مربع ، بیش از ۳۰۰ شرکت موتور سیکلت ، محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دادند . در این نمایشگاه موتورهای الکتریکی به عنوان جایگزینی مناسب و ارزان به جای موتورهایی با سو خت معمولی و گران قیمت که موجب آلودگی هوا با سرب نیز می شوند ، ارائه گردید . در آینده از این موتورها به جای موتور های فعلی استفاده خواهد شد .   
[FONT=yekan, Tahoma]   هارلی دیویدسون با به نمایش گذاشتن گران ترین موتور سیکلت جهان در این نمایشگاه که با استفاده از طلای ۲۴ عیار و بیش از ۲۰۰ الماس ساخته شده است ، بازدید کنندگان را شگفت زده کرد .در بخش دیگری از این نمایشگاه سریع ترین موتور سیکلت جهان با قدرت ۷ هزار اسب بخار توجه همه را به خود جلب کرد . در این موتور سیکلت از موتور جت استفاده شده است .   
[FONT=yekan, Tahoma]   در بیستمین نمایشگاه موتور سیکلت هامبورگ ، در کنار موتور هایی با دو ، سه و چهار ترک ، تولید موتور سیکلت هایی با طراحی و دیزاین متفاوت مورد توجه بسیار قرار گرفت .   
[FONT=yekan, Tahoma]   بخش دیگری از این نمایشگاه ایستادن روی یک چرخ ، عبور از حلقه ی آتش و چرخیدن به دور خود برای سرگرمی علاقه مندان به نمایش گذاشته شد .   
[FONT=yekan, Tahoma]       ترجمه و منبع: [External Link Removed for Guests]    
[FONT=yekan, Tahoma]       
  [External Link Removed for Guests]   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”