کارتر: آمریکا هیچگاه به ایران حمله نمی کند

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 426
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 29 تیر 1391, 2:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 1374 بار
سپاس‌های دریافتی: 2546 بار

کارتر: آمریکا هیچگاه به ایران حمله نمی کند

پست توسط jhan2010 »

رئیس جمهور اسبق آمریکا ضمن اعلام اینکه واشنگتن هرگز به ایران حمله نخواهد کرد اذعان کرد که رژیم صهیونیستی بیش از 300 کلاهک هسته ای در اختیار دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جیمی کارتر رئیس جمهوری اسبق آمریکا در گفتگو با شبکه آمریکایی MSNBC اعلام کرد: حتی اگر ایران به سلاح هسته ای دست یابد نیز آمریکا به این کشور حمله نخواهد کرد.

وی با بیان این مطلب افزود: من هرگز احساس نمی کنم توان نظامی اسرائیل هزار و 200 مایل یا بیشتر باشد و جنگنده هایش بتوانند ایران را هدف قرار دهد و سپس به اسرائیل بازگردند.

کارتر گفت: آمریکا تنها کشوری در جهان است که می تواند ایران را هدف قرار دهد، اما من اعتقاد ندارم که واشنگتن به خاطر این قضیه (برنامه هسته ای ایران) به این کشور حمله کند.

رئیس جمهوری اسبق آمریکا در پاسخ به این پرسش که موضع وی در قبال سلاح هسته ای ایران چیست گفت: این مسئله هرگز چیزی را تغییر نمی دهد، زیرا اسرائیل بیش از 300 کلاهک هسته ای در اختیار دارد و کسی به طور دقیق تعداد آنها را نمی داند.

وی گفت: تمام ایرانی ها به خوبی می دانند در صورتی که کشورشان آزمایش هسته ای انجام دهد، نابود خواهند شد و بعید است این مسئله رخ دهد، زیرا ایرانی ها کاری را که به ضررشان باشد انجام نمی دهند.
امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”