اجرا نشدن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

اجرا نشدن

پست توسط katniss »

سلام
ببخشید من امروز یک فیلم دی وی دی گزاشتم توی دستگاه و بعد یک فیلم دی وی دی دیگه گزاشتم حالا وقتی میخوام فیلم اول را بزارم اجرا نمیشه ولی فیلم دومی کار میکنه
وقتی فیلم اول را میگذارم در دستگاه حتی توی مای کامپیوتر هم میگه دیسکی در دستگاه نیست یا خام است
جدید ا اینطوری شده گاهی حتی فیلمی که یکبار هم ندیدم اجرا نمیشه این اواخر نرم افزار هام دونه دونه از کار میفتن من دوسال پیش این برنامه ها را ریختم و الان مثلا فتوشاپم دیگه بالا نمیاد
درضمن فلش مموری جدید هم شناسایی نمیشه توی کامپیوترم و فقط فلش های قدیمی شناسایی و باز میشوند
تورو خدا کمکم کنید
New Member

Re: اجرا نشدن

پست توسط katniss »

البته ببخشید باید یک اصلاحی بکنم
من انتی ویروس دارم نود 32
درضمن برنامه و ویندوزم را پارسال عوض کردم اشتباه گفتم دوسال قبل
New Member

پست توسط katniss »

واقعا که سایت مزخرفی دارین هیچ کس جواب آدمو نمیده
اقای مدیر که گفتی تو محلش سوال بپرسم تا بقیه هم بخونن پس چی شد جوابش؟
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

پست توسط sinaset »

سلام بر شما دوست عزیز.
چون که ما جواب شما رو ندادیم ، شدیم سایت بد !؟ شما از کجا میدونید ،شاید کسی متوجه تاپیک شما نشده بود(مثل خود من)، ضمن اینکه دوستان وظیفه ی در قبال پاسخ دادن به شما و هر عزیزی دیگه ی ندارن،بلکه از روی علاقه ست که پاسخ میدند.
==
ابتدا بفرمایید که انتی ویروستون اپدیت شده ؟سیستم رو کامل باهش اسکن کردید ؟
باتشکر.
آخرین ويرايش توسط 1 on sinaset, ويرايش شده در 0.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3057 بار

پست توسط SMH »

, [HIGHLIGHT=#f2f2f2]سلام دوست عزیز تصویر تصویر

این طرز برخورد شما اصلا درست نیست تصویر تصویر

در ضمن از اونجایی که شما در پست اول و در تاپیک خودتون جمله ای مبنی بر اینکه مشکلتون در چه زمینه ای هست به اطلاع نرسوندید ؛ مشکل از خودتونه ؛ تصویر

من الان ازتون سوال دارم : تصویر

« اجرا نشدن » یعنی چی ؟!!!

کسی که این تاپیک و می خونه نمی تونه متوجه بشه مشکلتون در چه زمینه ای هست که بخواد بیاد و کمکتون کنه تصویر

در ضمن من با اینکه توی این مدتی که توی سایت هستم و به خیلیا کمک کردم هنوز بعضی از تاپیک های خود من بدون جواب هست و این دلیل نمی شه که نخوام به دیگران کمک کنم و شاکی بشم ؛ در کمک کردن به دیگران هم اجباری نیست تصویر

ودر اخر جواب سوا شما : تصویر تصویر

سیستم شما به احتمال خیلی زیاد به دلیل وجود بدافزار و ویروس نود 32 این مشکل به وجود اومده تصویر

پیشنهاد من به شما تعویش ویندوز و نصب انتی ویروس کسپر یا اویرا هست و اگه با اینتر نت هم سر و کار دارید از نسخه ی اینترنت سکیوریتی اونها استفاده کنید که کاملتره تصویر تصویر

گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

,
البته اينجا کسي بدهکار شما نيست. اما به هر حال ...
DVD ها استانداردهاي متفاوتي دارند. مثل RW+ , RW- و همچنين هر برندي هم استاندارد و سرعت‌هاي خاص خودش رو داره که تمام رايترها و ديسک خوان‌ها امکان خواندن و نوشتن روي تمام اونها رو ندارند. پس ممکنه به همين دليل اين مشکل وجود داشته باشه. علاوه بر اين اگر ديسک با سرعت نامناسب که رايتر و يا ديسک اون رو پشتيباني نميکنند رايت شده باشه و يا قبل رايت، ديسک خش داشته باشه. در اين صورت اين مشکل خام نشون دادن رخ ميده، در اغلب موارد البته مشکل به ضعيف يا کثيف شدن هد ديسک خوان مربوط هست که شايد با تميز کردن اون حل بشه و اگر نشد، بايد اون رو تعويض کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”