نیاز شدید اسراییل به نامریی شدن در عرصه افکار عمومی ملل

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

نیاز شدید اسراییل به نامریی شدن در عرصه افکار عمومی ملل

پست توسط shafagh »

یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران عبارت بود از فاش ساختن ماهیت اشغالگری اسراییل در غصب سرزمین فلسطین و جنایات موحش و فراوان انها علیه مردم مظلوم ان سرزمین که تنها بخشی کوچکی از ان جنایات را می توان در کتابها ، تصاویر و فیلم های مستند متعددی که وجود دارند مشاهده نمود. افشاگریهای ایران اسلامی علیه اسراییل و حمایت از مردم مظلوم ، محروم و مقتول فلسطین و نمودار شدن چهره پلید و جانی این رژیم اشغالگر نه تنها صهوبیسم را در جهان رسوا کرد و انها را وادار به فراموش کردن شعار " از نیل تا فرات" یعنی اشغال سایر کشورهای اسلامی نمود بلکه باعث شد که انها جنوب لبنان را که مدت بیست سال تحت اشغال خود داشتند و از انجا مردم مظلوم لبنان را هم با اتشبارهای خود گلوله باران می کردند رها کنند و به سرزمین اشغالی فلسطین برگردند.
از ان زمان تا بحال تمامی سعی اسراییل ان است که در عرصه های سیاسی و اجتماعی جهان ظاهر نشده و خود در پشت اخبار سایر وقایع اتفاقیه دنیا پنهان کند. اگرچه اسراییل در داخل خاک فلسطین با حمله های متعدد به غزه و کشتار مردم ان منطقه و یا سرکوب بقیه مردم فلسطین در سرزمین های اشغالی ادامه داد اما حمایت های امریکا و دول استعماری اروپا از انان و پوشش گسترده دستگاه های تبلیغاتی غرب در پنهان سازی اسراییل از تیر رس افکار عمومی و همچنین فرمایشی بودن مجامع بین المللی در تبانی پنهان در حفظ بقاء اسراییل باعث گردید که این ؤزیم اشغالگر و جنایتکار در حیطه فلسطین باقی بماند و پرونده های جنایتش کاملا بر ملل دنیا فاش نشود. از ان زمان تا بحال عمده ترین سیاست اسراییل استتار و گم شدن از صحنه هایی است که ممکن است انها را بیشتر در مقابل مردم دنیا ظاهر کرده و سوابق اشغالگری و جنایات انها را رو کند. متاسفانه خائنینی که گاه بصورت خاندانی بر کشورهای اسلامی بالاخص بر کشورهای عربی حکومت می کنند نه تنها در رسوا کردن اسراییل و کشاندن انها به عرصه محکمه بین المللی نقشی نداشته اند بلکه به عکس با فرمانبرداری از امریکا در بقاء و حفظ ان نقش عمده داشته اند که ایجاد گروه های تروریستی و معاند در سوریه و غیره از جمله ان توطئه هایی است که تمام ضررش متوجه مسلمانان و تمام منافعش متوجه اسراییل است. از دیگر توطئه ان سران خائن به اسلام سعی در ایجاد تفرقه در بین مسلمانان با مذاهب و ملیت های مختلف است و این دقیقا همان رویای طلایی است که اسراییل و امریکا در سر می پرورانند زیرا که از عمده ترین اسباب نجات اسراییل است.
بهرحال مسلمانان نباید قضیه دیو خونخواری بنام اسراییل را فراموش کنند و نباید قضیه نابود شدن این رژیم غاصب و غیر قانونی در سرزمین اشغال شده فلسطین کمرنگ شود. باید این رژیم غیر قانونی و جنایتکار که خاک یک سرزمین را غصب کرده را به عرصه افکار عمومی دنیا کشید. باید ماهیت ان را بر ملل مسلمان و سایر مردم جهان هرچه بیشتر اشکار کرد.
اسراییل امروز نیمه جان است و مثل اسراییل چند دهه ی قبل نیست که در منطقه خاور میانه عربده می کشید و ملل مسلمان را تهدید می کرد. وظیفه همه افراد مسلمان است نگذارند اسراییل خود را استتار کند و از صحنه اخبار بین المللی کنار برود. این غاصبان جنایتکار نباید روی اسایش ببینند هرجند که هم اکنون هم اسایش ندارند و در کابوس سقوط به سر می برند. باید ماهیت پوچ و غیر قانونی اسراییل در فلسطین و جنایات انها در جهان هرچه بیشتر فاش شود. این رژیم اهریمنی که از چند دهه قبل سرزمین فلسطین را اشغال کرده و هزاران نفر از مردم مظلوم ان را بشهادت رسانده بزرگترین جنایتکار دو قرن اخیر است و باید همه مردم دنیا از ماهیت و سوابق ان مطلع شوند و بدانند که این رژیم نه تنها بایست از فلسین بر چیده شود بلکه سران ان هم می بایست بعنوان جنایتکارهای بین المللی در دادگاه های جهانی محاکمه شوند. تمام مسلمانان اهل قلم موظفند بوسیله مقالات و تفسیرها و یا نوشته های مستند خود نگذارند اسراییل در پشت پرده سایر اخبار پنهان بماند و بهر نحو ممکن این گراز وحشی درنده را از کنامی که در ان پنهان شده است بیرون بکشند.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”