عرض تسلیت بمناسبت سالروز رحلت امام خمینی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

عرض تسلیت بمناسبت سالروز رحلت امام خمینی

پست توسط shafagh »

 


تصویر 
سالگرد رحلت پدر و ناجی مهربان ملت ایران و مستعضفین را به عموم دوستان و همه اقشار مردم ایران تسلیت عرض می نمایم. بزرگ مردی الهی که در تاریکترین و مخوف ترین دوران تاریخ و در سایه سرنیزه های شاهنشاهی و استیلای امریکا و اسراییل بر این مملکت جان خود را بر کف نهاده و بدون هیچ حامی و نیرویی، علم اسلام را به کف گرفت و در مقابل یک دنیا دشمن قدار به حمایت از این ملت مظلوم که در زیر فشار ستم و دیکتاتوری ان ظالمان رو به نابودی می رفت قیام کرد. رهبری که ملت اش را از جان خود عزیزتر می دانست و جان خود را در مقابل رهایی این ملت از یوغ ستم طاغوت و طاغوتیان هیچ می دانست.
او اسلام محمدی را که تنها نجات بخش انسان ها و دستگیر مظلومین و بی پناهان است احیاء کرد. او قران عظیم، منشور واقعی نجات بشر و بشریت از چنگال شیاطین مستکبر جهان را که با توطئه دشمنان در گوشه قبرستان ها مهجور مانده بود و یا منفعل در طاقچه خانه ها در زیر غبار توطئه ان دشمنان مستور مانده بود به جایگاه واقعی ان که قلب و روح و افکار انسان ها بود بازگرداند. او با محبت ، مجاهدت ، شجاعت ، اندیشه بلند ، علم، تقوا و کرامت های انسانی خود جلوه هایی از عترت پیامبر (ص)، امامان معصوم را متجلی کرد که تا بحال و بعد از غیبت امام عصر (عج) هیچ کس به چشم ندیده بود. او اسلام را زنده کرد و بوسیله اسلام ملت ایران را بر حکومت جور پهلوی که از همه جهت متصل به حمایت ها و اوامر و عوامل امریکا اسراییل بودند پیروز کرد.
ملت شریف ایران و بویژه جوانانی که روح و جانشان با روح و جان امام خمینی چون اقیانوسی یکپارچه شده بود نیز ثابت کردند که ملتی بزرگ و شایسته اند که در تاریخ نمونه چنین ملتی یافت نمی شود. انها نیز چون امام خود با ایمان، هوشیاری، مجاهدت و مقاومت خود چه در دوران انقلاب اسلامی ، چه در دوران دفاع از مرزهای میهن اسلامی اشان، چه در عرصه حضور حماسی در صحنه انتخابات و چه سایر عرصه ها ثابت کردند که همان ملتی بزرگ و شایسته اند که اراده انها بر تمامی توطئه ها دنیای استکبار پیروز است و هیچ قدرتی در جهان قادر بر تفوق بر انها نیست.
انچه امام برای این ملت به ارمغان باقی گذاشتند ولایت فقیه است. چیزی که اصل و اساس اسلام نجاتبخش و حکومت اسلامی در زمان غیبت است. ولایت فقیه همان اساس و ستونی است که تمامی دشمنان چه قبل از انقلاب اسلامی و چه بعد از ان با ان مخالف بودند. انها اسلامی می خواهند باشد بدون رهبر و بدون سیاست و بدون امت واحده و بدون نیروهای مدافع. اگر اسلام ان چیزی باشد که عده ای مردم فقط بروند نماز بخوانند و خدا را در کنج خانه ها عبادت کنند و سیاست را به امریکا و حکمرانان وابسته انها بسپارند و کاری به این مسائل نداشته باشند که چیز سختی برای انها نیست. چنین اسلامی و چنین مردمی سد و مانعی برای انها در نفوذ به یک کشور و غارت منابع و ثروت های ان و نابود کردن نسل مردم ان بحساب نمی اید. انها با اسلام ناب مخالف هستند اسلامی که ولایت و سیاست داشته باشد. اسلامی که در دنیا و در تحت حکوت ولایت فقیه تشکیلات ایدئولوژیکی، سیاسی، دفاعی، اجتماعی و علمی و تکنولوژیکی داشته باشد.

یکبار دیگر سالگرد وفات امام امت را تسلیت عرض نموده و در این یوم الله سفارش مهم ان روح ملکوتی را حسن ختام عرائض خود قرار می دهم که فرمودند :

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت اسیبی نرسد
آخرین ويرايش توسط 4 on shafagh, ويرايش شده در 0.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1194
تاریخ عضویت: جمعه 17 آذر 1385, 12:26 pm
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

Re: عرض تسلیت بمناسبت سالروز رحلت امام خمینی

پست توسط esijoon »

با اجازه متنتون رو کپی کردم

یا علی :razz:
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

Re: عرض تسلیت بمناسبت سالروز رحلت امام خمینی

پست توسط shafagh »

esijoon نوشته شده:با اجازه متنتون رو کپی کردم

یا علی :razz:


شما و سایر دوستان گرامی صاحب اختیار هستید متن تسلیت سالگرد رحلت امام را به هر سایت یا مرجع تحریری دیگر ارسال کنید
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”