اسراییل دژخیم و از هم گسیخته در مقابل موشک های غزه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1681
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3404 بار
سپاس‌های دریافتی: 5798 بار

اسراییل دژخیم و از هم گسیخته در مقابل موشک های غزه

پست توسط shafagh »

موشک های دوربرد شلیک شده از غزه زندگی را در شمال و بخش های مرکزی اسرییل مختل کرده است. در حالیکه اسراییلی ها مجبور شده اند از ترس ان موشک ها در کنار حفاظ های تعبیه شده در خانه هایشان گوش بزنگ ازیر های هوایی بمانند. این در حالی است که حتی ایستگاه رادیویی اسراییلی پخش موسیقی با هر بار دریافت اخطار اژیر هوایی برنامه های خود را قطع می کند.
یکنفر از صهیونیست ها ساکن در " نتی وت" یکی از شهرهای شمالی اسراییل غاصب گفت : " ما بمحض شنیدن صدای اژیر به سمت زیر زمین هایی که در خانه هایمان حفر کرده ایم می رویم." گفتار این فرد صهیونیست بیانگر ان است که حتی شمالی ترین قسمت های فلسطین اشغالی در تیر رس موشک های نیروهای فلسطینی می باشد .
علاوه بر دو شهر بزرگ اسراییل " تل اویوو" و "اورشلیم" نیروهای مدافع غزه توانسته اند موشک هایی را شلیک کنند که به شهر " زیچرون یا آ کوو " که در فاصله 100 کیلومتری شمال غزه قرار دارد اصابت کرده است. این در حالی است که مبارزان غزه اعلام کرده اند ما هنوز از موشک های دوربردتر با توان تخریبی زیاد استفاده نکرده ایم.
لازم به ذکر است عملیات موشکی مبارزان فلسطینی پاسخی به جنایات جنگی اسراییل در بمباران دد منشانه غزه و بشهادت رساندن مردم بیگناه و غیر نظامی می باشد. انها اعلان کرده اند اگر اسراییل جنایات خود را توسعه دهد انها روز خوش برای اسراییل باقی نخواهند گذاشت و علاوه پرتاب موشک های مختلف از جمله موشک های قویتری که ساپورتر موشک های فعلی است مرزهای غزه را گورستان نظامیان صهیونیست خواهند کرد.
انها می گویند ما انتقام مردم بیگناه غیر نظامی غزه را که توسط بمباران عمدی مناطق مسکونی، توسط جلادان اسراییل به شهادت رسیده اند را از صهیونیسم خواهیم گرفت. کافی است نیروهای نظامی انها جرات کرده و پا به مرزهای غزه بگذارند تا انجا را برای انها جهنمی کنیم که صهیونیسم هیچ گاه از خاطر نبرد. اگر اسراییل دست از جنایت علیه مردم ما بر ندارد منتظر موشک هایی باشد که گنبد اهنین انها در مقابل ان بزانوی عجز در بیاید. همانطور که اسراییل دژخیم بیرحمانه و ناجوانمردانه مردم بیگناه ما که صاحبان این سرزمین هستند را به خاک و خون می کشد ما نیز فرشته های مرگ را بر سر انان فرود خواهیم اورد تا انجا که هیچ صهیونیستی جرات ماندن در فلسطین را پیدا نکند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”