مو های کنده شده بر میگرده؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

New Member

Re: ریش کنده شده از ریشه برمیگردد؟

پست توسط Sulduz2000 »

سلام من قسمتی از ریش چانم ام رو با موچین کندم که هم تراز بکنم کلی خیلی کندم الان بد شده میخواستم بپرسم امکان رشد ریش های کنده شده زیر چانم هست؟
New Member

Re: مو های کنده شده بر میگرده؟

پست توسط Bahar6363 »

سلام خسته نباشید یه سوال من دختر سه سالم موهاش رای پره های هم زن گیر کرد وکنده شد دوباره رشدمیکنه موهاش؟تقریبا قسمت وسط سرش هست؟
New Member

پست توسط mohamma۱۷d »

masood_pianist نوشته شده: چهارشنبه 22 مرداد 1393, 10:56 am سلام دوستان من مسعود هستم 21 ساله
اخیرا واسه زدن ماده صافی مو آرایشگاه رفتم و آرایشگر ناشی وقتی مواد روی سرم بود مو هام رو 15 دقیقه ای محکم شونه کشید و وقتی شونه رو دیدم مو هایی که کنده شده بود کم نبود ولی خودش می گفت که طبیعی هستش و موهایی هست که قبلا ریخته بوده.      احساس می کنم که حجم موهای پس سرم نسبت به قبل سبک تر شده و احساس خنکی پوستش رو دارم کمی. می خواستم بدونم اگر این رفتار 1 بار با مو بشه موی پس سرم در صورت ریخته شدن باز در میاد؟     
     از      
New Member

پست توسط mohamma۱۷d »

سلام داداش تو الان از وضع موهات راصی هستی؟؟
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4434 بار
سپاس‌های دریافتی: 8557 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

altional نوشته شده: شنبه 23 شهریور 1398, 1:40 pm سلام خسته نباشید ،من چند وقت بود وقتی استرس داشتم موهای جلوی سرم رو میکندم ،شاید حدود ۱۰۰ تا مو ،میخواستم بدونم دوباره درمیاد؟اخه حس میکنم پیاز یا ریشه هم همراه موهام کنده شده

سلام
پیاز مو با موی کنده شده در نمیاد . چیزی که در انتهای موی کنده شده دیده میشه ریشه ی مو هست .

موی کنده شده دوباره درمیاد به شرطی که پیاز مو مشکلی نداشته باشه

کلاً هر نخ مو یک عمر معینی داره و بالاخره می‌افته و به جایش موی نو درمیاد .

این مسئله باعث شده عده‌ای از مردم پول خرج کنند تا موهای کنده شده دیگه درنیاد مثل موهای صورت خانومها و بعضی از موهای ابرو و غیره

امروزه اینن کار بیشتر با کمک لیزر انجام میشه . اما با شوکهای الکتریکیبه صورت نقطه‌ای به پیاز مو هم انجام میشه با ولتاژ بالا مثل ۱۰۰۰ ولت ولی با آمپراژ بسیار بسیار بسیار کم که فقط یک سوزش قابل تحمل داره ولی پیاز مو رو به اصطلاح عقیم می‌کنه
صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های خودرو

صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های زندگی

برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهم در مورد تنظیمات اندروید

جسارتاً آموزش توبه به زبان ساده

توصیه‌های مهم امنیتی

توصیه‌های بسیار مهم بهداشتی

تاپیک جامع سرویس و تعمیر و مشاوره آبگرمکن و پکیج

سوالات سیستم آبرسانی ساختمان

دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”