35 تصویر از کشتی های متروک در سواحل

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

35 تصویر از کشتی های متروک در سواحل

پست توسط shafagh »

در سراسر دنیا هزاران کشتی در حال خدمت وجود دارند. این کشتی ها در اقیانوس های جهان پرسه می زنند تا نیازهای بشر در بعد حمل و نقل راحت و ارزان، ماهیگیری و دیگر موارد را بر اورده سازند. این ساختارهای بزرگ و محکم شناور با وجود بدنه هایی از فولاد، وقتی که دچار خشم طبیعت می شوند اصولا غیر قابل استفاده می شوند.
در زیر اقیانوس های جهان صدها و هزاران کشتی وجود دارد که از روزی که غرق شدند تا به امروز به سرعت زنگار گرفته و یا در مناطق سرد یخ زده اند و بمرور فراموش شده اند. در این بین کشتی های خوش شانسی هم بوده اند که در اعماق دریا فرو نرفته علیرغم هجوم امواج بطور کامل متلاشی و محو نشده اند و همجنان افراشته و بی حرکت باقی مانده اند. این کشتی ها در همان گودال های بیغوله و پر از ابی که مامن دائمی انها شده تا حدودی در برابر خشم طبیعت و زنگار مقاوم مانده اند اما برای ماهی ها و دیگر موجودات دریایی همانند خانه هایی شیک و امن هستند که می توانند در ان پناه گرفته و از زندگی لذت ببرند. این دو مورد ضد ونقیض در مورد کشتی های شکسته و رها شده سوژه خوبی برای نظر کردن و تماشای انهاست و لذا تعجبی ندارد که امروزه محل وجود این کشتی ها مقصدی برای توریست ها شده است.
در این مقاله ما گالری از تصاویر کشتی های شکسته و رها شده را ایجاد کرده ایم که بییندگان به تماشای انها پرداخته و مشعوف شوند. این کشتی ها شکل ها و اندازه های مختلفی داشته وهرکدام داستانی در باره مرگ خود دارند. اگر شمامی خواهید در باره این کشتی ها بیشتر بدانید می توانید به مرجع مربوط به انها مراجعه کرده ومطالب بیشتری را در باره ان مطالعه کنید یا از طریق موتورهای جستجو و یا ویکیپدیا مطالب بیشتری را بیابید.تصویرتصویر


ترجمه shafagh 2

دوستان ارجمند بقیه تصاویر را می توانند در سایت مرجع مشاهده نمایند

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”