سوپر اسپورت ها

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

سوپر اسپورت ها

پست توسط Hesam - 1994 »

اولین سوپراسپورت الکتریکی ایتالیا از یک برند ناشناخته خواهد بود


[External Link Removed for Guests]

سوپراسپورت الکتریکی Lavinia SE

نام خودروسازان ایتالیایی با ساخت سوپراسپورت‌های پرقدرت در هم آمیخته، اما این تولیدکنندگان همچون سایر خودروسازان نسبت به تولید خودروهای الکتریکی و هیبریدی اقدام کرده‌اند؛ چنانکه هفته‌ی پیش [External Link Removed for Guests] برداشت. البته افرادی چون مدیرعامل فراری همچنان به آینده‌ی خودروهای الکتریکی خوش‌بین نیستند. حال آنکه خبر رسیده که، اولین سوپراسپورت الکتریکی ایتالیا توسط یک برند ناشناخته روانه‌ی بازار خواهد شد.

به‌نظر می‌رسد برخلاف سوپراسپورت‌های پیشین تولید شده در ایتالیا، شاهد ارائه‌ی محصولی خواهیم بود که دیگر خبری از صدای غرش موتورها در آن نخواهد بود. استارت‌آپ Tecnicar یک کمپانی خودروسازی نوپای ایتالیایی است که روی تولید خودروهای الکتریکی شهری متمرکز است. این کمپانی سعی دارد تا اولین سوپراسپورت الکتریکی ایتالیا را با عنوان Lavinia SE روانه‌ی بازار کند. براساس اطلاعات منتشر شده انتظار می‌رود این خودرو قدرتی برابر ۸۰۰ اسب بخار داشته و قادر باشد تا در عرض ۳.۵ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. این خودرو را از نظر مشخصات شتاب و سرعت باید هم‌ردیف با فراری ۴۵۸ ایتالیا دانست. انتظار می‌رود این سوپراسپورت بدنه‌ای از جنس فیبرکربن داشته باشد.
تکنیکار در حال ساخت اولین پیش‌نمونه از این سوپراسپورت است که در شهر سیسیل ایتالیا واقع شده است. هنوز اطلاعاتی از جزئیات قیمت و مشخصات فنی این خودرو مشخص نشده است، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که Lavinia برای خریداران کمی گران تمام خواهد شد.
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”