تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط Hesam - 1994 »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز هم می بینیم وقتی یک عمل جنایت کارانه انجام می گیرد و اسید می پاشند به صورت زنان مظلوم، فوراً شبکه رسانه ای بیگانه وارد عمل می شود و با تیترهای مشابه سعی می کنند این اسید پاشی را به امر به معروف و نهی ازمنکر ربط بدهند.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی بسیج،‌ سردار محمد رضا نقدی گفت: اوج گیری محبوبیت انقلاب اسلامی و حرکت بسیج و حزب الله در جهان و خطری که گسترش نفوذ این جریان برای مستکبران ایجاد کرده است، آمریکا و رژیم صهیونیستی را به عکس العمل های جنایت کارانه ای واداشته است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین راه اندازی و هدایت گروه هایی با عملیات خشونت بار و نسبت دادن آن به مسلمین را از جمله عکس العمل های جنایتکارانه آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و افزود: راه اندازی گروه های تروریستی و بمب گذار و نسبت دادن آن به مسلمانان اهل سنت، تحریک روحانی نماهای شیعه نما به توهین به اهل سنت و ترغیب به انتقام گیری از اهل سنت به جای تکفیری ها و تشویق به قمه زنی و راه اندازی جریان جنایت کاری مانند القاعده و داعش نمونه هایی برای خشن جلوه دادن مسلمانان است.

سردار نقدی بر همین اساس اضافه کرد: امروز هم می بینیم وقتی یک عمل جنایت کارانه انجام می گیرد و اسید می پاشند به صورت زنان مظلوم، فوراً شبکه رسانه ای بیگانه وارد عمل می شود و با تیترهای مشابه سعی می کنند این اسید پاشی را به امر به معروف و نهی ازمنکر ربط بدهند.

وی ادامه داد: اولاً کدام مسلمانی است که نداند این کار جنایت است و به خودش اجازه دهد چنین عمل فجیعی را انجام دهد؟ ثانیاً اگر این عمل زشت کار یک آدم متحجر با کج فهمی از مذهب است، پس چرا زنان هرزه خیابانی با آرایش های آنچنانی را رها کرده است و زنانی را که حجاب نسبتاً موجهی داشته اند را هدف قرار داده است؟ چرا این کار همزمان با طرح قانون امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای اسلامی انجام شده است؟ چرا این کار در آستانه محرم و هفته امر به معروف و نهی ازمنکر انجام شده است؟

سردار نقدی تصریح کرد: همه اینها نشان می دهد حتی اگر سند و مدرک محکمی بر اینکه این اقدام شنیع با هدایت دشمن مستکبر صورت گرفته نداشته باشیم، ولی با قاطعیت می توانیم بگوییم مرتبط کردن این فعل حرام و شیطانی با نهی از منکر کار حساب شده عوامل رسانه ای بیگانه است. با این جو سازی رسانه ای آنها چند هدف را دنبال می کنند: ۱- امر به معروف و نهی از منکر را خشن و غیر قابل قبول جلوه دهند و مردم را از این واجب الهی منصرف کنند. ۲- نمایندگان مردم در مجلس را در تصویب قانون امر به معروف و نهی از منکر متزلزل کنند. ۳- چهره نیروهای ارزشی و انقلابی را مخدوش و برای غرب زدگان و بی بند و بارها مظلوم نمایی کنند و اعتبار اجتماعی درست کنند. ۴- با خشن جلوه دادن نیروهای حزب الله زمینه را برای بازگشت تجدید نظر طلبان به عرصه سیاسی و انتخابات فراهم کنند.

سردار نقدی در ادامه تاکید کرد: رسانه های فاسد و روزنامه های زنجیره ای کور خوانده اند؛ ملت ایران بسیار هوشیار تر است که بازی این جریانات را بخورد؛ این ملت عبور از فتنه های رسانه ای را در بازی عظیم 9 دی سال 88 تمرین کرده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: از وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی می خواهیم با سرعت عوامل این جنایت فجیع را که به احتمال قوی مرتبط با سرویس های اطلاعاتی غربی هستند دستگیر کنند و با حکم قضایی، حد اقل، قصاص و مقابله به مثل شوند. هرچند این با این فضای نا امنی که ایجاد کرده اند چه بسا مفسد فی الارض تلقی شوند. حتی اگر آسیب دیدگان هم عامل جنایت را بخشیدند، دستگاه قضایی از حقوق و امنیت عمومی نباید بگذرد و قصاص حداقل انتظار است.

سردار نقدی در خاتمه عنوان کرد: وزارت ارشاد و هیئت نظارت بر مطبوعات هم نباید بگذارد رسانه های فاسد و غربزده این جنایت را با مقدسات و واجباتی مثل امر به معروف و نهی از منکر مرتبط کنند و به این بهانه به تضعیف ارزش ها بپردازند.
[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 مرداد 1386, 11:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام به همگی

الان هر آدم عادی در خیابان باید یک مأمور اطلاعات باشد و در این مورد احساس مسئولیت کند و در صورت مشاهده مورد مشکوک، جزئیات را به خاطر بسپارد و در صورت لزوم به پلیس اطلاع بدهد.
موتور سواران اسید پاش از کلاه ایمنی استفاده می کنند تا هنگام سواری، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی به آن ها گیر ندهند. این در حالیست که در کشور ما خیلی کم اتفاق می افتد که راننده موتورسیکلت از کلاه ایمنی استفاده کند، دیگر چه برسد به این که برای نفر همراه خودش هم از کلاه استفاده کند. در صورت مشاهده موتور سوار دو پشته ای که کلاه ایمنی بر سر دارند و هر دو مرد هستند، باید تمام جزئیاتشان را به خاطر سپرد.
خیابان، کوچه، زمان، نوع پوشش و لباس ها و سایر جزئیات...
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط Hesam - 1994 »

KH.I.A.2500 نوشته شده:سلام به همگی

الان هر آدم عادی در خیابان باید یک مأمور اطلاعات باشد و در این مورد احساس مسئولیت کند و در صورت مشاهده مورد مشکوک، جزئیات را به خاطر بسپارد و در صورت لزوم به پلیس اطلاع بدهد.
موتور سواران اسید پاش از کلاه ایمنی استفاده می کنند تا هنگام سواری، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی به آن ها گیر ندهند. این در حالیست که در کشور ما خیلی کم اتفاق می افتد که راننده موتورسیکلت از کلاه ایمنی استفاده کند، دیگر چه برسد به این که برای نفر همراه خودش هم از کلاه استفاده کند. در صورت مشاهده موتور سوار دو پشته ای که کلاه ایمنی بر سر دارند و هر دو مرد هستند، باید تمام جزئیاتشان را به خاطر سپرد.
خیابان، کوچه، زمان، نوع پوشش و لباس ها و سایر جزئیات...ممنون دوست عزیز
ولی بنظر خودت یخورده در تدابیر امنیتی زیاده روی نکردی؟! تصویر
اینطوری که شما گفتی ، من یکی از این به بعد اگه موتور سوار دو پشته با کلاکاسکت ببینم رنگم میپره تصویر
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط shafagh »

اصولا برادران حزب الهی از همان ابتدای انقلاب تا بحال از بطن مردم بوده اند و نه تنها در همه امور با مردم سرو کار داشته و به انها خدمت کرده اند بلکه انها را از جان خود هم عزیز تر می دانند. ان ها انسان های عاقل و با بصیرتی هستند و بعیدترین چیزی که می توان به انها نسبت داد اینکه انها نسبت به مردم ستمی روا داشته باشند. اکثریت انها کسانی هستند که به مسجد می روند نماز جماعت می خوانند و بطور کلی با جماعات مختلف مردم در مراوده هستند. انسان های صبور و متحملی هستند که حتی بدی دیگران نسبت به خود را زود می بخشند و با به نهایت با مردم مهربان هستند و انها را برادران و خواهران خود می دانند. این گروه از خدمتگزاران و مخلصین مردم نه تنها چنین گناهان بزرگی و فجیعی را مرتکب نمی شوند بلکه اگر دشمنانی بخواهند به احاد مردم ظلم و ستمی روا بدارند تا پای جان مقابل انها خواهند ایستاد. اصولا این افراد پیرو شرایع و اوامر مقدس دین هستند و حتی از ارتکاب معاصی صغیره هم دوری می کنند. در زندگی اشان قانون، قواعد و نظم و نظام خاصی حاکم است تا بتوانند با اعمال صحیح و مبتنی بر عقل و سلم رضای خداوند را بدست اورند. نوک حمله دشمن قبل از مردم همیشه متوجه این ها بوده است زیرا ایشان همیشه خود و جان خود را سپر بلای مردم کرده اند
یادم می اید در دورانی که منافقین در شهرهای ایران طغیانگری و اغتشاش خود را شروع کرده بودند و حتی کم کم سروکله اسلحه هم در دست های انها پیدا شده بود مثل باران سنگ بطرف مردمی که علیه گروه های وابسته به شرق و غرب شعار می دادند پرتاب می کردند من همین جوانان حزب اله را می دیدم ( خودم کنار یک خیابان دورتر ایستاده بودم و داشتم تماشا می کردم ) که بی پروا در سیل و باران سنگ های پرتابی از جانب منافقین پیش می رفتند تا انها را در مسیر ان خیابان عقب برانند تا سنگ ها و پاره اجرها به انبوه جمعیت زن و مرد ی که در خیابان اصلی بودند برخورد نکند. بعضی از ان جوانان حزب الهی برای اینکه بتوانند زودتر به سمت منافقین بروند که انها را از محل دور کنند کت هایشان را در اورده و مقابل صورتشان حائل کرده بودند تا حد اقل سنگ به سر و صورتشان نخورد. والله این ها برای خودشان هیچ ارزشی قائل نبودند اما مردم را از جانشان هم بیشتر دوست می داشتند و می خواستند به انها صدمه ای نرسد.
بطور کل حزب الله یعنی گروهی که برای خدا کار می کنند و اگر معنا این باشد که هست همه مردم مومن و مسلمان ایران حزب الهی هستند و البته ان گروه از جوانان حزب الله را که جانفشانی بیشتری برای اسلام مردم و انقلاب می کنند می توانیم جان فدایان مردم بدانیم. انها هیچ خصومت فردی و خاصی با کسی ندارند و تنها در مقابل جریاناتی می ایستند که ضد اسلام و ضد مردم است و از خارج هدایت می شود. این تهمت بزرگی است به این قشر مدافع ملت است که اینگونه اعمال موهن و ضد انسانی علیه یک یا چند خواهر اصفهانی را به انها نسبت دهند. ریشه این رفتار های ددمنشانه و ضد مردمی را باید در جایی پیدا کرد که 200000 نفر انسان را یکباره با دو بمب اتم می کشد و یا هواپیمای مسافر بری را با موشک هدف قرار می دهد و یا فریب خوردگانی را در روز عاشورا ی حسینی وا می دارد تا به خیابان ها حمله کرده شعارهای استکباری را در قالب های جدید سر بدهند بشکنند، بسوزانند تخریب کنند و کف بزنند و سوت بزنند و جلو دوربین ها در خارج برقصند و بگویند " رای ما رو پس بدید".
ریشه هرچه جنایت که در فبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب در ایران واقع شده از جمله همین چند اعمال سبعانه تاسف بار اخیر در اصفهان از قبل امریکا و اسراییل است و طراحان هر توطئه ای در ایران انها هستند.
این رسانه های واقعا بیگانه هم که از جانب استکبار جهانی ارتزاق می شوند تا از هم نظر فرهنگی و اخلاقی و هم نشر اخبار و تقسیر های توطئه امیز به بعض جوان ایران صدمات فکری و روحی وارد کنند همان گروه هایی هستند که امریکا و اسراییل از دهان انها حرف می زنند همان کسانی که کلمه ایرانی بودن را بدروغ به خود می چسبانند اما می گویند " ایران که نفت دارد دیگر چه نیازی به انرژی اتمی دارد؟!" و تازه با دعوت کردن ایرانی نماهای غربی به دور میز گرد مرتب پیرامون این موضوع سخن پراکنی داشتند... اف بر این گروه خائن به ملت و مملکت ایران، که ارزوی ایرانی عقب مانده و وابسته را دارند که با جوانانی بیسواد و هیپی مسلک محلی مجدد برای عیش و نوش های قبیح انان و محل غارتی برای دنیای استکبار شود که نفت و معادن دیگر ما را چپاول و با بدست گرفتن زمام امور سیاسی و اجتماعی ایران بطور کل مالک این مرز و بوم شوند. انها بشدت ناراحت هستند که ایران در حال پیشرفت است و به تکنولوژی هایی دست یافته که تا بحال در انحصار کشورهای پیشرفته بوده. انها از این عصبانی هستند که اکثریت قریب به اتفاق جوانان ایران در حال تحصیل در مدارس و دانشگاه ها و یا سایر مراکز اموزشی هستند. انها در این اتش حسد و رشک می سوزند که ایران در تمام زمینه ها و با دست همین جوانان متخصص فارغ التحصیل مراکز دانشگاهی و در زمینه تکنولوژی و تولیدات در حال رسیدن به پای کشورهای صاحب نام جهان بوده و حتی در بعض موارد جلوتر هم رفته است. تمام سعی انها این است که در کنار توطئه های سیاسی جهان استکبار، در بعد تبلیغات جلو این رشد و شکوفایی را بگیرند. همین شبکه بیچاره " من و تو " که در مقابل عظمت این ملت و اقشار تحصیلکرده و متخصص ایران حرفی برای گفتن ندارد دست به دامن پخش فیلم های سیاه و سفید ابگوشتی چهل سال قبل آق ناصر و آق رضا پاشنه طلا و امثال ان شده که بدبختی و نکبت و فضاحت از سر و پای انها می بارید و سندی بر دوران افول ستاره افتخار ایران بزرگ در دستان دستگاه خائن و وابسته سلطنت و امریکا و اسراییل بود.
بهر حال سخن انقدر پیرامون این موضوعات زیاد است که شاید محتاج چندین و چند کتاب باشد ولی برای دور نشدن از اصل مبحث عرض بنده این است که باید دشمن را شناخت. باید حواس ما ایرانیان مسلمان جمع باشد که سنگ ار کجا امده و از چه سمت تاریکی رها شده است. ان دشمنانی که همیشه این توطئه ها را طراحی کرده اند از همان ابتدا با امام، انقلاب، مردم و خدمتگزاران به این مردم خصومت داشته اند و همیشه سعی کرده اند با این روش های موذیانه افکار بعض افراد ساده اندیش را به انحراف بکشند.
همه باید بدانند هیچ فرد خداپرست دوستدار اسلام ،انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی کاری نمی کند که خلاف دین و قوانین دین باشد و دست به اعمال سبعانه ای امثال این نمی زند که نه تنها مورد غضب خداوند و هتک شعائر انسانی و جوانمردی بوده بلکه باعث مخدوش شدن چهره نورانی انقلاب و جمهوری اسلامی شود.
آخرین ويرايش توسط 1 on shafagh, ويرايش شده در 0.
Novice Poster
Novice Poster
پست: 52
تاریخ عضویت: جمعه 28 تیر 1392, 11:55 am
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 130 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط Behzad.ir »

shafagh 2 نوشته شده:اصولا برادران حزب الهی از همان ابتدای انقلاب تا بحال از بطن مردم بوده اند و نه تنها در همه امور با مردم سرو کار داشته و به انها خدمت کرده اند بلکه انها را از جان خود هم عزیز تر می دانند. ان ها انسان های عاقل و با بصیرتی هستند و بعیدترین چیزی که می توان به انها نسبت داد اینکه انها نسبت به مردم ستمی روا داشته باشند. اکثریت انها کسانی هستند که به مسجد می روند نماز جماعت می خوانند و بطور کلی با جماعات مختلف مردم در مراوده هستند. انسان های صبور و متحملی هستند که حتی بدی دیگران نسبت به خود را زود می بخشند و با به نهایت با مردم مهربان هستند و انها را برادران و خواهران خود می دانند. این گروه از خدمتگزاران و مخلصین مردم نه تنها چنین گناهان بزرگی و فجیعی را مرتکب نمی شوند بلکه اگر دشمنانی بخواهند به احاد مردم ظلم و ستمی روا بدارند تا پای جان مقابل انها خواهند ایستاد. اصولا این افراد پیرو شرایع و اوامر مقدس دین هستند و حتی از ارتکاب معاصی صغیره هم دوری می کنند. در زندگی اشان قانون، قواعد و نظم و نظام خاصی حاکم است تا بتوانند با اعمال صحیح و مبتنی بر عقل و سلم رضای خداوند را بدست اورند. نوک حمله دشمن قبل از مردم همیشه متوجه این ها بوده است زیرا ایشان همیشه خود و جان خود را سپر بلای مردم کرده اند
یادم می اید در دورانی که منافقین در شهرهای ایران طغیانگری و اغتشاش خود را شروع کرده بودند و حتی کم کم سروکله اسلحه هم در دست های انها پیدا شده بود مثل باران سنگ بطرف مردمی که علیه گروه های وابسته به شرق و غرب شعار می دادند پرتاب می کردند من همین جوانان حزب اله را می دیدم ( خودم کنار یک خیابان دورتر ایستاده بودم و داشتم تماشا می کردم ) که بی پروا در سیل و باران سنگ های پرتابی از جانب منافقین پیش می رفتند تا انها را در مسیر ان خیابان عقب برانند تا سنگ ها و پاره اجرها به انبوه جمعیت زن و مرد ی که در خیابان اصلی بودند برخورد نکند. بعضی از ان جوانان حزب الهی برای اینکه بتوانند زودتر به سمت منافقین بروند که انها را از محل دور کنند کت هایشان را در اورده و مقابل صورتشان حائل کرده بودند تا حد اقل سنگ به سر و صورتشان نخورد. والله این ها برای خودشان هیچ ارزشی قائل نبودند اما مردم را از جانشان هم بیشتر دوست می داشتند و می خواستند به انها صدمه ای نرسد.
بطور کل حزب الله یعنی گروهی که برای خدا کار می کنند و اگر معنا این باشد که هست همه مردم مومن و مسلمان ایران حزب الهی هستند و البته ان گروه از جوانان حزب الله را که جانفشانی بیشتری برای اسلام مردم و انقلاب می کنند می توانیم جان فدایان مردم بدانیم. انها هیچ خصومت فردی و خاصی با کسی ندارند و تنها در مقابل جریاناتی می ایستند که ضد اسلام و ضد مردم است و از خارج هدایت می شود. این تهمت بزرگی است به این قشر مدافع ملت است که اینگونه اعمال موهن و ضد انسانی علیه یک یا چند خواهر اصفهانی را به انها نسبت دهند. ریشه این رفتار های ددمنشانه و ضد مردمی را باید در جایی پیدا کرد که 200000 نفر انسان را یکباره با دو بمب اتم می کشد و یا هواپیمای مسافر بری را با موشک هدف قرار می دهد و یا فریب خوردگانی را در روز عاشورا ی حسینی وا می دارد تا به خیابان ها حمله کرده شعارهای استکباری را در قالب های جدید سر بدهند بشکنند، بسوزانند تخریب کنند و کف بزنند و سوت بزنند و جلو دوربین ها در خارج برقصند و بگویند " رای ما رو پس بدید".
ریشه هرچه جنایت که در فبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب در ایران واقع شده از جمله همین چند اعمال سبعانه تاسف بار اخیر در اصفهان از قبل امریکا و اسراییل است و طراحان هر توطئه ای در ایران انها هستند.
این رسانه های واقعا بیگانه هم که از جانب استکبار جهانی ارتزاق می شوند تا از هم نظر فرهنگی و اخلاقی و هم نشر اخبار و تقسیر های توطئه امیز به بعض جوان ایران صدمات فکری و روحی وارد کنند همان گروه هایی هستند که امریکا و اسراییل از دهان انها حرف می زنند همان کسانی که کلمه ایرانی بودن را بدروغ به خود می چسبانند اما می گویند " ایران که نفت دارد دیگر چه نیازی به انرژی اتمی دارد؟!" و تازه با دعوت کردن ایرانی نماهای غربی به دور میز گرد مرتب پیرامون این موضوع سخن پراکنی داشتند... اف بر این گروه خائن به ملت و مملکت ایران، که ارزوی ایرانی عقب مانده و وابسته را دارند که با جوانانی بیسواد و هیپی مسلک محلی مجدد برای عیش و نوش های قبیح انان و محل غارتی برای دنیای استکبار شود که نفت و معادن دیگر ما را چپاول و با بدست گرفتن زمام امور سیاسی و اجتماعی ایران بطور کل مالک این مرز و بوم شوند. انها بشدت ناراحت هستند که ایران در حال پیشرفت است و به تکنولوژی هایی دست یافته که تا بحال در انحصار کشورهای پیشرفته بوده. انها از این عصبانی هستند که اکثریت قریب به اتفاق جوانان ایران در حال تحصیل در مدارس و دانشگاه ها و یا سایر مراکز اموزشی هستند. انها در این اتش حسد و رشک می سوزند که ایران در تمام زمینه ها و با دست همین جوانان متخصص فارغ التحصیل مراکز دانشگاهی و در زمینه تکنولوژی و تولیدات در حال رسیدن به پای کشورهای صاحب نام جهان بوده و حتی در بعض موارد جلوتر هم رفته است. تمام سعی انها این است که با در کنار توطئه های سیاسی جهان استکبار در بعد تبلیغات جلو این رشد و شکوفایی را بگیرند. همین شبکه بیچاره " من و تو " که در مقابل عظمت این ملت و اقشار تحصیلکرده و متخصص ایران حرفی برای گفتن ندارد دست به دامن پخش فیلم های سیاه و سفید ابگوشتی چهل سال قبل آق ناصر و آق رضا پاشنه طلا و امثال ان شده که بدبختی و نکبت و فضاحت از سر و پای انها می بارید و سندی بر دوران افول ستاره افتخار ایران بزرگ در دستان دستگاه خائن و وابسته سلطنت و امریکا و اسراییل است.
بهر حال سخن انقدر پیرامون این موضوعات زیاد است که شاید محتاج چندین و چند کتاب باشد ولی برای دور نشدن از اصل مبحث عرض بنده این است که باید دشمن را شناخت. باید حواس ما ایرانیان مسلمان جمع باشد که سنگ ار کجا امده و از چه بعد تاریکی رها شده است. ان دشمنانی که همیشه این توطئه ها را طراحی کرده اند از همان ابتدا با امام، انقلاب، مردم و خدمتگزاران به این مردم خصومت داشته اند و همیشه سعی کرده اند با این روش های موذیانه افکار بعض افراد ساده اندیش را به انحراف بکشند.
همه باید بدانند هیچ فرد خداپرست دوستدار اسلام ،انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی کاری نمی کند که خلاف دین و قوانین دین باشد و دست به اعمال سبعانه ای امثال این نمی زند که نه تنها مورد غضب خداوند و هتک شعائر انسانی و جوانمردی بوده بلکه باعث مخدوش شدن چهره نورانی انقلاب و جمهوری اسلامی شود.


عجب!! حاجی ماجرای پهپاد rq رو از قلم انداختی!
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 مرداد 1386, 11:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام

پیش از این اسیدپاشی ها مدت ها بود یک مشت آدم بی شعور در بعضی از خیابان ها برای تفریح و خنده به سمت دخترها ماست و آب و سایر مایعات می پاشیدند. اگر آن ولگردهای بی ظرفیت که اتفاقاً از قشر مذهبی جامعه هم نبودند(بنا به گفته شاهدان عینی) و من صلاح نمی دانم و مایل نیستم تشریح کنم که از کدام قشر بودند!! آن کثافت کاری ها را نمی کردند، شاید الان کار به این جا نمی کشید.
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 مرداد 1386, 11:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام و درود

ممنون دوست عزیز
ولی بنظر خودت یخورده در تدابیر امنیتی زیاده روی نکردی؟!
اینطوری که شما گفتی ، من یکی از این به بعد اگه موتور سوار دو پشته با کلاکاسکت ببینم رنگم میپره


در مورد به خاطر سپردن جزئیات افراد مشکوک من خودم بارها از این روش استفاده کرده ام و نتیجه خوبی هم گرفته ام!
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Novice Poster
Novice Poster
پست: 52
تاریخ عضویت: جمعه 28 تیر 1392, 11:55 am
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 130 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط Behzad.ir »

[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 مرداد 1386, 11:53 pm
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام

بعضی ها به زن مردم تهمت بدحجابی می زنند تا در این آشفته بازار، عقده گشایی سیاسی کنند...
خدا همه را به راه راست هدایت کند!!!
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 172
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 13 اسفند 1391, 6:09 pm
سپاس‌های ارسالی: 664 بار
سپاس‌های دریافتی: 1162 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط میگ 35 »

Behzad.ir نوشته شده:http://baharnews.ir/vdcdk50o.yt0x96a22y.html


با سلام
چرا این سایت از خبرگزاری اصول گرایی که گفته حرفی نزده اینکه بگیم یک سایت اصولگرا این حرف را بزنه بدون ذکر نامش یکم واسم عجیبه
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تحلیل سردار نقدی از ماجرای اسید پاشی

پست توسط Hesam - 1994 »

آره
نمیشه به خبرشون اعتماد کرد
حزب گرایی هم گاهی اوقات بد چیزیه تو این مملکت
بعضی از اعضای حزبها فقط خداخدا میکنن یه تریبون بیوفته دستشون تا حزب مقابل رو تخریب کنن
بهرطریقی :-P
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”