۷ دلیلی که کاربران، اندروید را برآیفون ترجیح می‌دهند!!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2342 بار
تماس:

۷ دلیلی که کاربران، اندروید را برآیفون ترجیح می‌دهند!!

پست توسط serat&mersad »

[HIGHLIGHT=#FFFF00]
۷ دلیلی که کاربران، اندروید را برآیفون ترجیح می‌دهند!!! 

اگر برای تصمیم گیری خرید بین گوشی‌های اندرویدی و آیفون مانده‌اید، کاربران اندرویدی برای انتخاب خود ۷ دلیل عمده دارند که به آن‌ها در ادامه مطلب خواهیم پرداخت. می‌توانید با توجه به هر کدام دقت تصمیم گیری خود را بالاتر ببرید و انتخاب صحیح‌تری داشته باشید.

1: گوشی‌‌های اندرویدی همگام سازی بهتری با سرویس‌های گوگل مثل جیمیل، نقشه و تقویم گوگل دارند. شما می‌توانید همیشه زودتر از کاربران آیفون از این سرویس‌ها بهره‌مند شوید.

[External Link Removed for Guests]

2: بسیاری از گوشی‌های اندرویدی به شما اجازه می‌دهند باتری دستگاه را تعویض کنید. این امکان بسیار خوبی است، چرا که باتری‌ها در گذشت زمان با افت شارژدهی رو به رو خواهند شد.

3: خیلی از گوشی‌های اندرویدی به شما اجازه اضافه کردن کارت‌های حافظه میکرو SD را می‌دهند. پس می‌توانید هر گاه که خواستید مقدار حافظه بیشتری به گوشی خود اضافه کنید.

4: گوشی‌های اندرویدی اجازه نصب لانچر‌های مختلف را می‌دهند. از این طریق می‌توانید صفحه خانگی دستگاه را هر گونه که خواستید شخصی سازی کنید.

5: آن‌ها با کابل استاندارد USB شارژ می‌شوند که بسیار متداول‌تر از کابل لایتنینگ اپل است. یعنی اگر کابل شارژر را همراه نداشته باشید به سادگی می‌توانید از کابل دیگران استفاده کنید.

6: از لحاظ سخت‌افزاری انتخاب‌ها در بین گوشی‌های اندرویدی بسیار گسترده است. از نمایشگر‌های ۶ اینچی تا صفحه نمایش‌های خمیده.

7: شما همچنین می‌توانید با نیمی از قیمت آیفون، یکی از بهترین دستگاه‌های اندرویدی را خریداری کنید. یکی از انتخاب‌های خوب می‌تواند وان پلاس وان باشد که تنها ۳۵۰ دلار هزینه برای شما خواهد داشت.

بدون شک آیفون و گوشی‌های ویندوز فونی نیز برتری‌های نسبت به اندروید دارد.

منبع خبر: zoomit.ir
آخرین ويرايش توسط 1 on serat&mersad, ويرايش شده در 0.
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

Captain II
Captain II
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5189 بار
سپاس‌های دریافتی: 8626 بار

Re: ۷ دلیلی که کاربران، اندروید را برآیفون ترجیح می‌دهند!!

پست توسط A3eman »

"خیلی از گوشی‌های اندرویدی به شما اجازه اضافه کردن کارت‌های حافظه میکرو SD را می‌دهند. پس می‌توانید هر گاه که خواستید مقدار حافظه بیشتری به گوشی خود اضافه کنید."

ههه....nexus 6 که معروف به اصیل ترین گوشی اندرویدی نه قابلیت اضافه کردن کارت حافظه و تعویض باتری ولی عکسش رو زده
اگر هم قرار بود مردم به خاطر این دلایل گوشی های اندرویدی رو به آیفون ترجیح بدن هیچ وقت گوشی های آیفون پر فروش ترین گوشی های دنیا نمیشدن
قطعا هم نویسنده این مطلب نفرت بسیار ویژه ای نسبت به اپل و سیستم عامل ios و گوشی های ایفون داشته چرا که در آخر مطلب گفته گوشی های آندرویدی و ویندوزی نسبت به آیفون برتری دارند
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3057 بار

پست توسط SMH »

A3eman, اگه به متن دقت کنید ، نوشته خیلی از گوشی های اندرویدی ...... اما ننوشته همه ی گوشی ها این قابلیت رو دارند .
کلا با طرفدارهای گوشی های ایفون نمیشه منطقی صحبت کرد
هرچی بگی در اخر تجمل گرایی خودشون رو قبول می کنن و نمی خوان قبول کنند که در سیاست ها و سیستم عامل ios تناقض و مشکلات و محدودیت های زیادی به چشم می خوره ، برعکس سری گوشی های اندرویدی .....
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
Captain II
Captain II

پست توسط A3eman »

والا من نه تابحال گوشی آیفون داشتم و دارم و من فقط یه نوت 4 اسنپ دارم و یه آیپد 4
و فقط طی 10-20 دقیقه ای که با گوشی آیفون 6 پلاس یکی از دوستان کار کردم بسیا مجذوبش شدم و از خرید نوت بسیار پشیمان شدم...
پیشنهاد میکنم شما طبق اون جمله ی معروفی که میگه باید با گوشی های آیفون کار کنی تا بفهمی آیفون یعنی چی یک بار عمل کنید تا کیفیت و حس گوشی به شما منتقل بشه و اون موقع ست که میاین و حسرت میخورین که چرا یه گوشی آیفون ندارم....بله داستان این است
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH »

A3eman, شاید در نگاه اول و یا حتی چند روز اول کار با اون مجذوبش بشی و لذت بخش باشه اما به نظرتون در دراز مدت با محدودیت های موجود می تونید کنار بیاید؟؟!!!!
یک لانچر یا همون واسته ی گرافیکی تکراری و خسته کننده ، نصب نرم افزار ...... ، کنترل های گاه و بی گاه ، عدم تعویض باتری ، عدم استفاده از حافظه ی خارجی ، جابه جا کردن یک فایل بین کامپیوتر و گوشی یا گوشی به گوشی کلی دردسر باید کشید ....
بازم نیاز هست که بگم ؟؟؟!!!؟؟؟!!!
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
Captain II
Captain II

پست توسط A3eman »

این بگم بگمی که شما راه انداختید اصلا عادلانه نیست و باید نکات مثبت رو هم بگین
آپدیت های راحت و آسان و به موقع....
امنیت فوقالعاده زیاد.....
ارائه ی نرم افزار های فوقالعاده قوی برای کسانی که نسبت به امنیت دیوایس اپلی خودشون وسواس دارن....
دوربین های بسیار با کیفیت و فوقالعاده......دوربین 5 مگاپیکسلی آیپد من از دوربین 20.7 مگاپیکسلی z1 دوستم تصاویری بسیار بهتر و نسبت نوت 4 16 مگاپیکسلی خودم با کمی کیفیت کمتر عکس میگیره...
بازی های فوقالعاده گرافیکی و اختصاصی ios که کاربر هر دیوایس آندرویدی آرزوی نصب این بازی روی دیوایس خودش رو داره...
اجرای بازی های فوقالعاده سنگین و گرافیکی بدون حتی کوچکترین لگ و هنگ......آن هم تنها با 1 گیگ رم
قابلیت جدیدا اضافه شده otg برای دیوایس های اپلی.....
عدم افت شدید قیمت.....گوشی iphone 5s تا قبل از رونمایی آیفون 6 و 6+ 2300 قیمت داشت و الان با رونمایی از سری 6 آیفون رسیده به 2100 یعنی تنها 200 هزارتومان اختلاف قیمت ولی گوشی نوت 4 من با قیمت 2650 هزارتومان الان رسیده به 2180 هزارتومان.
بگم؟؟؟بگم؟؟؟؟
ادامه دارد....(در پست بد در مورد معایب آندروید مینویسم)
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2342 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad »

A3eman عزیز :razz: در آخر مقاله نوشته شده:

[HIGHLIGHT=#FFFF00]بدون شک آیفون و گوشی‌های ویندوز فونی نیز برتری‌های نسبت به اندروید دارد. 

یعنی ما نمیگیم که گوشی آیفون یا سیستم عاملIOS حرفی برای گفتن نداره!!! و کلا" اون خط آخر رو نویسنده برای این قرار داده که افرادی که عاشق IOS و ویندوز موبایل هستند در برابرش جبهه نگیرن!!!

من خودم تا به حال تجربه ای با گوشیهای اپل و سیستم عامل IOS نداشتم و فقط در حدِ مطالعه توی وب و مجلات باهاش آشنایی دارمتصویر و بدم نمیاد یه آیفون 6 پلاس داشته باشم، فقط یه موردی که خیلی تو ذوقم میزنه اینه که من عاشق محیط دسکتاپم یعنی گوشیم باید صفحه اصلی داشته باشه مخصوصا" بدون ویجت یعنی والپیپر خالیتصویر
متاسفانه اپل صفحه اصلیش با بخش منو فرقی نمیکنه، درسته این نظر شخصی و سلیقه ایِ منه اما برای من که شخصی سازی خیلی برام مهمه یه فاجعه ست!!!تصویر
من وقتی فهمیدم روی یه گوشیِ هوآوی لانچر نصب نمیشه کلا" قیدشو زدم!!! :| پس ببینید چقدر این موضوع میتونه برای یه کاربر مهم باشه!!!تصویر
و اینکه میفرمائید گوشی آیفون جزء پرفروش ترین گوشیهای دنیاست، خیلی عجیب نیست چون آیفون سیستم عامل یونیک و متمایزی نسبت به گوشیهای دیگه دنیا داره و این یکتا بودنش دلیل برتری نیست، و در مقابل گوشیهای با سیستم عامل آندروید N مدل توی بازار وجود داره{سامسونگ. ال جی. سونی. موتورولا. هوآوی .و....} هر برند از برند دیگه زیباتر خوش ساخت تر و...
وقتی میخوایم یه گوشی آندرویدی بخریم گزینه های زیادی روی میز وجود داره که انتخاب خیلی سخت میشه ولی وقتی میخوایم یه گوشی با سیستم عامل آی او اس بخریم فقط یه گزینه داریم و اونم قطعا" اپله{درسته اپل کیفیت ساخت خوبی داره سیستم عاملش نیازی به رم بالا نداره روان هست و...}پس پرفروشتر بودنش خیلی عجیب نیست!!!
با این تفاسیر سامسونگ خیلی هنر کرده با وجود استفاده از سیستم عامل همه گیری مثه آندروید اینقدر فروشش بالا ست!!!تصویر
همزمان دارم توی جامعه مجازی سنترال هم کامنت میخونم، بقیه عرایضم باشه برای پست بعدی!!!تصویر
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH »

A3eman, در مورد اپدیت کاملا باهاتون موافقم و شما باید این رو در نظر بگیرید که گوشی های سری نکسوز که خاص اندروید هستند بصورت کامل تا مدت زیادی اپدیت می شند و سایر برندها مثل سامسنگ و سونی و ... برای اینکه سود بیشتری نصیب خودشون بشه از ارائه ی اپدیت های طولانی منصرف میشن و تنها خواستشون خرید گوشی های جدیدشون هست و این طمع کارانه هست و مورد قبول من نیست ....
پس این مشکل مربوط به اندروید نمیشه ......

در مورد امنیت به قول اقای عظیمی قبلا صحت داشت ، اما شما الان دیگه نمی تونید این حرف رو بزنید ، روزی بود که ios بخاطر امنیت بالای خودش اندروید رو مسخره می کرد ولی حالا چندین ویروس برای سیستم عامل ios هم کشف شده و دریغ از حتی 1 انتی ویروس که براش موجود باشه و بشه بر علیه این ویروس ها ازش استفاده کرد .....
در حالی که برای اندروید قوی ترین انتی ویروس ها وجود دارند .
همون طور که می دونید وقتی کسی از مشکل امنیتی در یک سیستم عامل خبر داشته باشه به دنبال راه چاره میگرده در حالی که ios به کاربراش میگه ویروسی وجود نداره و کاربران هم خودشون رو برای ویروسی شدن اماده نمی کنند و اقدام پیشگیرانه ای انجام نمی دن.

در مورد دوربین هم اگه شما به دیجیاتو یه سری بزنید و نتیجه ی تست دوربین های مطرح رو تماشا بکنید متوجه می شید که کدوم دوربین بهتره .....
حتما این یک مورد رو توی نت جست و جو کنید و نتیجه رو ببینید و به جواب سوالتون برسید .

در مورد بازی های گرافیکی نمی تونم نظر بدم ، چون خودم بازی انچنان گرافیکی انجام نمی دم و با ios هم تا حالا بازی نکردم .....
پس ترجیح می دم چیزی نگم ، اما مطمئنا در همون حد برای اندروید هم چنین بازی هایی وجود داره .

در مورد لگ زدن هم که بحث یکم تخصصی می شه و اون مربوط به سیستم عامل اندروید هست ، چون از جاوا سرچشمه می گیره موقع اجرای بازی یه سری فایل بوجود میاره و موقع خارج شدن از اون هم اون فایل ها پاک می شه و این فرایند کمی وقت گیر هست و باعث میشه یکم کندی بوجود بیاد.
در ضمن برای اندروید دیگه هر بچه ای هم برنامه مینویسه و این برنامه نوشته شده متاسفانه چون بهینه نیست باعث ایجاد لگ و کندی می شه که ما اون رو به چشم کندی و بد بودن سیستم عامل اندروید می بینیم
اما در اخر این مورد رو موافقم که ios از اندروید روونتر هست.

اگه otg برای ios دارها ارزو هست برای کاربرای اندروید خاطرست .....

افت قیمت گوشی بده؟؟؟!!!!
بده که کاربران با حداقل پول بتونن گوشی بگیرن؟؟؟!!!
من که خودم از این روند خیلی خوشم میاد و ازش استقبال می کنم ، خلی عالیه که یکم صبر کنی و بتونی بعد اون صاحب یه گوشی خوش قیمت بشی .....

امیدوارم قانع شده باشید و به جواب حرف هاتون رسیده باشید .

اوووووف
خیلی نوشتم خسته شدم ، اگه جایی مشکل دیدید به بزرگواری خودتون ببخشید چون در لحظه فکر کردم و جوابتون و دادم.

با تشکر که به بحث ادامه دادید.
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
Captain II
Captain II

پست توسط A3eman »

serat&mersad, عزیز
این موضوعی که شما در مورد لانچر نقل کردید و گفتید یه بحث سلیقه ای....
و بنظر من شمایی که به یه سری از این مسائل سلیقه ای اهمیت میدین اگر فقط برای 5 دقیقه یکی از گوشی های آیفون رو دستتون بگیرید...قید لانچر و شخصی سازی رو که هیچ حتی حاضرید محدودیت بولوتوس رو هم به خاطر یه آیفون بپذیرید....
پس حتما برای چند دقیقه هم که شده آیفون رو دستتون بگیرید
و mojtaba13721372, عزیز
1.شما برید توی اپ استور اپل سرچ کنید آنتی ویروس و با نرم افزارها امنیتی و قدرتمند از جمله:lookout،mcafee،norton و..... مواجه میشید که این ها همگی برای همین چند عدد از بد افزار های موجود ساخته شدن و برای کسانی که به امنیت خود بسیار حساس هستند و وسواس خاصی دارند بسیار کاربردی.... الان یه اسکرین شات میگیرم و میذارم
2.و در مورد otg هم که برای کاربران آندرویدی تبدیل به خاطره شده....بگم که مهم این است که برای اپل دارها هم عرضه شده و این خودش یک موضوع مهم

3.منظور بنده رو در مورد قیمت اشتباه متوجه شدید........شما اگر یک گوشی غیر آیفونی رو مثل نوت 4 رو بعد از 1 ساعت کار کردن بخواین پس بدین با افت قیمتی حدود 400-500 تومانی مواجه میشین در حالی که اگر شما پارسال آیفون رو با قیمت 2300 هزارتومان خریداری کرده باشید همین الان میتونید با قیمت 2100 هزارتومان به فروش برسونید و این موضوع هم بسیار مهم
منم خستم شد از بس تایپیدم....و این قصه ادامه دارد......خستتتتتتم شدددد.یه اپل باز بیاد کمک لطفاااا
Captain II
Captain II

پست توسط A3eman »

سرعت کمه و نمیتونم آپلود کنم پس بیزحمت خودتون به سایت آیتیونز اپل برید و اونجا آنتی ویروس رو سرچ کنید تا ببینید چه آنتی ویروس هایی برای ios عرضه شده و اگر یه سر هم به سایت خود شرکت های معروف آنتی ویروس بزنید میبینید که یه نسخه ی ios از همون نرم افزار برای آیفون و آیپد وجود داره..
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH »

A3eman, خب پس قول دارید که دیگه ios هم عین اندروید ایمن نیست؟؟؟!!؟؟؟!!! :-)

ماشالله نصب نرم افزار هم که فقط باید از طریق اپ استور نصب بشه یا گوشی جیلیبریک بشه ...... :grin:

تازشم دیگه استفاده از بلوتوث منقضی شده و کمتر کسی ازش استفاده می کنه و همه از وای فای برای انتقال فایل استفاده می کنن ( به کسی هم نگو وقتی ios رو جیلیبریک کنی می تونی از یه قسمتش شبیه بلوتوث استفاده کنی ، البته مطئن نیستم چون از یه ios باز شنیدم)

در مورد قیمت گوشی های اندروید بله اما خبر از خرید و فروش گوشی های ایفون ندارم ، به نظر خودتون این منطقی هست؟؟؟!!!
به نظر خودتون ، شما یه وسیله رو بگیرید کلی ازش اتفاده کنید بعدشم بیاید به همون قیمت اولیه بفروشید؟؟؟!!!
این وسط اون نفر دومی که می خواد بخره مگه دیوونست بخواد اونو بخره؟؟؟!!!! میره یه جدیدش و می خره دیگه !!!!!!!!!
بازم از اون حرفای اپلی زدیداااااا :grin:

تازه بحث داره به جاهای جالب می رسه :grin:
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
Captain II
Captain II

پست توسط A3eman »

iOS صد در صد ايمن و اين نرم افزار هاي أمنيتي هم به خاطر همين چند تا بد افزار موجود هست كه تنها راه ورود اون هن به دستگاه استفاده از نرم افزار هاي مديريت فايل چيني نظير تانگبو هست.....
همين اپ استور باعث ميشه همه ي اپليكيشن ها از ف_ * ل*_ ت ر قدرتمندي رد بشن و هيچ بد افزار چيني نتونه به دستگاه راه پيدا كنه....
براي نصب نرم افزار هم كه كافيه از توي خود اپ استور توي خود ديوايس أقدام كني كه اين هم بسيار سريع و راحت.......
بله با جيلبريك هم ميتوني محدوديت بولوتوس رو برداري ولي اون هم بدون هيچ گونه خطري براي دستگاه.......١٠٠درصد أيمن
شما يه سر به يه مغازه موبايل فروشي بزنيد و بپرسيد آيفون 5sدست دوم رو كه يك سال كار كرده چقدر ميخري؟؟؟؟(راحتم بگو 1 سال و نگران نباش)
مطمئنا الان قيمتي زير 1800 به شما نميده چون الان به شما نميده چون قيمت خود گوشي الان رسيده به 2100.....وگرنه تا قبل از رونمايي از آيفون 6,6+ 2100 از شما ميخريد......يا مثلا همين الان يه سر به سايت مزايده أقسام بزن و قيمت هايي كه كاربرا زدن رو ببين
و آيفون هيچ جاي دنيا وسيله اي براي فخر فروشي غيره نيست و توي خود امريكا به صورت قراردادي 2 سالهبا قيمت 199 دلار قابل خريداري....اون هم بصورت قسطي كه به هزينه ي ماهيانه موبايل اضافه ميشه....و اين فخر فروشي هم كه توي ايران ميشه بخاطر قيمت زياد تمام شده ي اين گوشي
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”